Foto's van het vakantiehuis
15 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Binnen bebouwde kom
- • Slaapkamer beneden
- • Parasol(s) aanwezig
- • Internet/wifi
- • Zwemmeer in de buurt
- • Barbecue
- • Eigen zwembad
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • Huisdier welkom
- • Ligbedden aanwezig
- • Kindvriendelijk
- • Omheind terrein
- • Fietsen te huur
- • Verwarmd zwembad
- • Vrijstaand huis
- • Vaatwasser
- • Auto oplader / laadpaal
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 47120 Duras
• Departement: Lot et Garonne
• Regio: Aquitaine
• Streeknaam: Dordogne.
Omschrijving van dit vakantiehuis
Villa des Roses is een recent (2020) volledig gerenoveerde vakantiewoning in het dorpje Duras (1.250 inwoners). De vakantiewoning, die volledig werd gerenoveerd met de beste materialen biedt plaats aan 6 personen. Er zijn drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Het huis heeft een verwarmd privé zwembad van 12 op 6 meter.Het vakantiehuis beschikt over drie moderne badkamers (met douche en WC), een volledig uitgeruste keuken, een overdekt terras, een verzorgde, afgesloten tuin van 9 a met een verwarmd zwembad van 12 m op 6 m. Het zwembad kan in de periode tussen eind mei en begin oktober (afhankelijk van het weer) worden verwarmd tot een aangename 27 °C. Rond het zwembad is plaats voor zes ligstoelen.
Op het gelijkvloers vindt U een living/keuken (9*6m) met zithoek, een slaapkamer met twee bedden (90*200) en een badkamer met douche en WC. Op de eerste verdieping vindt U twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed (180*200) en één met twee eenpersoonsbedden. Elk van beide slaapkamers heeft een eigen badkamer met regendouche, toilet en een dubbele wastafel.
In het vakantieverblijf kan U beschikken over een volledig uitgeruste keuken met wasmachine, vaatwasser, oven, centrale verwarming, strijkplank en strijkijzer, een barbeque, telefoon en een draadloze internet-verbinding (WIFI).
De omgeving van deze vakantiewoning
Het vakantieverblijf ligt in een rustige straat in het centrum van het kleine dorpje Duras naast het bekende hotel/restaurant Hostellerie des ducs en op wandelafstand van winkels, cafés en restaurants. De vakantieaccomodatie ligt in het departement Lot-et-Garonne (47), op 10 kilometer van de departementen Dordogne (24) en Gironde (33).In Duras vindt U alle winkels, boetieks, restaurants, cafés, apotheek en wijnbedrijven en kan u een bezoek brengen aan het mooi gerestaureerde kasteel.
De regio rond Duras heeft heel wat te bieden: een bezoek aan de diverse dorpjes in de buurt, kastelen, wijngaarden en wijndomeinen van de Côtes de Duras, golf, kanovaren of kayaken op de Dordogne, de Vézère, de Lot of de Dropt of lekker dineren in één van de vele typische restaurants. Lekkere restaurantjes met een typische keuken vindt U in Duras, Eymet, Saussignac, Monteton en Auriac-sur-Dropt.
Een frisse duik kan je nemen in je eigen (verwarmd) privé-zwembad. Golfen kan onder meer op het domein van het Château de Vigiers Country Club (op 17 kilometer). In het kanton Duras valt er in vanaf begin juni tot eind oktober altijd wel wat te beleven: typische feesten in de verschillende dorpen, barbequen op een wijndomein, muziekconcerten in het kasteel van Duras, wandelingen en mountainbike-tochten.
Wie wat verder wil rijden kan een bezoek brengen aan St. Foy la Grande, gelegen aan de Dordogne (17 kilometer), Eymet (10 kilometer), Bergerac (40 kilometer) en de middeleeuwse stad Saint-Emilion (40 kilometer). Een bezoek aan de streek van de Dordogne en de Perigord Noir met zijn vele kastelen, grotten en pittoreske stadjes zoals Sarlat is zeker een aanrader.
Ook in het departement Lot-et-Garonne is er heel wat te bezoeken: de kleine dorpen en bastide-steden zoals Monpazier, Monflanquin en Villaréal en het kasteel van Bonaguil. Breng zeker ook een bezoek aan Bordeaux (95 kilometer) en aan het basin d'Arcachon met ondermeer de Dune de Pilat (hoogste duin van Europa), het parc ornitologique du Teich (vogelreservaat) en de stranden van de Atlantische oceaan (110 kilometer).
Sportieve mogelijkheden: fietsen en mountain-biken, wandelen, zwemmen (verwarmd privé-zwembad of een strandje op de Lot of de Dordogne), kanovaren en kayaken op de Dordogne, de Vézère, de Lot en de Dropt, golf, tennis en paardrijden.
✨ Tip: Ontdek ons departement Lot et Garonne! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Beddenlakens, badlinnen, handdoeken en keukenhanddoeken zijn inbegrepen in de prijs. Verwarming, water, elektriciteit en zwembadverwarming zijn eveneens inbegrepen. Huurders kunnen gratis gebruik maken van een bbq.
De tuin is afgesloten.
Het zwembad wordt in de periode tussen eind mei en begin oktober (afhankelijk van de weersomstandigheden) verwarmd tot 27 °C.
Er is een aangename tuin met bomen en rozenstruiken.
Een pluspunt is zeker het klimaat: vanaf midden april begint het er aangenaam warm te worden. Mei en juni zijn zeer aangename voorjaarsmaanden; in juli en augustus stijgt de temperatuur vaak tot rond de 30 °C. September is een aangename maand en U heeft vaak mooie, zonnige dagen in deze streek tot ongeveer midden en zelfs eind oktober.
Afstanden: Bakker, slager, winkels en apotheek: 150 meter. Restaurants en bar: 75 meter. Golf: 17 kilometer. Supermarkt: 500 meter. Hasselt: 990 kilometer. Brussel: 940 kilometer. Utrecht: 1100 kilometer. Eindschoonmaak verplicht: 100 EUR. Voorschot van 300 EUR/week bij reservatie. Betaling gehele som: uiterlijk 4 maanden vóór aankomst. Helaas kunnen wij U niet terugbetalen indien uw vakantie onverwacht niet kan doorgaan. Gelieve zelf een annulatieverzekering te nemen. Verhuring van zaterdag tot zaterdag. Buiten de zomermaanden (juli/augustus) zijn aangepaste aankomsttijden mogelijk in overleg met de eigenaar.
Reisroute: Per auto: Parijs - Orleans - Vierzon - Limoges - Perigeux - Montpon - Ste Foy - Villeneuve de Duras.
Per TGV: Brussel - Angoulème - Libourne (dagelijkse rechtstreekse verbinding).
Per vliegtuig: Luchthaven van Bergerac (40 kilometer) of Bordeaux (95 kilometer). Vluchten vanuit Charleroi (Ryanair) en Rotterdam (Transavia).
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
Beschikbaarheid & Prijzen
€900- €1.650 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities en de wisseldag.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities of bereken de huurprijs op de volgende pagina Huur berekenen
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1205 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
🌞Overwinteren is mogelijk in dit vakantiehuis. De verhuurder kan u hierover meer informatie geven. Er zijn speciale (lage) zonnige tarieven voor overwinteraars.
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 150 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Energiekosten: Het normale gebruik van energie en water is in de huur inbegrepen.
📍 Locatie op de kaart
Deel uw ervaring
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? Wij waarderen uw feedback!
⭐ Review plaatsen 👓 Reviews lezenAlternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten