Omschrijving van dit vakantiehuis

La Roseraie is een gelijkvloerse woning met verwarmd privézwembad, gelegen op de grens van de Corrèze en de Dordogne op 800 km van Brussel.

De woning bestaat uit een ruime woonkamer met open keuken, drie slaapkamers, een badkamer en een garage. De moderne keuken is zeer goed uitgerust: keramische kookplaat, (microgolf-)oven, grote koelkast en diepvries, vaatwas, stoomkoker, elektrische hakmolen, veel keukengerei, enz... Twee kamers hebben een tweepersoonsbed, in de derde kamer staan twee eenpersoonsbedden. In de badkamer beschikt u over een ruime douche met glazen deur en een wastafel met dubbele lavabo. Alle ramen zijn voorzien van elektrische rolluiken.

Baby's en kinderen zijn van harte welkom. Voor hen zijn er heel wat spullen aanwezig en gratis te gebruiken: babybed, babybad, verschoontafel, babypotje, babystoel, kinderstoel, kinderzeteltje, kindertafeltje met stoeltjes en heel wat speelgoed. In de garage staat een wasmachine die eveneens gratis te gebruiken is. Er is gratis Wifi en ook een laadpunt voor de auto.

Het verwarmde en volledig private zwembad (10 x 5m), de poolhouse, het grote terras met pingpongtafel of het petanquepleintje zullen u zeker kunnen bekoren. U hebt er alle privacy. In de grote tuin staat een schommel, een glijbaan en een speelhuisje.

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Hoewel ‘La Roseraie’ rustig is gelegen, kunt U uw boodschappen in de nabije buurt doen: er is een bakkerij op 500 m en er zijn diverse warenhuizen en restaurants op minder dan 3 km.
Cublac ligt op de grens van de Corrèze en de Dordogne in zuidwest Frankrijk. De talrijke prehistorische sites (Lascaux, Les-Eyzies, La Roque Saint-Christophe,…), de vele grotten (Lascaux III, Rouffignac, Grand Roc,… ), de vele kastelen (Hautefort, Beynac-et-Cazenac, Losse…) en de pittoreske dorpjes (Sarlat, Collonges-la-Rouge, Saint-Geniès, Saint-Robert, Saint-Amand de Coly,…), de mooie tuinen (Terrasson, Eyrignac, Marqueyssac,…) bevinden zich binnen een straal van 45 km. De prachtige en ongerepte natuur is te ontdekken met de auto, per fiets of te voet. In de nabije omgeving kunnen ook verschillende (water)sporten beoefend worden. Vanuit Cublac starten er diverse wandelroutes. Kortom, Cublac is een uitstekende uitvalsbasis om de mooie natuur en de vele bezienswaardigheden te verkennen en een unieke vakantie te beleven.

Tip: Ontdek ons departement Dordogne! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, uitstapjes, natuur en nog veel meer.

Voorzieningen in de omgeving

Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. 🗺️ Bekijk de voorzieningen!

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🧗 Bergsporten
🚤 Waterski
🐎 Paardrijden
🪂 Parasailing
🏄 Windsurfen / Zeilen
🪁 Kitesurfen
🪂 Hanggliding
🪂 Deltavliegen
🪂 Parachute springen

Informatie voor de huurder

Wij bieden u de mogelijkheid tot het huren van bed- en/of badlinnen.
Handig om te weten: alle accommodatie voor baby's, peuters en jonge kinderen is aanwezig: babybad, verschoontafel, babystoel, babypotje, bedje(s) met stevig matras, kinderstoel, kinderzetel, kindertafeltje, kinderbuggy, enz. Dit bespaart u heel wat kofferruimte!

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!