Omschrijving van dit vakantiehuis

Ons stoere ‘maison en pierre’, Le Blaireau BLeu, is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer.
Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Zo zijn er zowel een Senseo als een Nespresso koffieapparaat, een waterkoker, een grote oven, etc. Er is TV met Nederlandse en buitenlandse zenders en internet (wifi).

Vanuit de keuken heeft u zicht op het terras, de tuin en het dal. Vanuit de woonkamer, die hoger ligt dan de keuken, heeft u toegang tot de overdekte veranda met zowel een loungehoek als een eethoek. Een heerlijke plek om van het uitzicht op tuin en dal te genieten

De zeer ruime en verzorgde tuin biedt veel privacy. Naast het huis ligt het zwembad, met aan één kant een overdekt terras en aan de andere kant ruimte om te zonnen.
Naast het huis ligt een weiland, waar kinderen kunnen spelen.
Op de verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer met toilet. De douche is voorzien van een massage-unit. Beneden, tussen woonkamer en keuken, bevindt zich nog een inpandige kamer, die eventueel als slaapkamer kan dienen. Hier staat een tweepersoonsbed.

De bedden van twee tweepersoons slaapkamers (beneden en boven) zijn elektrisch, met verstelbaar hoofd- en voeteneind. Alle bedden zijn 2.00 m. lang.

Het huis ligt aan de weg tussen Frayssinet-le Gélat en Goujounac. In het eerste dorp vindt u de ambachtelijke bakker en een kleine supermarkt.
Iets verder weg (15 minuten met de auto), in Prayssac, zijn allerlei winkels, restaurantjes, een grote supermarkten en andere voorzieningen. In minder dan een half uur ligt Fumel, met een groter aanbod aan winkels, waaronder verschillende supermarkten.

De omgeving van deze vakantiewoning

De Bouriane, met het mooie Gourdon als hoofdstad, gelegen tussen de rivieren Dordogne en Lot, kenmerkt zich door een glooiend landschap met beekdalen en karakteristieke dorpjes. Het huis ligt in het rustige, nog onontdekte deel van deze streek, maar net ten zuiden van het departement Dordogne en de toeristisch aantrekkelijke plaatsen als Sarlat, Domme en Rocamadour.
Vlakbij liggen twee recreatiemeertjes, één op nog geen drie kilometer afstand in Frayssinet-Le-Gélat en de ander bij het gezellige Cazals. Iets verder weg vindt u het grotere Lac Vert bij Catus. Wilt u in de rivier de Lot zwemmen, dan kan dat op vijftien autominuten afstand bij Castelfranc.
Wandelen, fietsen, paardrijden, kanoën, de directe omgeving biedt het allemaal. In het huis treft u alle informatie hierover aan.
De Causses, aan de andere kant van de A20, bieden een geheel ander landschap. Hooggelegen plateaus, doorsneden door de imposante gorges van de Lot, met een geheel andere vegetatie en een ietwat desolate sfeer. Het schilderachtige Saint Cirque Lapopie is dan zeker een bezoek waard.
In Cahors kunt u door de gezellige straatjes wandelen en naar hartenlust winkelen. Natuurlijk kunt u hier ook in de vele restaurantjes terecht. Maar ook in de directe omgeving van het huis kunt u heerlijk eten. Op loopafstand staat de Auberge des Poules au Pot, gespecialiseerd in de regionale keuken en in het hart van het dorp kunt u terecht bij Hostellerie Goujounac.
Overal in het gebied kunt u de regionale wijnen en kazen proeven.

Tip: Ontdek ons departement Lot! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🏌 Golfen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

borgsom 300
huisdier
schoonmaak 100 bij boeking te voldoen

Indien gewenst:
bedlinnen 10 per huurperiode
handdoeken 10 per huurperiode

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.