Foto's van het vakantiehuis
42 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Huisdier welkom
- • Grote tuin
- • Zwemmeer in de buurt
- • Verwarmd zwembad
- • Heel mooi uitzicht
- • Peuter zwembad
- • Jeu de Boules baan
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • Ligging aan/bij rivier
- • Internet/wifi
- • Barbecue
- • Eigen viswater
- • Gezamenlijk zwembad
- • Eigen tennisbaan
- • Vrijstaand huis
- • Vaatwasser
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 16200 Ecuras
• Departement: Charente
• Regio: Poitou Charentes
• Streeknaam: Village le Chat.
Omschrijving van dit vakantiehuis
Wij hebben dit vakantiehuisje in oktober 2022 gekocht. De vorige eigenaren hebben het huisje grondig gerenoveerd en opgeknapt. Zo zijn er overal nieuwe kozijnen met dubbel glas geplaatst, de elektriciteit is gemoderniseerd, de hele woning is opnieuw geschilderd en de tuin heeft een metamorfose ondergaan.
Sinds het winterseizoen 2022-2023 hebben wij zelf nog van alles verder opgeknapt. Zo is er een uitstekende internetverbinding via glasvezel aangelegd. Er ligt een nieuwe vloer in de woonkamer en de keuken is compleet vervangen, inclusief een kookplaat op inductie. We hebben de bank in de woonkamer, de eettafel en stoelen vervangen. De trap naar de verdieping hebben we gerenoveerd. In de slaapkamer aan de voorzijde hebben we een nieuw (stapel)bed geplaatst en we hebben diverse muren een kleur gegeven. In de tuin hebben we een berging geplaatst en afgelopen zomer (2025) is de trap tussen de 2 terrassen vervangen.
Het vakantiehuisje met twee verdiepingen is tegen een helling gebouwd. Van bovenaf bereik je de voordeur vanaf de rustige weg door het park (stapvoets rijden) via een betonnen trap. Je komt dan binnen op de 1e verdieping. Van onderaf aan de zijde van het meer kun je via de tuin een stukje omhoog lopen tot de openslaande deuren in de woonkamer (begane grond). Let op: je kunt met de auto alleen aan de voorzijde bovenaan de trap komen - onderaan langs het meer is het grindpad (voetpad) niet toegankelijk voor autoverkeer.
Er is een ruimte parkeerplaats bij bovenaan de trap voor de woning. Op het park zijn helaas nog geen openbare laadvoorzieningen voor elektrische auto's, maar in Montbron is deze er wel bij de supermarkt (Intermarché), op 10 minuten rijden vanaf Village Le Chat.
De woonkamer heeft een gezellige zithoek met een royale hoekbank. Er is een tv waarop je onder andere je favoriete Netflix serie kunt aanzetten. Ook is er een Sonos speaker waarmee je via bluetooth kunt verbinden en zo je eigen playlist via bijvoorbeeld Spotify kunt beluisteren. In de open keuken staat een eettafel met 6 stoelen en verder vind je er een vaatwasser, oven, inductie kookplaat, een Nespresso koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, wasmachine, koelkast en een losstaande (kleine) vriezer. Er is ruim voldoende servies en glaswerk aanwezig.
Direct aan het huisje grenst een fijn terras met e...
De omgeving van deze vakantiewoning
In de directe omgeving kun je heerlijk wandelen. Bij de informatie die je van ons krijgt, vind je tips voor wandelroutes. Bij de VVV in Montbron kun je nog meer informatie krijgen. Honden mogen vrijwel overal in de omgeving (buiten het park) los lopen.
Op een paar honderd meter van Village Le Chat is een manege van waaruit je mooie bosritten kunt maken. Contactgegevens vind je in ons huisje.
Direct naast het park ligt een prachtige golfbaan (Golf de la Prèze) waar je zowel met als zonder handicap 54 (GVB) terecht kunt. Er is een 18 holes champions course én een unieke 18 holes pitch- and putt wedstrijdbaan, een driving range en twee pitch- and putting oefengreens. Ook is er een restaurant bij de golfbaan met lekkere gerechten op het menu.
Kanoën/kayakken kan dichtbij vanuit Montbron, over de Tardoire. Of bijvoorbeeld vanuit Brantôme op een klein uur rijden, over de Dronne.
In Montbron ben je met 10 minuten rijden. Dit is de dichtstbijzijnde plek om boodschappen te doen. Aan de Rue Gambetta vind je boulangerie Martinet met behalve baguettes ook heerlijke taartjes. Even verderop is een ruime Intermarché en om uit eten te gaan vinden wij La Toscane een aanrader - lekker en betaalbaar Italiaans eten met achter het restaurant een groot gezellig terras.
Voor een nog grotere supermarkt rijd je nog 10 minuten door naar La Rochefoucauld. Hier ligt ELeClerc. Ook is het kasteel van La Rochefoucauld de moeite waard om te bezoeken.
In het zomerseizoen is er ter hoogte van Angoulême Aquajump St Yrieix met grote opblaaskussens op een meer. Gegarandeerd een aantal uren waterpret! Voor degenen die niet gaan jumpen is er ruim voldoende schaduwrijke én zonnige plek aan de kant om te relaxen. Er staan picknicktafels, je kunt er wat te eten en drinken kopen en er is een fijn zandstrandje.
Bordeaux ligt op een kleine 2 uur rijden van Village Le Chat. Wij parkeren de auto bij P+R Buttinière...
✨ Tip: Ontdek ons departement Charente! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Je mag gerust je hond meenemen, we vragen hiervoor een kleine toeslag van 25 euro per hond per verblijfsperiode. We vinden het fijn als je hem of haar in een eigen mand / op een eigen deken op de grond wilt laten liggen en niet op de banken of bedden.
Er is (gratis) internet via glasvezel beschikbaar. Inloggegevens vind je in de woning.
Dekbedden en kussens zijn aanwezig. Het verzoek is om zelf lakens, dekbedovertrekken en kussenslopen meenemen, net als keukenlinnen en (bad)handdoeken. Als dit lastig is, laat het even weten. Dan kijken wij wat we via onze beheerder voor je kunnen regelen.
Wij laten zelf altijd een eerste voorraad wc papier, zeep en vaatwastabletten, (af)wasmiddel, theezakjes en koffiecups achter zodat er in elk geval iets aanwezig is als wij zelf of huurders aankomen. Fijn als je voor degenen die na jou komen ook iets wilt achterlaten / het wilt aanvullen als het op is gegaan.
De huurprijzen zijn exclusief (verplichte) schoonmaakkosten van 85 euro en toeristenbelasting van 0,25 euro per persoon per dag. De borg bedraagt 150 euro. Deze krijg je binnen een week na vertrek teruggestort, na een check door onze beheerder.
Betaling:
- aanbetaling: 25% van de totale huursom (inclusief bijkomende kosten) ter bevestiging van de boeking
- restantbetaling: 8 weken voor aanvang van de huurperiode
Kosten bij annulering:
- tot 4 maanden voorafgaand aan de start van de huurperiode: het bedrag van de aanbetaling
- 2 tot 4 maanden voorafgaand aan de start van de huurperiode: 50% van de huursom
- korter dan 2 maanden voorafgaand aan de start van de huurperiode: volledige huursom
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!
Beschikbaarheid & Prijzen
€525- €975 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities.
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1438 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
💶Meer weken korting: Reserveert u voor 3 weken of langer dan krijgt u 5 procent korting op de bruto huurprijs.
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Wanneer u op de button ✉ BOEK NU of info opvragen klikt dan kunt u straks ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 85 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Toeslag huisdier(en): Voor huisdieren geldt een toeslag van € 25.00 per huisdier per gehele reservering.. Heeft u 2 of meer huisdieren dan is vooraf overleg met de verhuurder noodzakelijk.
🔸Toeristenbelasting: Voor huurders van 18 jaar en ouder geldt een toeslag van € 0.25 per persoon per dag. De toeslag is indicatief en kan per gemeente verschillen. U krijgt van de verhuurder een exacte opgave.
🔸Energiekosten: Het normale gebruik van energie en water is in de huur inbegrepen.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 150 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten