Omschrijving van dit vakantiehuis

De verhuurperiode is van zondag tot zondag om de drukke zaterdagen te mijden. OP slechts 1 dag rijden, 930 km van Utrecht, ligt ons huis op vakantiepark le Chat. Ons huis is modern ingericht en voorzien van alle gemakken. De woonkamer is voorzien van satelliet TV met Nederlandse zenders en een antenne voor de Franse zenders, Chromecast om te streamen, soundbox en internet met glaskabel.Er is ruim buitenmeubilair en parasols voorhanden.Een vaste barbecue. Er is een berging met wasmachine en een droger en ruimte om b.v. golfspullen op te bergen.Er is een kinderstoel en een opvouwbaar kinderbedje aanwezig.

De omgeving van deze vakantiewoning

Op het park vindt u een verwarmd zwembad van 25 x 10 meter, een peuterbad, 2 tennisbanen, een jeu de boulesbaan,voetbalveld, plng-pongtafels, volleybalveld,18-holes minigolfbaan, speeltoestellen. Groot meer met strand, hierin kan gezwommen en gevist kan worden. Op het park is een cafe met terras naast het zwembad. Elke dag vers brood, 1x in de week Fish and Chips.
Naast het park ligt de 18 holes golfbaan la Preze, zeer uitdagend. golfdelapreze.com . Ook is er een 18 holes par 3 baan, waar geen golfvaardigheidsbewijs voor nodig is
In de omgeving zijn veel mogelijkheden voor ontspanning, zoals wandelem, mounainbiken, kanoën.
Er zijn veel oude dorpen met weekmarkten, bric en bracs en allerlei ander vertier.

Tip: Ontdek ons departement Charente! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

Aanwezig:
slaapkamer met 1 bed van 160 x 200,
slaaplamer met 2 beddn van 90 x 200
dekbedden, 4 x eenpersoons en kussens zijn aanwezig.
LET OP: U dient zelf bedlinnen, hand en keukendoeken mee te nemen.
Open keuken is voorzien van: afwasmachine, oven, magbetron, koel-en vriescombinatie,

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!