Foto's van het vakantiehuis
50 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Buiten bebouwde kom
- • Grote tuin
- • Kindvriendelijk
- • Zwemmeer in de buurt
- • Kinderstoeltje aanwezig
- • TV NL of BE zenders
- • Rustig gelegen
- • Opzet zwembad
- • Heel mooi uitzicht
- • Peuter zwembad
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • In de natuur gelegen
- • Parasol(s) aanwezig
- • Internet/wifi
- • Eigen parkeerplaats
- • Kinderledikant aanwezig
- • Fietsen te huur
- • Stilte puur natuur
- • Goed openbaar vervoer
- • Gezamenlijk zwembad
- • Wasmachine
- • Auto oplader / laadpaal
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 26470 La Motte Chalancon
• Departement: Drome
• Regio: Rhone Alpen
• Streeknaam: Drôme-Provençale.
Omschrijving van dit vakantiehuis
vrijstaande Drômehuis 'Les Roches.' Aangrenzend aan ons huis gîte/studio 'Chez Nous' voor 2-4 personen (2 volw + 2 kinderen!). De huurprijs is heel betaalbaar/aantrekkelijk, in het HOOGSEIZOEN betaalt u maximaal €495,- per week! U mag voor uw kinderen ook een slaaptent opzetten in de tuin, er is ruimte genoeg! U heeft een grote tuin met veel zon en schaduw en dus veel ruimte voor kinderen om te spelen en uiteraard is er speelgoed en een speeltoestel met schommels!
Een fijn adres voor een betaalbare vakantie in een prachtig en zeer gevarieerd gebied, letterlijk op de grens van Drôme, Provence en Alpen.
Wij hebben veel tips voor bezienswaardigheden/uitjes en voor prachtige fiets- en wandelroutes. Het schitterende en zeer gevarieerde gebied is nog steeds niet overladen door massatoerisme! Het microklimaat maakt het zeer aantrekkelijk en aangenaam!
Gîte/studio 'Chez nous' heeft uitzicht op de omringende bergen en ligt aan een doodlopende weg met weinig verkeer. Er is goed internet/WIFI! Er is een fijne zonnige tuin waar u gebruik van kunt maken en er zijn veel goede schaduwplekken onder de grote bomen. Aangrenzend aan de studio is er een tuinkamer waar u overdekt heerlijk beschut kunt zitten en er is een picknickbank en tuinmeubilair. Door de entree aan de andere kant van ons huis en door de grote buitenruimte heeft u alle privacy. Vaak heeft u de hele tuin tot uw beschikking doordat wij zelf weg zijn voor een of meerdere weken. De hele tuin van ruim 2500m2 kunt u dan gebruiken, evenals ons grote opzetzwembad in het hoogseizoen, mits het er staat (soms mogen wij het niet vullen ivm langdurige droogte). In dat geval zijn het zwembad in het dorp en het meer heerlijk dichtbij en gratis toegankelijk.
De indeling van de gîte/studio: Classificatie 3*!
Zelfstandige entree naar de leef/slaapruimte. Kitchenette met kookplaat/koelkast/oventje, waterkoker, koffiezetapparaat, broodrooster, enz., eethoekje, tweepersoonsbed (160 x 210, extra lang voor lange mensen en zonder voetbord!), kastruimte en zitje, openslaande tuindeuren, er is goed en snel internet/WIFI, indien gewenst een TV met Nederlandstalige zenders, +Google Chromecast, DVD speler. Aangrenzend de badkamer (klein trapje op) met douche, toilet en wastafel (3,5m2). Optioneel is er een extra slaapkamer van 8m2 met een tweepersoonsbed van 140 x ...
De omgeving van deze vakantiewoning
DE IDEALE PLEK VOOR EEN SCHITTERENDE WANDEL- OF FIETSVAKANTIE GEDURENDE HET HELE JAAR! Ook met het openbaar vervoer zijn wij goed te bereiken!
Vanuit de gîte zijn er direct schitterende wandelingen te maken, het wandelpad de bergen in grenst aan onze tuin! Wanneer u graag fietst, er zijn prachtige en nog rustige fietsroutes!
Gewoon genieten van de rust rondom het huis en lekker luieren of lezen in de zon of schaduw kan natuurlijk ook. Wij hebben een uitgebreide boekenkast!
Volg de historische vluchtroute van de hugenoten voor een deel of enkele delen. De lange route 'Sur les Pas d'Huguenots' is in totaal 1600 kilometer en begint in de Drôme in Le Poët-Laval. De route is sinds 2015 opgenomen als GR965 en werkelijk schitterend!
Dichtbij ligt het mooie recreatiemeer "Pas des Ondes.” Naast het zwemmeer is nog een vismeer waar u ook kunt waterfietsen, suppen, enz. Er is een zwembad in het dorp waar u, net als bij het meer, vrij toegang heeft. In de zomer (juli en augustus) staat bijna altijd ons grote opzetzwembad in de tuin en ook daar kan in overleg gebruik van worden gemaakt (een enkele keer mogen wij het niet vullen bij grote droogte). Liever afkoelen bij een rivier of waterval? Er zijn vele prachtige plekken in de omgeving!
In juni vindt de indrukwekkende Transhumance plaats, waarin de schapen naar hoger gelegen gebieden gaan om de zomer en de herfst door te brengen. Prachtig om dit van dichtbij mee te kunnen maken.
Het is hier een waar vogelparadijs! Naast de vele gieren (inmiddels verschillende soorten) zie je hier de meest prachtige andere (roof)vogels. Vanaf het voorjaar zien wij bijna dagelijks de Hop in onze tuin of in de directe omgeving, zo mooi. Ook o.a. de koekoek hoo...
✨ Tip: Ontdek ons departement Drome! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Water en elektra bij normaal verbruik inclusief. (Kleine toeslag in het stookseizoen).
Beddengoed en keukenlinnen inclusief. Uw bedden zijn opgemaakt bij aankomst.
Douche-/badhanddoeken ook inclusief.
Zwembad-/strandlakens wel zelf meenemen.
Goed en snel internet/Wifi.
U kunt ook bij ons logeren via uw lidmaatschap van Vrienden op de Fiets voor €27,50 p.p.p.n. inclusief ontbijt. U logeert dan bij ons in huis. De studio huren voor de Vrienden op de Fiets prijs kan ook vanaf 3 personen (vanaf 3 volwassenen heeft u de extra slaapkamer erbij indien beschikbaar). In de studio is het bed 2.10m lang, geschikt dus voor lange mensen. De andere bedden zijn 2m lang en ook zonder voetbord, dus ook geschikt voor lange mensen en ook alle dekbedden zijn extra lang! U kunt via Vrienden op de Fiets ook voor meerdere dagen of weken komen. Deze uitzondering kunnen wij u aanbieden omdat er in Frankrijk geen echt netwerk van Vrienden op de Fiets adressen is. Via de website van Vrienden op de Fiets en via het boekje zijn wij ook te vinden.
Alles is aanwezig voor jonge kinderen, bedjes, box voor binnen en buiten, kinderstoelen en zelfs kinder-/wandelwagens, (buiten)speelgoed, enz.
Verhuur in principe per week, maar in overleg kunt u vaak ook voor een aantal dagen huren, vooral in voor- en naseizoen. Wilt u langer huren dan twee of drie weken? Dan kunt u daarvoor contact opnemen met ons. De weken die op bezet staan zijn vaak voor meerdere weken aaneen wel beschikbaar. Op onze eigen site staan ook reviews van eerdere gasten. Google op Dromehuis La Motte Chalancon.
N.B: Er is een mogelijkheid om uw ELEKTRISCHE AUTO op te laden op LOOPAFSTAND (1 km)! Dit is echt uniek bij een vakantiehuis dat zo middenin de natuur ligt.
Komt u met openbaar vervoer, bijv. met de TGV? U kunt via 'vervoer op afroep' voor de deur worden afgezet en opgehaald! Wij helpen u er graag mee. Zo heeft Logeren bij Nederlanders in Frankrijk vele voordelen!
Wanneer u buiten de reguliere tijden aankomt, geen nood, wij kunnen u ophalen vanaf het station.
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.
Beschikbaarheid & Prijzen
€355- €495 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities en de wisseldag.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities of bereken de huurprijs op de volgende pagina Huur berekenen
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1675 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 35 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Toeristenbelasting: Voor huurders van 18 jaar en ouder geldt een toeslag van € 0.80 per persoon per dag. De toeslag is indicatief en kan per gemeente verschillen. U krijgt van de verhuurder een exacte opgave.
🔸Energiekosten: De verhuurder heeft de kosten voor energie afzonderlijk gespecificeerd in de hieronder vermelde toelichting.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 200 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
🔸Extra toelichting van de verhuurder:
Onze huurprijzen zijn scherp en wij bieden geen vroegboekkorting e.d. aan, maar gelijk een reële eerlijke prijs. Wel kunnen wij een kleine korting bieden op de tweede en derde week huren.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten