Omschrijving van dit vakantiehuis

✅ Indien u binnen 14 dagen voor aankomst reserveert dan ontvangt u een last minute korting van 10%. Controleer s.v.p. de kalender welke weken nog op korte termijn vrij zijn. De korting is onder voorbehoud van reeds aangeboden kortingen ter voorkoming van dubbele kortingen.
Heerlijk vrijstaand huis met grote omheinde tuin!
Welkom in Maison 1888, een sfeervol vrijstaande gîte, gelegen in het kleine dorp Saint Merd de Lapleau in de Corrèze, Frankrijk. Maison 1888 is de perfecte plek voor een ontspannen vakantie te midden van een natuurrijke omgeving. De gîte is geschikt voor max. 4 personen. De huiskamer, badkamer en het toilet bevinden zich op de begane grond, op de tussenverdieping bevindt zich de woonkeuken en op de 1e verdieping vindt u 2 tweepersoons slaapkamers met ieder een tweepersoons bed (180x200 en 160x200) en een extra toilet. Alle verdiepingen worden van elkaar gescheiden door een aantal treden waardoor de ruimtes zich op verspringende niveaus bevinden.
De gîte is volledig ingericht, inclusief linnengoed, een goed gevulde boekenkast, gezelschapsspellen, een Smart TV en dvd-speler met keuze uit meer dan 400 films en wifi(glasvezel). Ook de keuken is voorzien van alle gemakken zoals een koel/vriescombi, oven, magnetron, kleine vaatwasser, een Nespresso machine en Dolce Gusto apparaat, waterkoker en een kast vol servies, ovenschalen en ander kook- en bakgerei. Niet te vergeten de vaste BBQ in de tuin.
Voor de hobbykoks, thuisbakkers en liefhebbers van eten hebben wij een scala aan kookboeken, met voor elk wat wils.
De gîte biedt een comfortabel verblijf in een rustige omgeving. Door de omheinde tuin van
ongeveer 1800 m2 is het huis ook zeker geschikt voor uw trouwe viervoeter. Parkeergelegenheid is beschikbaar bij het huis.

De omgeving van deze vakantiewoning

De omgeving van Saint Merd de Lapleau biedt talloze mogelijkheden voor natuurwandelingen, fietstochten en ontspanning. Ontdek het prachtige meer van Marcillac-la-Croisille waar je heerlijk kan zwemmen, zonnen, picknicken of gewoon even gezellig een drankje en een hapje kan doen bij het strandtentje. Ook zit in Marsillac een bakker, apotheek en kleine supermarkt. De Dordogne en haar uitkijkpunten zijn zeker het bezoeken waard.
Verken het Château de Sédières met het landgoed waar mooie wandel- en mountainbike routes doorheen lopen, ga winkelen in Brive of slenter door de straten van Collonges-la-Rouge. Een hapje eten aan de Dordorge in Argentat en Egletons is onmisbaar voor de boodschappen, hier bevinden zich 3 grote supermarkten, pizzeria's, restaurants, een bakker en nog veel meer.
Voor de avontuurlijke jeugd en volwassenen is er op 40 minuten afstand het prachtige klimpark Diege Avontures Dordogne, met loopbruggen en tokkelbanen.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🚤 Waterski
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

Ook uw hond is van harte welkom!
Bed, bad en keukenlinnen is een verplichte afname, de bedden zijn opgemaakt bij aankomst.
Wifi is via glasvezel.
De prijzen zijn inclusief de eindschoonmaak, de gîte dient wel bezemschoon en opgeruimd opgeleverd te worden.

Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.