🏠 Te koop in Allier, Midden-Frankrijk
Dit prachtige huis in St Bonnet Tronçais wordt te koop aangeboden. Het huis in Midden-Frankrijk is geschikt voor maximaal 40 personen. U kunt het huis kopen voor eigen gebruik of wellicht voor de verhuur.
Een uniek en lieflijk geheel van meerdere opgeknapte en gezellig ingerichte eeuwenoude boerenhuizen. Verder een grote gemeenschappelijke ruimte met keuken en toiletten in de centraal gelegen authentieke schuur en op het terrein een waterput en een oude broodoven.
De gebouwen zijn opgeknapt met veel oog voor de oude elementen, zodat de oude natuurstenen muren, tegelvloeren en eiken balken in het zicht zijn gebleven.
Het geheel leent zich voor veel verdienmodellen, zoals gites, table d'hôtes, allerlei groepsactiviteiten en mogelijkheid voor kamperen.
Ze liggen om een gezellige binnenplaats en bieden veel privacy; een eigen terras/tuin en ingang.
Ieder huis heeft een eigen woonruimte met keuken, badkamer en slaapkamers/slaapruimte op de bovenverdieping.
Het hoofdhuis uit 1884 heeft een aparte woonkamer met tv, een volledig ingerichte leefkeuken, 6 ruime slaapkamers met veel kastruimte, waarvan 1 beneden en 2 ruime badkamers, waarvan 1 beneden.
Er is veel speelruimte rondom voor de kinderen en het ligt rustig gelegen, maar vlakbij het Middeleeuwse dorpje Ainay-le-Chateau met alle voorzieningen, zoals supermarkt, bakker, cafés, restaurants, medisch centrum, apotheek.
In deze landelijke, zeer rustige en glooiende omgeving is het heerlijk fietsen en wandelen met telkens andere vergezichten. Er worden de laatste jaren veel fietspaden aangelegd langs het Canal de Berry, zodat veel bezienswaardigheden met elkaar verbonden worden.
Het bekende 11.000 ha eikenbos 'la Fôret de Tronçais'met haar mooie meren ligt vlakbij. Verder liggen er veel kastelen van de "Route de Jacques Qoeur'in de omgeving en een van de mooiste dorpjes van Frankrijk...Apremont met haar prachtige tuinen. Voor een dagje golfen kun je terecht op "Val du Cher op 15 km afstand. Er zijn veel musea te bezoeken in de mooie steden op 50 km afstand en in het stadje St.Amand Montrond op 12 km afstand vind je alle winkels en voorzieningen, zelfs een prachtig binnen- en buitenbad met glijbaan, sauna etc.
Er ligt een zwemmeer op 3 km afstand en een middeleeuws dorpje met alle voorzieningen, zoals een gezondheidscentrum met dokter, tandarts etc., apotheek, supermarkt, bakker, garage, tankstation en enkele restaurantjes op 3 km afstand. Voor de kinderen is er een dierentuintje en pretparkje in de buurt en voor een heerlijk dagje uit is een bezoek aan 'Le Pal'aan te bevelen of een mooi klimpark.
Alle gebouwen hebben een goed dak en zijn goed onderhouden. Ze hebben een houtkachel of elektrische kachel. Voor de gemeenschappelijke ruimte is een vloerverwarming aangelegd, maar deze moet nog aangesloten worden op een kachel. Ook zijn de professionele keuken en toiletruimte nog niet volledig af. Het centrale gebouw heeft een goed geïsoleerd dak. De andere woningen een isolatiefolie.
Er liggen 3 septictanks, maar deze moeten aangepast worden aan de huidige normen.
De ramen zijn gedeeltelijk in dubbel glas. Enkele stoppenkasten moeten nog vervangen worden.
De inventaris etc. blijft aanwezig, zodat er direct inkomsten gegenereerd kunnen worden middels verhuur etc.
DPE rapport gemaakt.
Is dit huis in St Bonnet Tronçais niet wat u zoekt? Bekijk dan andere vakantiehuizen te koop in de omgeving.
Wilt u eerst een vakantie boeken om de omgeving te leren kennen? Bekijk vakantiehuizen te huur:
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich sinds 2003 bezighoudt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk. Wij helpen Nederlandse en Vlaamse vakantiegangers aan de mooiste vakantiehuizen in Frankrijk.
Met meer dan 800 eigenaren en vele tienduizenden tevreden gasten zijn wij dé specialist voor vakantiehuizen in Frankrijk. Of u nu wilt huren of kopen, wij bieden een mooi aanbod van vakantiehuizen, bungalows, villa's, gîtes en appartementen.