Omschrijving van dit vakantiehuis

Deze schitterende en sfeervol ingerichte villa met privézwembad ligt vrijstaand op een terrein van 5000m2 en biedt 160m2 woonoppervlakte, hetgeen garant staat voor veel leefruimte zowel binnen- als buitenshuis.

Via de voordeur komt u binnen in de hal, die toegang geeft tot de woon-/eetkamer en keuken. Zowel woonkamer als keuken hebben schuifdeuren naar het terras waar door er een prachtig zicht is op het zwembad en de vallei.

De keuken is voorzien van diverse apparatuur (o.a. inductie kookplaat, een aparte oven, magnetron, vaatwasser, grote Amerikaanse koelkast/vriezer met ijsblokjesmachine en filter-, Nespresso koffiezetapparaat. Aangrenzend is de eetkamer en woonkamer met een comfortabele zithoek met flat screen tv (Vlaamse zenders), dvd en stereo/cd-speler. Er is een grote eettafel voor 8 personen zowel binnen in de woonkamer als buiten op het overdekte terras.

Op de begane grond bevinden zich drie ruime tweepersoonsslaapkamers waarvan twee met grote 2 persoonsbedden van 220x180cm en inbouwkasten. Slaapkamer 3 heeft een 2 persoonsbed met 2 matrassen, Deze drie kamers hebben allen een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Er zijn 2 babybedjes en 2 kinderstoelen.

De vierde slaapkamer ligt op de eerste etage en heeft een eigen badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. Er is een extra opklapbed in deze kamer, dus het zou geschikt zijn voor 9 personen.
In alle slaapkamers is airconditioning aanwezig. 

Exterieur:
Het vakantiehuis Villa les Aludes ligt op een privéterrein van 5000m2 en beschikt over een verwarmd privézwembad van ongeveer 10x5m (de diepte is ongeveer 1,80m). Het heeft een overflow en een brede inlooptrap.

Rondom het zwembad zijn er voldoende ligstoelen en parasols. De wegneembare, kwalitatieve omheining wordt automatisch geplaatst als er gereserveerd wordt met kinderen jonger dan 7 jaar. Er is een heerlijk overdekt terras met ruime eettafel met schuifdeur. Ook is er een grote gasbarbecue aanwezig. De woning ligt op een zuidhelling, net boven het dorp Tourtour. De tuin rond het huis is netjes aangelegd. De rest van de tuin is bosgrond, waardoor er optimale privacy is. Het is niet omheind maar het zwembadterras wel (met poortjes), wat belangrijk kan zijn voor het geval je er hond wil meebrengen, wat steeds op aanvraag is.  

De woning heeft een gunstige ligging dichtbij het gezellige Provençaalse dorp Tourtour ...

De omgeving van deze vakantiewoning

Liefhebbers van natuur en wandelen zullen hier heerlijk aan hun trekken komen. Aanraders zijn ook het fietsen en wandelen in de nabije omgeving tussen de wijngaarden.

Bij het Lac St. Croix kunt u heerlijk zwemmen, kanoën, wandelen en voor de echte waaghalzen is er mogelijkheid om te bungeejumpen of te raften. Bij Carcès en in Roquebrune zijn er opstapplaatsen om te kanoën op de rivier de Argens. En in de omgeving kunt u mooie paardrijtochten maken. De Gorges du Verdon vindt u op een half uur rijden. Er zijn veel mooie wandelpaden in de directe omgeving.

In de dorpen Tourtour, Lorgues, Flayosc, Aups, Cotignac als ook in Draguignan bevinden zich onder de eeuwenoude platanen diverse terrassen, restaurantjes en leuke winkeltjes. In Tourtour is La Bastide fantastisch met een geweldig uitzicht vanaf het terras of La Table.

Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u er ook prima terecht. De wekelijkse dinsdagochtend markt Lorgues is een must voor fijnproevers, maar ook de omliggende dorpen hebben allemaal hun eigen wekelijkse markt met lokale producten en kant en klare streekgerechten.

Er is een ruime keuze aan eetgelegenheden, van pizzeria tot sterren restaurants. Voor wijnliefhebbers zijn er vele wijnchateaux op een steenworp afstand van de woning die hun eigen proeverijen organiseren.

Tip: Ontdek ons departement Var! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🧗 Bergsporten
🚤 Waterski
🐎 Paardrijden
🪂 Parasailing
🏄 Windsurfen / Zeilen
🪁 Kitesurfen
🪂 Hanggliding
🪂 Deltavliegen
🪂 Parachute springen

Informatie voor de huurder

Bedmaten

Slaapkamer 1 - begane grond 2 persoonsbed 1 matras   220*180
Slaapkamer 2 - begane grond 2 persoonsbed 1 matras   220*180
Slaapkamer 3 - begane grond 2x1 persoonsbed 2 matrassen   200*80
Slaapkamer 4 - 1 etage 2x1 persoonsbed en opklapbed 3 matrassen   200*80

Neem voor bijkomende vragen contact met ons op, we helpen graag met het vinden van de ideale vakantiewoning!

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.