Een vakantiehuis kopen? Een huis voor nu of later?

Te koop: Departement: Allier, Voussac

Voussac – Woning met grote schuur op 3,89 hectare grond ** NIEUW **

De vraagprijs voor dit huis bedraagt €  140.400. Het huis in Midden-Frankrijk is geschikt voor maximaal 6 personen


Dit huis in Voussac wordt te koop aangeboden. U kunt het huis kopen voor eigen gebruik of wellicht voor de verhuur. Neem gerust contact op met de aanbieder van dit huis indien u hierover geïnformeerd wilt worden.

Door op de email button te klikken kunt u met een contactformulier een bericht aan de verkoper zenden. De verkoper zal daarna zo spoedig mogelijk met u contact opnemen.

EMAIL DE VERKOPER

Klik op een foto en start het fotoalbum.

Vakantiehuis: Voussac – Woning met grote schuur op 3,89 hectare grond   ** NIEUW ** te huur in Allier (Frankrijk)
Foto 2 vakantiehuis Allier Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10

Omschrijving van dit huis in de Allier, Midden-Frankrijk:

Foto 2

Voussac – Woning met grote schuur op 3,89 hectare grond.

U komt binnen in de bijkeuken, hier vindt u een los gasfornuis, een wastafel en een raam met uitzicht op de tuin.
Vanuit de bijkeuken gaat u naar de woonruimte, waar een ingebouwde houtkachel (insert) dient als verwarming. Het plafond
heeft mooie authentieke balken en er zijn praktische inbouwkasten onder de trap naar de bovenverdieping.
Links van de woonruimte bevindt zich de keuken. Hier is een gasaansluiting aanwezig, maar momenteel wordt er gekookt in
de bijkeuken.
Vanuit de keuken komt u in de badkamer, voorzien van een toilet, wastafel, douche, aansluiting voor de wasmachine en een
warmwaterboiler.

Rechtdoor vanuit de woonruimte vindt u de deur naar de kelder. Deze kelder is zeer gezond en goed onderhouden, perfect
om voorraden koel te bewaren.
Aan de rechterkant is de eerste slaapkamer, deze is ruim en heeft een groot raam dat zorgt voor veel licht.
De trap in de woonruimte leidt naar de bovenverdieping, waar u op een ruime overloop terechtkomt met ingebouwde kastjes.
Rechts bevinden zich twee kasten en een deur naar een klein kamertje dat momenteel als opslagruimte wordt gebruikt.
Links vindt u de tweede slaapkamer met openslaande deuren die toegang geven tot een buitentrap aan de zijkant van het
huis.

Het perceel beschikt over een grote schuur die in meerdere delen is verdeeld:
Links een klein schuurtje met wastafel en een pomp om water uit de waterput te halen. Deze kan op het huis worden
aangesloten.
Achterin een ruimte met warmwaterboiler, wasmachineaansluiting, wastafel, douche en toilet.
In het midden grote deuren met een grindvloer, waar een gezellige zithoek is gecreëerd voor koele zomeravonden. Een trap
leidt naar de mezzanine, die als speelruimte wordt gebruikt.
Rechts een opslagruimte (oude stal), met een doorgang naar de achterkant van het gebouw. Hier is een overkapping voor het
opslaan van hout en ten slotte is er aan de zijkant een schuurtje dat als atelier wordt gebruikt.
Er is een apart gebouwtje met meerdere hokjes, vroeger gebruikt voor geiten, en een garage met betonvloer die momenteel
als opslag dient.

De woning beschikt over een waterput, heeft deels enkel en dubbel glas, en het dak is nog bruikbaar maar zal op termijn
vervangen moeten worden.

Het geheel ligt op een terrein van 3,89 hectare, met een privé-oprijlaan. Rechts hiervan bevindt zich een stuk grond met
fruitbomen. De woning ligt rustig te midden van enkele andere huizen, maar biedt voldoende omliggende grond voor privacy
en is ideaal voor het houden van kleinvee.

Gelegen in het departement Allier, omringd door de typische landschappen van de Bourbonnais, biedt deze woning een
rustige omgeving die ideaal is voor natuurliefhebbers en wandelaars.
Met Saint-Pourçain-sur-Sioule op ongeveer 18 km, en Moulins en Vichy op ongeveer 40 km, ligt Voussac zeer centraal en
biedt het huis de perfecte balans tussen rust en bereikbaarheid.


De omgeving van deze vakantiewoning in Auvergne:

vakantiehuis Allier

Een heuvelachtig gebied met veel natuur en uitgestrekte weilanden.

Voor uw oriëntatie: Voussac ligt in de buurt van de plaatsen: Vichy, Montlucon, Moulins, St Amand Montrond en Clermont Ferrand. Toon landkaart

Informatie voor de koper:

EMAIL DE VERKOPER

Informatie over de huurprijzen

De prijs is met inbegrip van de makelaarskosten.
Wij zullen U in het hele aankooptrajet begeleiden, daarnaast zorgen wij ook voor het op naam zetten van de electra en het water. En als U dat op prijs stelt regelen wij ook uw verzekering en het openen van uw bankrekening.


Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:

  • Buiten bebouwde kom is aanwezig Buiten bebouwde kom
  • Grote tuin is aanwezig Grote tuin
  • Rustig gelegen is aanwezig Rustig gelegen
  • Pretpark in de buurt is aanwezig Pretpark in de buurt
  • Heel mooi uitzicht is aanwezig Heel mooi uitzicht
  • Vrijstaand huis is aanwezig Vrijstaand huis
  • Open haard is aanwezig Open haard


Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:


Alternatieve huizen in de omgeving?

Indien dit (vakantie)huis in Voussac voor u niet geschikt is dan hebben wij diverse alternatieven voor u in Voussac en in de nabije omgeving van Voussac gevonden.
Klikt u op de onderstaande links voor een overzicht van de (vakantiehuizen) die te koop staan of ga direct naar onze zoekpagina met alle huizen in Frankrijk die op onze website te koop worden aangeboden.

U kunt ook alle vakantiehuizen in Midden-Frankrijk bekijken.

Benieuwd naar de andere huizen in Allier die te koop zijn? Of wilt u in iets groter gebied zoeken in de regio Auvergne waartoe Allier behoort?

Wilt u de omgeving van dit huis gaan verkennen dan kunt u overwegen om een weekje een vakantiehuis in de buurt te gaan huren? Dan kunt u de volgende links gebruiken en krijgt u de vakantiehuizen te zien waarvan u gebruik kunt maken.

🏡Vichy 🏡Montlucon 🏡Moulins 🏡St Amand Montrond 🏡Clermont Ferrand 🏡Allier 🏡Auvergne 🏡Midden-Frankrijk 🏡 Kijk op MAPS

Over Vakantiehuis Frankrijk

Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.

Wilt u ook de disclaimer lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
🛈 Disclaimer
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed. En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief

Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.