Omschrijving van dit vakantiehuis

Thoumazet is nu een vakantie villa met een verwarmd privé zwembad (van mei tot oktober) en ligt op een eigen terrein van 8000m² dat grenst aan weilanden en een bosrand.
De parkachtige tuin heeft diverse schaduwrijke plekjes, terrassen, badminton speelveld en een vijvertje met waterlelie's. Op verschillende plaatsen op het domein kan je genieten van mooie en diverse uitzichten.
Rond het zwembad zijn meerdere ligstoelen, om zalig te genieten van zon en rust.
Naast het zwembad is er de ruïne van de bakkersoven, waarin nu de BBQ is verwerkt en een charmante buitenkeuken.
Het zwembad, terras, de buitenkeuken en het domein kunnen worden verlicht.
Villa Thoumazet is een authentieke woning uit 1860.
Het verhaal gaat dat de oorspronkelijke bouwheer "comte de Thoumazet" die de streek exploiteerde, er zijn maison de maître had en er ter plaatse door middel van zijn bakkersoven zijn onderdanen van voeding voorzag. Nadien is er een "sechoir" bij gekomen, een grote schuur om tabaksbladeren te drogen. Van beide artefacten zijn nog restanten of restauraties op het domein terug te vinden.
De naam Thoumazet komt tevens ook van het riviertje "Thoumazet" dat honderden meters verder van de woning stroomt.
De woning is in 1980 volledig terug heropgebouwd in de authentieke Quercy stijl en met de typische muren van wel 50 cm dik.
De woning is van alle comfort voorzien thoumazet.be voor de omschrijving van kamers ed.

De omgeving van deze vakantiewoning

Villa Thoumazet ligt heerlijk rustig op het platteland, 5 km buiten Aiguillon.
Aiguillon is een klein stadje met veel geschiedenis en natuur en waar de rivieren " de Lot" en "de Garonne" samen komen tot één rivier. De regio is immers de "Confluence".
Villa Thoumazet ligt in de regio Lot et Garonne, 100km van Bordeaux en 110km van Toulouse, in het zonnige zuidwesten van Frankrijk.
Op een half uurtje ben je in de steden Agen en Villeneuve -sur-Lot waar er vele toeristische activiteiten, natuur en winkels zijn.
In Aiguillon op 10 minuten van Thoumazet vindt u alle winkels, restaurants, toeristische dienst en een gezellige markt op dinsdag en vrijdag ochtend. Op donderdag avond in juli en augustus, is op het marktplein een gezellige avondmarkt (soirée gourmandes) waar je kan eten en genieten van de lokale keuken, mensen en animatie.

Tip: Ontdek ons departement Lot et Garonne! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🚤 Waterski
🐎 Paardrijden
🪂 Deltavliegen
🪂 Parachute springen

Informatie voor de huurder

Max. bezetting: 8 personen
Min.verhuur periode: 1 week
Kinderen welkom
Inchecken: zaterdag vanaf 16 uur
Uitchecken: zaterdag 10 uur
Linnengoed standaard inbegrepen (lakens en badgoed)
Strandlakens voor buiten zelf te voorzien
Eindschoonmaak €100

Inclusief: water, gas, elektriciteit, wifi en linnengoed.
Eindschoonmaak: € 100
Waarborg: € € 300 (uiterlijk 2 maand voor aanvang huurperiode op de rekening van de eigenaar)
Voorschot: 20% totaalbedrag binnen de 14 dagen na boeking op rekening eigenaar
Korting: 10 % bij boeken van meerdere aanéén sluitende weken.

Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.