🏠 Te koop in Allier, Midden-Frankrijk
Dit prachtige huis in Bellenaves wordt te koop aangeboden. Het huis is geschikt voor 2 personen. U kunt het huis kopen voor eigen gebruik of wellicht voor de verhuur.
Bellenaves – Authentieke boerderij op 1,8 hectare grond
Deze te renoveren boerderij biedt volop potentieel voor wie droomt van een huis op het platteland.
U komt binnen in de leefruimte, verdeeld in zit-, eet- en keukengedeelte. Er ligt een authentieke tometten vloer, de balken aan het plafond zijn zichtbaar gebleven en er wordt in de zithoek verwarmd met een pelletkachel.
Naast de keuken bevindt zich een halletje met trap, trappenkast, een tweede ingang via de schuurdeur en een deur naar de eerste slaapkamer met wasmachineaansluiting, tijdelijke badkamer (douche en wc).
Op de ook te renoveren bovenverdieping komt u op een ruime overloop met dressing en een apart toilet met wastafeltje (nog aan te sluiten). Links een grote ruimte die kan worden ingericht als slaapkamer, waar twee ramen al klaar staan om geplaatst te worden. Rechts een halletje met bergruimte, een toekomstige badkamer en een derde kamer die als slaapkamer kan worden afgewerkt. Een vlizotrap biedt toegang tot de kleine zolder voor wat extra opslagruimte.
De verbouwing is gestart, maar het huis moet nog volledig worden afgewerkt.
Er is een kelder, een waterput, verschillende opslagruimtes voor hout en tuingereedschap, twee zonnepanelen en een schuur met betonnen vloer.
Het dak aan de voorzijde moet vernieuwd worden, de achterzijde is al vernieuwd met dakplaten. De ramen zijn voorzien van dubbel glas.
De woning ligt op een perceel van 1,8 hectare, waarvan het grootste deel achter het huis ligt (hellend en bebost) en een kleiner gedeelte aan de overzijde van de weg.
De zonnepanelen en aanwezige bouwmaterialen voor de renovatie zijn inbegrepen in de verkoopprijs.
Een ideale plek voor wie op zoek is naar een opknapproject, in een groene omgeving met veel potentieel.
Allier staat bekend om zijn ongerepte natuur en vele bossen en kastelen.
De prijs is met inbegrip van de makelaarskosten.
Wij zullen U in het hele aankooptrajet begeleiden, daarnaast zorgen wij ook voor het op naam zetten van de electra en het water. En als U dat op prijs stelt regelen wij ook uw verzekering en het openen van uw bankrekening.
Is dit huis in Bellenaves niet wat u zoekt? Bekijk dan andere vakantiehuizen te koop in de omgeving.
Wilt u eerst een vakantie boeken om de omgeving te leren kennen? Bekijk vakantiehuizen te huur:
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich sinds 2003 bezighoudt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk. Wij helpen Nederlandse en Vlaamse vakantiegangers aan de mooiste vakantiehuizen in Frankrijk.
Met meer dan 800 eigenaren en vele tienduizenden tevreden gasten zijn wij dé specialist voor vakantiehuizen in Frankrijk. Of u nu wilt huren of kopen, wij bieden een mooi aanbod van vakantiehuizen, bungalows, villa's, gîtes en appartementen.