Foto's van het vakantiehuis
45 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Binnen bebouwde kom
- • Slaapkamer beneden
- • Ligbedden aanwezig
- • Kindvriendelijk
- • Zwemmeer in de buurt
- • Kinderstoeltje aanwezig
- • TV NL of BE zenders
- • Barbecue
- • Zeer veel privacy
- • Heel mooi uitzicht
- • Peuter zwembad
- • Jeu de Boules baan
- • Open haard
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • Huisdier welkom
- • Grote tuin
- • Parasol(s) aanwezig
- • Internet/wifi
- • Eigen parkeerplaats
- • Kinderledikant aanwezig
- • Rustig gelegen
- • Verwarmd zwembad
- • Eigen viswater
- • Gezamenlijk zwembad
- • Eigen tennisbaan
- • Vrijstaand huis
- • Airco
- • Vaatwasser
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 16220 Ecuras
• Departement: Charente
• Regio: Poitou Charentes
• Streeknaam: Village le Chat.
Omschrijving van dit vakantiehuis
Prachtig 6 persoons-vakantiehuis "Le Beau Coeur" met airco op vakantiepark Village Le Chat in Frankrijk! U zult hier van een heerlijke vakantie genieten!Het huis heeft 3 slaapkamers, een grote tuin en een mooi terras op het zuiden waar je volledige privacy hebt!
Wifi (eigen glasvezel) is gratis. Er is een 43" smart tv met Nederlandse zenders. Uw favoriete zenders, films en series kunt u streamen met uw eigen account voor onder andere Ziggo, Netflix, Disney+. prime video, YouTube, Spotify en Google tv + ingebouwde Chromecast.
Vanaf 2025 hebben wij airconditioning !
Voor de allerkleinsten is er een kinderstoel en een campingbedje aanwezig.
Verder is er een wasmachine en een vaatwasser. Keukenlinnen zelf meenemen.
Senseo, koffiecup apparaat en een normale koffiefilterapparaat zijn aanwezig.
Het bed in de ouderslaapkamer heeft 2 goede matrassen naast elkaar van 80 x 200. In de 2e en 3e slaapkamer zijn 2 keer 2 bedden.(90 x 200).
Alle bedden hebben 1 persoons-dekbedden. Ook op de ouderslaapkamer. Bedlinnen kunt u zelf meenemen of huren voor € 12,50 per bed.
Vakantiepark Village le Chat ligt in het zonovergoten (2600 zonuren) gebied op de grens van Charente, Dordogne en Limousin. Dit park is geschikt voor jong en oud voor een heerlijke vakantie!
Direct naast het park Village le Chat ligt de prachtige golfbaan la Prèze, met een 18 holes golfbaan, waar u met GVB kunt spelen en een 9 holes golfbaan, waar u zonder GVB mag spelen.
Op vakantiepark Village le Chat zijn een zwembad, kinderbad, 2 tennisbanen, 2 tafeltennistafels, jeux-de-boulebaan, midgetgolfbaan, speeltuinen/weide, voetbalveld, een zwem/vis meer met speelstrand en kindergedeelte.
Houdt u er rekening mee dat er geen animatie beschikbaar is. Er worden wel spontaan activiteiten georganiseerd.
Tegenover ons huis is de prachtige golfbaan La Preze te vinden. Hier is een prima restaurant en een schitterend terras met mooi uitzicht.
In de nabijheid van Le Chat liggen diverse restaurants waar u heerlijk kunt lunchen of dineren.
Ga voor meer informatie naar onze eigen website: :lechatvakantiehuis208.weebly.com
U vindt ons ook op Facebook: facebook.com/Village.Le.Chat.208.Dordogne.Charente/
De omgeving van deze vakantiewoning
Hieronder vindt u een opsomming van diverse leuke activiteiten en bezienswaardigheden tijdens uw vakantie.
Perigeux: (75 km van Le Chat) Hoofdstad van de Dordogne. Een sfeervolle stad met gezellige winkelstraten en pleinen. De oude kathedraal Saint-Front is bekend om het mooie houtsnijwerk. Verder de moeite waard: Musée d'Art et d'Archéologie du Périgord.
La Rochefoucauld (20 km van Le Chat)
Prachtig kasteel waar kinderen zich kunnen omkleden tot ridder of jonkvrouw.
chateau-la-rochefoucauld.com
Oradour-sur-Glane:
Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog is bijna de gehele bevolking van dit dorpje door de Duitsers vermoord en de huizen in brand gestoken. De overlevenden hebben dit dorp in de oorspronkelijke staat gelaten en ter bezichtiging opengesteld. Zeer indrukwekkend!
Brantóme (50 km van Le Chat) Gezellig oud en prachtig stadje. Gedeeltelijk gebouwd in rotsen. Op vrijdag is hier een leuke weekmarkt. Ook de grotten van Villars zijn een aanrader! Kijk voor meer info Grotte-villars.com
Wijngaarden Saint-Sornin
Wijngaarden, bekend sinds de Middeleeuwen sieren de heuvels van Saint-Sornin, wat wordt gedomineerd door het manoir de la Fenêtre. Le Sornin heeft het label 'vin de Pays charentais".
Piégut (20 km van Le Chat) Elke woensdagochtend tot 12.00 uur een grote en gezellige weekmarkt.
Futuroscope: (150 km van Le Chat)
Futuroscope is een animatiepark in Poitiers. Met meer dan 70 attracties en spektakels waan je je even in een futuristisch tijdperk. Het heeft Europa's grootste bioscoopscherm, gehuisvest in een gigantische tomaat. Geschikt voor jong en oud.
Kijk voor meer informatie op: futuroscope.com
Limoges:
Limoges is vooral bekend om haar porselein.
Het is een gezellige winkelstad met veel monumentale panden.
Goed te combineren met Oradour.
Kanoën
De Tardoire-vallei ontdekken vanuit een kano of kajak is een heel bijzondere en leuke ervaring. U kunt volkomen veilig de rivier afdalen. Een paar versmallingen in de rivier maken de tocht een vleugje avontuurlijk, maar het wordt nooit echt gevaarlijk. Of u nu liefhebber bent van grootse kastelen, nog in werking zijnde molens of leuke, traditionele dorpjes, u zult beslist genieten van de schitterende tochten die u vanaf Montbron kunt maken. H...
✨ Tip: Ontdek ons departement Charente! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Schoonmaakkosten: € 85,00
Borg:€ 150,00 (wordt na inspectie teruggestort)
Bedlinnen zelf meenemen of te huur. € 15,00 per bed.
Keukenlinnen, handdoeken/badlakens zelf meenemen.
Huisdier is welkom. Hier vragen we € 20,00 voor per week.
ENERGIE:
De kosten voor het normaal gebruik van stroom, gas en water zijn bij de huurprijs inbegrepen.
Houdt u er rekening mee dat er geen animatie beschikbaar is.
Tegenover ons huis is de prachtige golfbaan La Preze te vinden. Hier is een prima restaurant en een schitterend terras met mooi uitzicht.
In de nabijheid van Le Chat liggen diverse restaurants waar u heerlijk kunt lunchen of dineren.
Komt u met een elektrische auto? bij de INTERMARCHÉ in Montbron kunt u de auto opladen. Ons huis heeft geen geschikte stroomvoorziening voor opladen van een elektrische auto.
Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!
Beschikbaarheid & Prijzen
€625- €1.095 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities.
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 8232 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
💶Meer weken korting: Reserveert u voor 3 weken of langer dan krijgt u 5 procent korting op de bruto huurprijs.
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Wanneer u op de button ✉ BOEK NU of info opvragen klikt dan kunt u straks ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 85 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Toeslag huisdier(en): Voor huisdieren geldt een toeslag van € 20.00 per huisdier per week. Heeft u 2 of meer huisdieren dan is vooraf overleg met de verhuurder noodzakelijk.
🔸Linnenpakket: De kosten voor het linnenpakket bedragen € 15.00 per persoon per gehele reservering. Bad- en strandlakens zijn niet inbegrepen.
🔸Energiekosten: De verhuurder heeft de kosten voor energie afzonderlijk gespecificeerd in de hieronder vermelde toelichting.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 150 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
🔸Extra toelichting van de verhuurder:
Bedlinnen zelf meenemen of te huur voor € 15,00 per bed.
Keukenlinnen zelf meenemen.
Handdoeken/badlakens zelf meenemen
Houdt u er rekening mee dat er geen animatie beschikbaar is.
Komt u met een elektrische auto? bij de INTERMARCHÉ in Montbron kunt u de auto opladen. ONS HUIS HEEFT GEEN GESCHIKTE STROOMVOORZIENING VOOR OPLADEN VAN EEN ELEKTRISCHE AUTO.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Deel uw ervaring
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? Wij waarderen uw feedback!
⭐ Review plaatsen
Kijk wat andere huurders vonden over deze accommodatie in het gastenboek.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten