Te huur: Lot et Garonne St Vite

Beleautou is een prachtig vrijstaand vakantiehuis met een privé zwembad en een omheinde tuin dus uw hond is welkom!

De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 8226) bedraagt €800 tot € 1.400 per week voor maximaal 4 personen.

Klik op een foto en start het fotoalbum.

Vakantiehuis: Beleautou is een prachtig vrijstaand vakantiehuis met een privé zwembad en een omheinde tuin dus uw hond is welkom! te huur in Lot et Garonne (Frankrijk)
22 <br>terras en privé zwembad nieuwe bedden  v h zwembad   <br>zwembad met ligstoelen romansteps zwembad <br>zwembad met gedeelte tuin gedeelte keuken salon gedeelte salon badkamer 2 persoons slaapk
❤️ Opslaan in Favorieten

Omschrijving van dit huis in de Lot et Garonne Zuid-West-Frankrijk:

22 <br>terras en privé zwembad

Béleautou is een volledig vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad in Aquitaine, Zuid-Frankrijk, geschikt voor maximaal 4 personen.
Dit vakantiehuis is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien zoals vaatwasser, koelkast en ijsblokjes machine, magnetron, wasmachine, etc. Uiteraard beschikt u over een gratis Wifi-verbinding en satelliet TV.
Uw privé zwembad meet 12 x 5 meter en via de "Roman Steps" loopt u zó het verkoelende water in. Het zwembad (met ligstoelen) ligt in een prachtig verzorgde tuin waar u heerlijk kunt genieten van zon en schaduw op de diverse terrasjes of gezellig kunt barbecueën. Zowel de zonnige tuin als het zwembad (met zomerdek) worden 1x per week voor u onderhouden zodat u ongestoord verder kunt genieten van uw vakantie. In het vroege voor- en najaar zit u heerlijk beschut op het overdekte terras terwijl u in de zomer volop van de zon kunt genieten op het open terras.

In het huis heeft u een salon met open haard, 2 slaapkamers voor 2 personen ieder, een eetkeuken en een badkamer. De bedden zijn van goede kwaliteit en al het linnengoed is inbegrepen in de huurprijs. U hoeft alleen nog uw handdoek voor bij het zwembad mee te nemen! Er zijn een babybedje en kinderstoel aanwezig, indien gewenst.
omdat het huis vrij ligt met omheinde tuin kunt u zwemmen zoals u wilt en uw hond kan ook vrij rondlopen .

Deze woning ligt net buiten het dorpje Saint Vite in het departement Lot en Garonne. Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de diverse supermarkten in Montayral op slechts 5 km afstand.

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen


De omgeving van deze vakantiewoning in Aquitaine:

nieuwe bedden  v h zwembad

Beleautou heeft een omheinde tuin, hond mag en privé zwembad.

Beleautou ligt een halve km van het dorpje St.Vite en 5 km van Libos met een grote lokale markt op Donderdag. Het ligt nog net in de Lot et Garonne grenzend aan de Lot, Dordogne en de Tarn et Garonne, dus diverse dorpsfeesten (avondmarkten!!), brocantes, concerten en exposities.
De Lot et Garonne heeft een glooiend landschap en staat bekend om de vele zonnebloemen, de kastelen en de wijngaarden.
Men noemt het hier "de Jardin de la France" of ook wel het land van de duizend kastelen.
Het is hier nog rustig en men kan div. wandelingen maken en kleine binnenroutes nemen zonder verkeer.
Chateaus Bonaguil en Biron zijn heel bijzonder en ook mooi zijn de Bastides, plaatsjes o.a. Tournon d'Agenais, Monflanquin enz. uit de 13e eeuw.
Voor de kinderen is er park Walibi in Agen. div. folders liggen in het huis.

Deze streek is bekend om de Cahors wijn, een volle rode wijn.
Er zijn div. terrasjes en restaurantjes waar men de lokale produkten kan eten zoals confit de canard waar deze streek beroemd om is. Deze restaurantjes hebben ook nog eens hele redelijke prijzen.

Voor uw oriëntatie: St Vite ligt in de buurt van de plaatsen: Libos, Fumel, Monflanquin, Puy l'Eveque. Toon op landkaart

Via de volgende link vindt u nuttige vakantie informatie over de Aquitaine met tips en bezienswaardigheden en heel veel foto's. In het fotoalbum van de Aquitaine wordt de schoonheid van Aquitaine goed in beeld gebracht.

Informatie voor de huurder:

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen

Informatie over de huurprijzen

De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 800 tot € 1.400 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.

🛈 Extra huur + prijs informatie
❤️ Opslaan in Favorieten

Datum laatste update: 29-03-2023

Bedlinnen en handdoeken, gas en licht incl. behalve badlakens voor het zwembad.
Bedlinnen voor het babybedje zelf meenemen!
Geen kosten voor eindschoonmaak mits schoon opgeleverd, we willen onze huurders graag de mogelijkheid aanbieden zelf schoon te maken en dus kosten te besparen. (anders wordt er €60,- vd borg ingehouden)
De borgsom bedraagt 300,- en wordt binnen 7 dagen teruggestort.
Bij reservering een aanbetaling van 20% plus borg en het restant 8 weken voor aankomst.
De verhuur is van Za tot Za, aankomst na 16 uur vertrek voor 10 uur!

Er worden geen servicekosten of toeristenbelasting berekend.

~Mei 700/wk
~juni 800/wk
~jul/aug 1300/wk
~sep 800/wk
~okt 700/wk

Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen

Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.

Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:

  • Huisdier welkom is aanwezig Huisdier welkom
  • Buiten bebouwde kom is aanwezig Buiten bebouwde kom
  • Grote tuin is aanwezig Grote tuin
  • Kindvriendelijk is aanwezig Kindvriendelijk
  • Internet/wifi is aanwezig Internet/wifi
  • Omheind terrein is aanwezig Omheind terrein
  • Eigen parkeerplaats is aanwezig Eigen parkeerplaats
  • Kinderstoeltje is aanwezig Kinderstoeltje
  • Ledikant is aanwezig Ledikant
  • TV Franse zenders is aanwezig TV Franse zenders
  • Rustig gelegen is aanwezig Rustig gelegen
  • Barbeque is aanwezig Barbeque
  • Zeer veel privacy is aanwezig Zeer veel privacy
  • Toeristische omgeving is aanwezig Toeristische omgeving
  • Pretpark in de buurt is aanwezig Pretpark in de buurt
  • Eigen zwembad is aanwezig Eigen zwembad
  • Vrijstaand huis is aanwezig Vrijstaand huis
  • Complete keuken is aanwezig Complete keuken
  • Wasmachine is aanwezig Wasmachine
  • Vaatwasser is aanwezig Vaatwasser
  • Nudisme toegestaan is aanwezig Nudisme toegestaan

Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:

  • Wandelen is aanwezig Wandelen
  • Fietsen is aanwezig Fietsen
  • Zwemmen is aanwezig Zwemmen
  • Vissen is aanwezig Vissen
  • Golfen is aanwezig Golfen
  • Tennissen is aanwezig Tennissen
  • Paardrijden is aanwezig Paardrijden
  • parasailing is aanwezig parasailing

Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:

🛈 Extra informatie

Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving?

Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:

🏡St Vite 🏡Libos 🏡Fumel 🏡Monflanquin 🏡Puy l'Eveque 🏡Lot et Garonne 🏡Aquitaine 🏡Zuid-Frankrijk

Over Vakantiehuis Frankrijk

Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed. En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief

Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.