Informatie of boeken Dit vakantiehuis in detail Is dit huis nog vrij?

Te huur: Departement: Charente, Chirac

Tranquille Vienne Gites de Rochechouart Gite is een 4 persoons Gite ,met gedeeld zwembad dicht bij Meren, attracties en cultuur.

De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1681) bedraagt € 700 per week voor maximaal 4 personen.
Overwinteren is mogelijk in dit vakantiehuis. De verhuurder kan u hierover meer informatie geven. Er zijn speciale (lage) tarieven voor overwinteraars.

✅ Indien u binnen 5 dagen voor aankomst reserveert dan ontvangt u een last minute korting van 5%. Controleer s.v.p. de kalender welke weken nog op korte termijn vrij zijn. De korting is onder voorbehoud van reeds aangeboden kortingen ter voorkoming van dubbele kortingen.


Met de blauwe button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering.
Klik op de groene beschikbaarheid kalender knop om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
📆Klik hier voor beschikbaarheid 📧 Contact verhuurder 💰 Overzicht huurprijzen

Klik op een foto en start het fotoalbum.

Vakantiehuis: Tranquille Vienne Gites de  Rochechouart Gite is een 4 persoons Gite ,met gedeeld zwembad dicht bij Meren, attracties en cultuur. te huur in Charente (Frankrijk)
Foto 2 Rochechouart impressie Woonkamer impressie Woonkamer Dining table Kitchen Slaapkamer Slaapkamer Bathroom
❤️ Opslaan in Favorieten

Omschrijving van dit huis in de Charente, Zuid-West-Frankrijk:

Foto 2

🌿 Welkom bij Rochechouart Gîte – jullie plek om écht tot rust te komen!

Beste gast,
Wij, Lex en Monique, heten jullie van harte welkom in onze gezellige gîte in de Charente. We kijken ernaar uit jullie te ontvangen! Mochten er vragen zijn, dan staan wij altijd klaar om mee te denken aan een oplossing.

🏡 Over de gîte

Via het zonnige terras kom je in de lichte woonkamer met comfortabele zithoek en televisie. De keuken is volledig uitgerust, zodat je gemakkelijk zelf kunt koken met lokale ingrediënten van de markt.

Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers:

één kamer met een tweepersoonsbed

één kamer met twee eenpersoonsbedden

en een extra toilet.

Beide kamers zijn in 2024 voorzien van nieuwe boxspring bedden en matrassen – heerlijk comfortabel, en lekker koel in de warme zomermaanden.

De gîte beschikt verder over een moderne badkamer met douche en wastafel, en een toilet.

🌞 Buitenruimte & ontspanning

Alle gîtes delen een groot gemeenschappelijk grasveld met parasols en ligstoelen. Er is volop vermaak voor jong en oud:

trampoline

voetbaltafel

tafeltennistafel

speeltjes voor de kleintjes

Daarnaast is er een rustige hoek met zitjes – ideaal voor wie liever even een boek leest in de zon.


Voor de allerkleinsten zijn kinderbedje, kinderstoel en traphekje gratis beschikbaar op aanvraag.

En natuurlijk mag je gebruikmaken van ons verwarmde zwembad (9,4 x 4 m, 1,5 m diep) – perfect voor een verfrissende duik of een ontspannen middag in het water.

🌻 Extra mogelijkheden

De gîte is niet geschikt voor gasten die slecht ter been zijn !!!!!!!!, maar biedt verder alle comfort voor een zorgeloos verblijf.


Wil je een van de gîtes voor een langere periode huren? Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden

🌞

Bekijk vooral ook onze foto’s om alvast in de vakantiesfeer te komen!

Warme groet,
Lex & Monique

WORKSHOPS / CURSUSSEN

In het voor en najaar kunnen wij een keramiek cursus aan bieden in overleg, deze geven we niet zelf. Voor meer info hierover graag ons mailen.

Wij hebben in totaal 3 gites die afzonderlijk te huur zijn of in combinatie te huur zijn tot maximaal 14 personen. Klik op de onderstaande links voor meer informatie over deze vakantiehuizen.

Onze gite 'Confolens' is geschikt voor 2 tot 6 personen en de 'andere gite' is geschikt voor 2 tot 4 personen.

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen


De omgeving van deze vakantiewoning in Poitou Charentes (Nouvelle Aquitaine):

Rochechouart

🌻 Ontdek de Charente – rust, natuur en Franse charme 🌿

De Charente staat bekend om haar prachtige landschappen, charmante dorpjes en schitterende fietsroutes langs de rivier de Vienne. Of je nu houdt van wandelen, fietsen, cultuur of gewoon lekker ontspannen, hier vind je voor ieder wat wils.

🚴‍♀️ Wandelen, fietsen & ontdekken

Vanaf onze gîtes kun je direct de natuur in – prachtige wandel- en fietsroutes leiden je langs rivieren, bossen en pittoreske dorpjes.

Exideuil (op 2 km) heeft een pharmacie, postkantoor, bar, restaurant en een mooie kerk. Vanaf hier kun je ook kajakken op de rivier de Vienne (met of zonder gids).

Chabanais (6 km) is een gezellig dorp met diverse restaurants, cafés en een grotere supermarkt (Super U). Er is ook een geldautomaat aanwezig.

Confolens (15 km) is een sfeervol stadje aan de rivier de Vienne met leuke winkels, terrasjes en restaurants. Hier vind je ook een Lidl en kun je genieten van de historische bruggen en festivals.

Saint-Junien is een grotere stad in Haute-Vienne met een breed winkelaanbod en typisch Franse sfeer.


🐒 Activiteiten & bezienswaardigheden

Monkey World (La Vallée des Singes) in Romagne – een uniek dierenpark voor het hele gezin.

Adventure Park “Arbre en Arbre” in Vassivière – een avontuurlijk klimpark tussen de bomen.

De porseleinstad Limoges – bekend om haar vakmanschap, prachtige pleinen en heerlijke koffie.

Vélo-rail: beleef een unieke tocht per railfiets over oude treinrails door het glooiende landschap – een leuke activiteit voor jong en oud!

In de omgeving vind je ook kastelen, golfbanen (Mortemart), visplekken, fietsverhuur, markten en brocantes.


🌊 Ontspanning & natuur

De regio is rijk aan mooie meren, ideaal om te zwemmen, picknicken of gewoon te genieten van de rust. Sommige hebben zelfs een strandje en restaurant.

Voor de liefhebbers van streekproducten zijn er tal van wijngaarden waar je Cognac of Pineau kunt proeven en kopen – met name richting Angoulême.

En mocht je een dagje naar zee willen: de gezellige badplaats La Rochelle ligt op slechts 2 uur rijden.


---

✨ Of je nu komt om te ontspannen, te ontdekken of actief te genieten van de natuur – de Charente verwelkomt je met open armen. ✨

Voor uw oriëntatie: Chirac ligt in de buurt van de plaatsen: Confolens, Limoges, St Juinien, Cognac en Angouleme.

Toon landkaart


Ontdek ons departement Charente! Vol tips, foto’s en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.


Informatie voor de huurder:

Hieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities.

Kalender beschikbaarheid



Beschikbaar
Bezet
In optie
Niet beschikbaar

✉ BOEK NU of info opvragen ❤️ Opslaan in Favorieten

Informatie over de huurprijzen

De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 700 tot € 700 per week. Indien het mogelijk is om per dag te huren dan worden dagprijzen in rekening gebracht. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.

Datum laatste update: 10-11-2025

U dient zelf u zwemhandoeken mee te nemen !!

De Gite is NIET toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn.

De Gites zijn uitermate geschikt voor familie reünies, uiteraard kunt u in overleg meerdere gites tegelijkertijd huren voor grotere gezinnen/groepen.
Wij verhuren NIET aan groepen waarbij de oudste huurder jonger is als 28 jaar!

Het is NIET toegestaan om binnen de Gites te roken!

De aankomsttijden is vanaf 16.00 uur of in overleg met eigenaren, natuurlijk kunt u altijd met ons overleggen mocht u een andere periode willen boeken.

Vertrektijd is 10.00 uur of in overleg met eigenaren.


Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:

  • Buiten bebouwde kom is aanwezig Buiten bebouwde kom
  • Internet/wifi is aanwezig Internet/wifi
  • Zwemmeer in de buurt is aanwezig Zwemmeer in de buurt
  • Kinderstoeltje is aanwezig Kinderstoeltje
  • Ledikant is aanwezig Ledikant
  • Nederlandse TV is aanwezig Nederlandse TV
  • Rustig gelegen is aanwezig Rustig gelegen
  • Barbeque is aanwezig Barbeque
  • Opzet zwembad is aanwezig Opzet zwembad
  • Verwarmd zwembad is aanwezig Verwarmd zwembad
  • Toeristische omgeving is aanwezig Toeristische omgeving
  • Pretpark in de buurt is aanwezig Pretpark in de buurt
  • Heel mooi uitzicht is aanwezig Heel mooi uitzicht
  • Gezamenlijk zwembad is aanwezig Gezamenlijk zwembad
  • Complete keuken is aanwezig Complete keuken
  • Wasmachine is aanwezig Wasmachine
  • Roken verboden is aanwezig Roken verboden


Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:


Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie

Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen

Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking|) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Of klik hier op tijd op de rode button.
🛈 Verzekering afsluiten


Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving?

Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:

🏡Chirac 🏡Confolens 🏡Limoges 🏡St Juinien 🏡Cognac 🏡Angouleme 🏡Charente 🏡Poitou Charentes 🏡West-Frankrijk 🏡 Kijk op MAPS

Over Vakantiehuis Frankrijk

Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.

Wilt u ook de disclaimer lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
🛈 Disclaimer
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed. En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief

Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.

Wat vindt u van onze website of deze pagina?

Help ons te verbeteren door uw ervaring te delen

Een toelichting is verplicht bij 1 of 2 sterren
Vul alstublieft uw e-mailadres of telefoonnummer in

✓ Bedankt voor uw beoordeling!