Foto's van het vakantiehuis
49 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Buiten bebouwde kom
- • Internet/wifi
- • Zwemmeer in de buurt
- • Kinderstoeltje aanwezig
- • TV NL of BE zenders
- • Rustig gelegen
- • Heel mooi uitzicht
- • Vrijstaand huis
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • Grote tuin
- • Omheind terrein
- • Eigen parkeerplaats
- • Kinderledikant aanwezig
- • TV Franse zenders
- • Stilte puur natuur
- • Eigen zwembad
- • Airco
- • Vaatwasser
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 30140 Anduze
• Departement: Gard
• Regio: Languedoc Roussillon
• Streeknaam: Cevennen.
Omschrijving van dit vakantiehuis
De vakantiewoning beschikt over drie slaapkamers en is volledig ingericht voor zes personen.
De villa is heel royaal ingericht en werkelijk van alle gemakken voorzien.
In ons gastenboek kunt u lezen wat andere huurders van Villa Soleil Cévenol vinden.
De indeling van de villa is als volgt:
ETAGE: De royale en zeer lichte woonkamer met moderne open keuken biedt toegang tot een groot, gedeeltelijk overdekt balkon/terras met weergaloos mooi uitzicht over een heuvelachtige, altijd groen Cevennen-landschap. De compleet ingerichte woonkamer heeft drie paar openslaande deuren en een grote schuifpui naar de terrassen rondom. De villa heeft een luxe volledig ingerichte keuken die is voorzien van alle moderne gemakken, zoals een vaatwasmachine, magnetronoven, waterkoker, verschillende koffiezetapparaten (o.a. een Nespresso machine). Natuurlijk vindt u hier verder alle keukenuitrusting, pannen, servies, glaswerk en bestek die bij een villa van dit kaliber verwacht mogen worden.
Wifi door het hele huis en op de terrassen, glasvezel internet aansluiting, Smart-TV met meest gangbare Nederlandse en Franse zenders, Chromecast en een cd/dvd speler zijn natuurlijk ook aanwezig.
Tijdens hele warme perioden zorgt de airco voor een aangenaam woonklimaat.
De slaapkamer boven, met een dubbele/extra lange boxspring (2,20m), heeft een eigen badkamer met een douche en wastafel. Ook heeft die slaapkamer openslaande deuren naar het terras.
Op de etage is een apart toilet.
BEGANE GROND: Er zijn hier voor onze gasten twee grote slaapkamers beschikbaar, waarvan één met twee eenpersoonsbedden. In de andere slaapkamer staat een tweepersoonsbed. De slaapkamers zijn compleet ingericht met zitmeubilair en voldoende kastruimte. De beide slaapkamers hebben openslaande deuren naar de veranda.
De badkamer heeft een ligbad met douche, een wastafel en een tweede toilet.
In een aparte 2e keuken/wasruimte vindt u een wasmachine, droogtrommel, strijkplank en strijkijzer en een keukenblok met koelkast, magnetron, waterkok...
De omgeving van deze vakantiewoning
Dit huis ligt in Zuid Frankrijk, in de regio Languedoc Roussillon (die trouwens sinds 2016 formeel deel is van de administratieve regio "Occitanie"), in het departement Gard, in de bergen aan de rand van het stadje Anduze. Het huis ligt net binnen nationaal park "les Cévennes".
Bekende en mooie oude plaatsen in de buurt: Nîmes, Uzès en Montpellier. Ook de stadjes Sommières en St. Ambroix, en iets verder Avignon en Béziers, zijn de moeite van het bezoeken meer dan waard. En op een dik half uur rijden ligt de Camargue met zijn flamingo's, zwarte stieren en witte paarden. Heel dichtbij ligt de stad Alès die weliswaar historisch gezien misschien wat minder te bieden heeft, maar wel alle voorzieningen heeft van een grotere stad zoals veel winkels, restaurants, ziekenhuizen, een station en grote warenhuizen.
De streek rond Nîmes, Alès en Anduze kent het grootste aantal zonnedagen (> 300 per jaar) in Frankrijk, waardoor deze streek een zeer aangenaam (micro)klimaat kent. Zelfs in december en januari is het heel regelmatig mogelijk op het terras te lunchen. De streek is dan ook een van de belangrijkste wijnleveranciers in Frankrijk. Het is de moeite waard om eens wat chateaus in de omgeving te bezoeken en hun fantastische producten te proeven en te kopen.
Anduze wordt de Poort van de Cevennen genoemd. In vroeger tijden (tot zelfs in de Romeinse tijd) liep de enige toegangsweg vanuit de Rhone-vallei naar de Cevennen langs de oever van de Gardon door Anduze. Het stadje ligt net binnen het Nationale Natuurpark "Les Cévennes", het enige bewoonde nationale park in Frankrijk. Het biedt bijzonder mooie landschappen waar natuurliefhebbers, wandelaars en fietsers hun hart kunnen ophalen. Het charmante centrum van het vroegmiddeleeuwse plaatsje is met een lekkere wandeling (ong. 1200 meter) te bereiken. Met de auto gaat dat ook prima want Anduze beschikt over ruime, gratis parkeervoorzieningen.
Anduze heeft een authentieke wekelijkse markt op donderdag waar u allerlei heerlijke streekproducten kunt verkrijgen. Daarnaast wordt er iedere zondag een grote (in Frankrijk erg populaire) rommelmarkt of brocante gehouden.
Een originele stoomtrein rijdt dagelijks een aantal malen op en neer naar St. Jean-du-Gard.
Het plaatsje is beroemd in heel Frankrijk om zijn pottenbakkerijen en de typische "Vases d'Anduze" die er gemaakt worden. U kunt ze bewonderen in verschillende winkels in Anduze. Maar ook staan een aan...
✨ Tip: Ontdek ons departement Gard! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Kinderen: De villa heeft een zwembad dat overal 1,65 m diep is. Ook ligt de rand van het zwembad veel hoger dan de tuin. Daarom is het zwembad niet echt geschikt voor kleine kinderen en zeker niet voor kinderen die niet kunnen zwemmen.
In de directe omgeving is echter de rivier de Gardon waar uw kinderen kunnen pootjebaden, zwemmen en kanoën. Ook is er in de buurt een zwemparadijs en op goed een uur rijafstand: de Middellandse Zee.
Op aanvraag zijn een campingbedje met matras, een kinderstoel en een traphekje beschikbaar.
Bij boeking dient 30% van de totale huur te worden aanbetaald en uiterlijk 6 weken voor het begin van de verhuurperiode moet de rest van de huur betaald worden. Daar komt op dat moment de borg van € 500,- en de verplichte eindschoonmaak van € 120,- bij. Die borg wordt binnen 10 dagen na de huurperiode terugbetaald, onder aftrek van eventueel veroorzaakte schade.
Voor € 22,50 p.p. kan voor opgemaakte bedden en een handdoekenpakket worden gezorgd. Voor € 2,50 kan een keukenlinnenpakket ter beschikking worden gesteld. Als u bedlinnen huurt is dat keukenlinnenpakket daar bij inbegrepen. Bad- en strand-lakens dient u zelf mee te brengen.
De plaatselijke beheerder spreekt (en is) Nederlands.
Huisdieren en roken zijn niet toegestaan.
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.
Beschikbaarheid & Prijzen
€1.295- €1.795 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities.
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 6646 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
✨Last minute korting: Reserveert u binnen 21 dagen voor aankomst dan krijgt u 25 procent last minute korting op de bruto huurprijs.
💶Meer weken korting: Reserveert u voor 3 weken of langer dan krijgt u 15 procent korting op de bruto huurprijs.
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Wanneer u op de button ✉ BOEK NU of info opvragen klikt dan kunt u straks ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 120 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Energiekosten: Het normale gebruik van energie en water is in de huur inbegrepen.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 500 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Deel uw ervaring
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? Wij waarderen uw feedback!
⭐ Review plaatsen 👓 Reviews lezen
Kijk wat andere huurders vonden over deze accommodatie in het gastenboek.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten