🏠 Te koop in Indre, Midden-Frankrijk
Dit prachtige huis in Montgivray wordt te koop aangeboden. Het huis in Midden-Frankrijk is geschikt voor maximaal 10 personen. U kunt het huis kopen voor eigen gebruik of wellicht voor de verhuur.
Montgivray – Authentieke longère met karakter op +/- 3639m² grond
U komt binnen via een lichte veranda met rondom glas voor een prachtig uitzicht over de tuin. Vanuit hier komt u terecht in de keuken, uitgerust met elektrische kookplaten en een ingebouwde vaatwasser. Achterin de keuken bevindt zich een badkamer met douche, wastafel en aansluiting voor een wasmachine.
De keuken leidt naar de woonruimte met een zithoek en eethoek. Authentieke elementen zoals een grote open haard, een oude broodoven klep, originele tomettes en houten balken aan het plafond geven deze ruimte veel karakter.
Via de woonkamer bereikt u een gang met een prachtige stenen vloer en de hoofdentree. Hier bevinden zich twee identieke slaapkamers, een apart toilet met wastafel en een deur naar de voorraadruimte.
Achter de woning is via een kleine buitentrap een extra woongedeelte waar nu drie kamers als slaapkamers zijn ingericht. Deze hebben geen aparte deuren maar hier ga je via de ene slaapkamer door naar de andere. Ideaal door zijn eigen opgang om hier een volledig appartement van te maken door het installeren van een keuken en een badkamer.
De tuin van 3639m² beschikt over een tuinhuisje, een garage en biedt volop ruimte om van de rust te genieten. Het dak is in uitstekende staat en hoewel de woning momenteel nog geen glasvezel heeft, is deze tot aan de straat aangelegd en dus makkelijk aan te sluiten.
Deze charmante longère ligt in een rustige omgeving met enkele andere woningen in de buurt. Direct vanaf het huis starten wandelroutes in de omliggende natuur. Een ideale woning voor wie op zoek is naar rust, ruimte en authentieke Franse charme.
Een rustige natuurlijke omgeving vlakbij de stad Clermont Ferrand
De prijs is met inbegrip van de makelaarskosten.
Wij zullen U in het hele aankooptrajet begeleiden, daarnaast zorgen wij ook voor het op naam zetten van de electra en het water. En als U dat op prijs stelt regelen wij ook uw verzekering en het openen van uw bankrekening.
Is dit huis in Montgivray niet wat u zoekt? Bekijk dan andere vakantiehuizen te koop in de omgeving.
Wilt u eerst een vakantie boeken om de omgeving te leren kennen? Bekijk vakantiehuizen te huur:
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich sinds 2003 bezighoudt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk. Wij helpen Nederlandse en Vlaamse vakantiegangers aan de mooiste vakantiehuizen in Frankrijk.
Met meer dan 800 eigenaren en vele tienduizenden tevreden gasten zijn wij dé specialist voor vakantiehuizen in Frankrijk. Of u nu wilt huren of kopen, wij bieden een mooi aanbod van vakantiehuizen, bungalows, villa's, gîtes en appartementen.