De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 9557) bedraagt €1.895 per week voor maximaal 10 personen.
Met de volgende link button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering. Wilt u wel de beschikbaarheid controleren?
Klik op de kalender link om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
✉ Contact verhuurder
🛈 Overzicht huurprijzen
Klik op een foto en start het fotoalbum.
Champs Raget bestaat uit een woonhuis, grote boeren stal en zwembad, een oase van 1500 m2 in het glooiende landschap van het natuurpark de Morvan, 500 m lopen van het dorpje Millay, met eetcafé/terras en speeltuin. Prachtig gelegen, geen buren, wel koeien. Het uitzicht rondom is magnifique. Betoverende zonsondergangen. Het huis is voorzien van alle luxe. Zeer geschikt voor 2 families met kinderen die zich hier uitstekend zullen vermaken. Op de begane grond de woon/eetkamer, 2 slaapkamers, toilet en aparte douche, een volledig uitgeruste keuken om uitgebreid te koken en bakken. Op de verdieping,bereikbaar via de buitentrap, bevindt zich een studio met eigen badkamer/toilet, 2 slaapkamers, badkamer en toilet. De slaapkamers op de begane grond hebben een tweepersoons bed en 2 éénpersoons bedden. Op de 1e verdieping een tweepersoons bed, een lits-jumeaux en de grote kamer heeft 2 tweepersoons slaapbanken.De bedden zijn 2m lang Omheind zwembad (ca. 4 x 7.50 m) met terras en prieeltje. Aan de zuidzijde van het huis bevindt zich een ruim terras en een groot gazon. Veel tuinmeubulair en BBQ. De woonkamer en zit/slaapkamer zijn voorzien van flatscreen (Nederlandse en Franse zenders), dvd en cd speler. In de grote stal staat een tafeltennistafel en veel speelgoed voor de kinderen, sjoelbak etc.
U ben de enige gebruiker van de woning en het omliggende terrein. Er zijn geen andere huurders. Wij wonen 5 km verderop.
Wandelen en fietsen direct vanuit het huis (wandelroutes beschikbaar). Er zijn veel brocantes te bezoeken. Kanovaren op de Loire (ca. 35 km). Pretpark Divertyparc (ca. 25 km) . Opgravingen en boomklimmen op de Mont Beuvray (20 km). Een dag toeren door het wijngebied. Tempel 1000 Bouddhas (35 km). Kasteel bezoeken. Golfen in Autun of Bourbon Lancy (35 km). In Luzy en omliggende kleine plaatsjes zijn diverse restaurants.
In het dorpje kunt u brood bestellen bij de Auberge (700m) voor de volgende dag. Luzy heeft 2 supermarkten.
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 1.895 tot € 1.895 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 11-08-2023
De huurprijs is inclusief lakens, handdoeken en keukendoeken. Grote badlakens voor bij het zwembad dient u zelf mee te nemen.
De huurprijs is exclusief verplichte eindschoonmaak € 100 en toeristenbelasting: € 1,00 pppn (vanaf 13 jaar)
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Kijk wat andere huurders vonden over deze accommodatie in het gastenboek.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡Millay 🏡Autun 🏡Luzy 🏡Beaune 🏡Bourbon Lancy 🏡Nievre 🏡Bourgogne 🏡Midden-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.