Omschrijving van dit vakantiehuis

Dit sfeervolle 4 (6) persoonsvakantiehuis ligt in een bosrijke en heuvelachtige omgeving. Het is net buiten het gehuchtje les Girards te vinden, op 10 kilometer van Chateau-Chinon, op 15 kilometer van Autun en op 5 minuten rijden van het gezellige dorpje Anost.
Lekker zwemmen kun je in het Lac des Settons, in het Lac de Pannecière en in de zwemvijver van de camping in Anost.

Een ideale plek om van de natuur te genieten, tot rust te komen en te onthaasten. De omgeving is prima geschikt om te wandelen, te fietsen of gewoon helemaal niets te doen maar leent zich ook goed om culturele uitstapjes te maken.
Vanuit het huis kunt u zo de bossen inlopen.

Een leuk extraatje van dit huis is de blokhut in de tuin waarin eventueel ook door 2 personen geslapen kan worden .

* Het huis heeft een grote gezellige goed ingerichte woonkamer. In deze ruimte staat een houtkachel , een zit - en eethoek met zes royale stoelen.
* Internet aanwezig. ( glasvezel)
* Het huis beschikt over centrale verwarming , gestookt met de in de woonkamer geplaatste houtkachel.
* De royale woonkeuken is voorzien van een gasfornuis, koelkast , vriezer , oven en een magnetron. Er is een grote eettafel met 6 stoelen aanwezig en vanuit de keuken loopt u zo het terras op.
* Naast de keuken bevindt zich een badkamer met wastafel , toilet en doucheruimte.
* Boven bevinden zich twee slaapkamers. Beide kamers hebben een tweepersoonsbed ( 1.40 x 2.00 en 1.60x 2.00 met tweepersoonsdekbedden) er is ook een (camping) kinderledikant aanwezig op verzoek.
* Op de bovenverdieping is een badkamer met douche , toilet en dubbele wastafel.
* Rondom het huis ligt een royale tuin. In de tuin staat een romantische blokhut. Hierin staat een tweepersoonsbed, een kledingkast en een zitje. Ideaal voor pubers die al een beetje hun eigen weg willen gaan of voor visite,
* Er is een tuintafel met 6 stoelen , 4 relaxstoelen en een BBQ aanwezig. Bij de blokhut staat een tuintafeltje met 4 stoelen.

De omgeving van deze vakantiewoning

De wandelaar komt in de Morvan goed aan zijn trekken. Er zijn zeer veel wandelpaden uitgezet. De lokale toeristenbureaus hebben brochures over korte en langere tochten in de directe omgeving. Twee bekende langeafstandswandelroutes die door de Morvan lopen zijn de Grande Randonnée GR 13 en de 'Tour du Morvan'. In het boekje "Le Morvan- balades à pieds" staan 30 wandeltochten en 5 weekendtochten die zeer de moeite waard zijn.
In de directe omgeving van het huis beginnen wandelroutes.

De heuvels van Bourgondië zijn een ideaal fietsgebied als u tenminste wat klimmersambitie heeft. Voor mountainbikes zijn er meer dan 2000 kilometer aan fietspaden uitgezet. De routes variëren in afstand van 6 tot 48 kilometer.

De Morvan biedt volop gelegenheid om de natuur in te trekken. Of het nu gaat om het observeren van vogels, het genieten van flora, amfibieën, mossen, paddestoelen of sterren. Ieder jaargetijde heeft zijn charme.

Op ongeveer een uurtje rijden van uw vakantiehuis ligt ten noorden de Chablisstreek, ten westen de Sancerre en de Pouilly's en ten oosten de wijnstreek van de Beaune. Er zijn vele wijnhuizen te bezoeken waar u heerlijk kunt proeven welke wijn bij u past. In de directe omgeving zijn een aantal eenvoudige restaurants maar ook de echte culinaire liefhebber kan in de Morvan aan zijn trekken komen.

Tip: Ontdek ons departement Nievre! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🎾 Tennissen

Informatie voor de huurder

• Huurprijs is €550,00 per week in hoog- en laagseizoen.
• Deze prijs is inclusief elektra, gas, water en kachelhout.
• Er wordt een borg gevraagd van €100,-. Deze krijgt u, indien alles in orde is, terug na de verhuurperiode.
• Voor dit huis geldt een verplichte eindschoonmaak van €50,00.
• In de gemeente waar Le Profond toe behoort moet men toeristenbelasting betalen vanaf 18 jaar.
• Huisdieren in overleg. Hiervoor rekenen wij €25,00 per verblijf.
• Er worden €25,00 reserveringskosten in rekening gebracht.
• U dient zelf te zorgen voor hand-/theedoeken en beddengoed (onderlaken, dekbedhoes en slopen). Er zijn (twee persoons-) dekbedden aanwezig.
• Wij verhuren dit huis van zaterdag tot zaterdag van eind april tot begin november.

U bent van harte welkom !

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!