Omschrijving van dit vakantiehuis

U komt binnen in de volledig ingerichte keuken,links heb je een grote eetkamer met houtkachel. Van daaruit kun je naar de zitkamer. De zitkamer heeft 2 3-zitsbanken, 2 2-zitsbanken en 2 losse fauteuils, ook deze kamer heeft een houtkachel.Vanuit de zitkamerkom je op het kleine terras.
Vanuit de keuken kun je door de glazen tussendeur naar de trappenhal hier is nog een toilet en een bergruimte.
Op de eerste verdieping heb je 3 slaapkamers, de rode-(34,8m²),de bruine-(35.2m²) en de groene(24.5m²)slaapkamer alle drie met een eigen badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.
De rode badkamer heeft ook een ligbad.Ze hebben alle drie een 2persoonbed. De rode en bruine kamer hebben ook nog een stapelbed en een zitslaapbank. De kamers zijn groot genoeg om een kinderbedje bij te plaatsen.Op de 2de verdieping heb je nog 3 slaapkamers. De blauwe-(16,3m²), de oker-(15.6m²) en de grijze (12.5m²). De oker en blauwe slaapkamer hebben een eigen badkamer met inloopdouche, toilet en dubbele wastafel.Op deze verdieping is ook nog een grote woonkamer met een lange eettafel en een zithoek met TV via satelliet. Hier staat ook een tafelvoetbalspel en een sjoelbak en vele andere gezelschapspelletjes. Ook zijn er in het huis overal leesboeken te vinden. Op de verdieping is ook nog een wasruimte met wasmachine en droger. In deze ruimte staat een extra koffiezetapparaat en waterkoker.
Buiten heb je 2 terassen , een speelweide en een zwembad, en nog een groot bos. Totale opp. Terrein is 3 ha
Schoonmaak inbegrepen alsook 300 Kwu elektriciteit per week.

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Het huis is een goede uitvalbasis voor uitstapjes naar bv Tulle, Brive, Tour de merle,Cologne la Rouge enz. Je kan er mooie wandelingen maken of mountenbiken. In Naves kun je paardrijden en op 5km heb een je een groot meer waar je kan zwemmen. Ook zijn er in de buurt genoeg plaatsen waar je kan vissen. In Brive heb je een grote golfbaan met 18 holes.
Een supermarkt vindt je Naves en Tulle allebei op een afstand van 5 km

✨ Tip: Ontdek ons departement Corrèze! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, uitstapjes, natuur en nog veel meer.

Voorzieningen in de omgeving

Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. 🗺️ Bekijk de voorzieningen!

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
⛷️ Wintersport / Ski / Pistes
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

Het huis is in 2010-2011 volledig gerenoveerd. De oude elementen zijn indien mogelijk bewaard gebleven.Aangezien het een oud huis is waar veel trappen zijn hebben we er alles aangedaan om het huis toch zo kindvriendelijk te maken.
In de huurprijs is schoonmaak en 300 Kwu electriciteit per week inbegrepen.
Alle gegevens voor de huur zijn te lezen op onze website.

Bij aanvraag worden de huurinstructies door gemaild.
De borgsom bedraagt €500

WWW.lesbrocs.com

Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.