Omschrijving van dit vakantiehuis

Welkom in ons huis Casa Mavopa
Op een zeer centrale plek op het park, dichtbij het zwembad en het centre commerciale en direct aan het meer, ligt onze royale 2-8 persoons bungalow. Het huis is tegen een helling gebouwd en heeft twee woonlagen. Er zijn eigen parkeerplaatsen (3) direct voor het huis. Er is veel ruimte rondom het huis (700 m2) waarbij het grote terras een schitterend uitzicht heeft over het meer. Ook kan je hier genieten van de laatste avondzon. Overal in en rondom het huis is WiFi (glasvezel) aanwezig.

Ingang op bovenverdieping met entree en garderoberuimte.
De 2 ruime slaapkamers hebben elk een 2-persoonsbed, een grote kledingkast en via schuifdeuren toegang tot een ruim balkon met uitzicht op het aanliggende meer. Er is daarnaast een kleinere slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. Alle bedden zijn voorzien van kussens en dekbedden.
Alle kamers hebben luiken, waarmee de warmte en/of licht buiten gehouden kunnen worden.

Op de etage zijn 2 badkamers waarbij één badkamer een ligbad, separate douche en wastafel heeft. De andere badkamer is in 2022 volledig vernieuwd en heeft een inloopdouche, wastafel en toilet.

De benedenverdieping
De woning heeft een open keuken met een inductie kookplaat (2023), een separate oven, een vaatwasmachine, koelkast en een magnetron. Voor de koffie kan gebruik gemaakt worden van een (filter) koffiezet- of een Dolce Gusto apparaat. Er is een ruim aanbod aan servies en kookgerei aanwezig.

Het woon-/eetkamergedeelte heeft een grote eethoek, een gezellig zitje met een heerlijk uitzicht op het meer, een audioplayer (radio en bluetooth).
In het zitkamergedeelte is een televisie aanwezig met o.a. alle Nederlandse zenders. Tevens kan gebruik gemaakt worden van de aanwezige chromecast. In de zithoek staan fauteuils en een bank die eventueel om te vormen is naar een
2-persoonsbed. Verder is er een 2e toilet en een bergruimte waarin de wasmachine en een extra koelkast staan.

Het grote terras van ca. 40 m2 is gedeeltelijk overdekt.
Het terras is uitgerust met voldoende tuinmeubelen inclusief 2 ligstoelen, een hangmat, een vuurkorf en een Weber barbecue. Voor het terras is een grote oppervlakte (gras) tot aan het meer dat op ongeveer 40 meter afstand ligt. Zowel 's ochtends, 's middags en 's avonds is het heerlijk vertoeven op het terras met een heerlijk hapje en drankje en schitterend uitzicht op het meer

De omgeving van deze vakantiewoning

In een schitterende omgeving met veel groen en water en met toch vrijwel het hoogste aantal zonne-uren van heel Frankrijk, ligt pal naast een prachtige 18 holes golfbaan (+18 par3) het mooie vakantiepark "Village Le Chat" rondom een meer met strand. De directe omgeving biedt u veel. Naast de gezellige en goede restaurantjes, is er volop gelegenheid voor lange of korte wandelingen en fietstochten met aangegeven routes.
Vismogelijkheden alom en u kunt kanovaren op de Tardoire of zwemmen op diverse plaatsen in schone meren. Er zijn vele marktjes met streekproducten en schitterende kastelen in de omgeving.
U kunt ook steden bezoeken, zoals Cognac (74 km) waar u in de goed bekende cognac huizen wordt rondgeleid, Angouleme (33 km) met een schitterende kathedraal, welke hoog boven de stad uitsteekt of Limoges (80 km) bekend van z'n porselein en emaille kunst, maar ook de vissershaven La Rochelle op 150 km afstand aan de Atlantische oceaan, waar de oorspronkelijke, kleurige vissersbootjes nog steeds overheerlijke vis en schelpdieren aan wal brengen. Montbron (9 km) is zeer geschikt voor uw boodschappen. In de Charente ontdekt u het echte Frankrijk, dat bekend staat om zijn gastvrijheid en uiterst vriendelijke bevolking.

Vakantiepark "Le Chat" beschikt over de volgende faciliteiten: gezellige bar/restaurant met groot terras,
2 prima (gratis) tennisbanen, jeu de boules, tafeltennis, mini golfbaan, sportveld, volleybalveld, verwarmd zwembad en een apart kinderbad.
Op het strandje aan het zwemmeer zijn heerlijke strandstoelen en in het water zijn meerdere vlotten aanwezig.

Naast het park kunt u golfen op een prima onderhouden prachtige en meestal rustige Golfbaan (18 holes) met tevens een uitdagende 18 par 3 holes voor diegenen die niet de hele dag willen/kunnen golfen. Toegang soepel (zonder handicap) en buggys beschikbaar.
Als gast van village le Chat ontvangt u een korting op de (18 holes) greenfee.
Op het terras v/d golf kunt u uitstekend eten.

Tip: Ontdek ons departement Charente! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

U kunt direct naar het huisje rijden en op uw privé plek de auto parkeren. Het huis is vanaf 16 uur beschikbaar. Met uw unieke code kunt u de sleutel uit het kluisje bij de deur halen. Indien u vragen of problemen heeft tijdens uw verblijf dan kunt u contact met onze lokale beheerder opnemen. Op datum van vertrek moet u voor 10 uur het huis in nette staat achterlaten en de sleutel in de kluis achterlaten.

De verplichte schoonmaakkosten bedragen EUR 95.
Maak het jezelf makkelijk met opgemaakte bedden voor EUR 19 p.p.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.