Dit vakantieverblijf is door vorige huurders beoordeeld en beloond met het cijfer 9.5
De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1500) bedraagt €700 tot € 2.400 per week voor maximaal 8 personen.
Met de volgende link button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering. Wilt u wel de beschikbaarheid controleren?
Klik op de kalender link om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
✉ Contact verhuurder
🛈 Overzicht huurprijzen
Klik op een foto en start het fotoalbum.
La Pluie D'Or is een luxueuze villa met verwarmbaar privé zwembad gelegen in het residentiële "Vakantiepark Les Rives de l'Ardèche" aan de boorden van de rivier de Ardèche in Vallon Pont d'Arc (Frankrijk). Gemakkelijk bereikbaar zowel per auto (1075 km vanaf Arnhem), TGV (Valence of Avignon) als vliegtuig (Avignon, Nîmes of Marseille) De vakantiewoning voor maximaal 8 personen (en een baby), is voorzien een verwarmbaar zwembad, airco in alle kamers en een ruime parking en leent zich zeer voor het verblijf van families of bevriende gezinnen. Er zijn op het domein tevens een gemeenschappelijk zwembad met kinderzwembad, een fitness accommodatie, een speeltuin, tennis- en petanque banen vrij ter beschikking. Dé ideale uitvalsbasis voor fietsers, wandelaars, watersportliefhebbers en andere avonturiers. Ook voor toeristische uitstappen en culinaire exploraties in de regio en steden in de buurt is het een goed startpunt. Het is dé locatie voor een rustige vakantie voor jong en oud.
4 Slaapkamers / 2 Badkamers (2 slaapkamers 1 badkamer beneden)
WiFi
Privé zwembad (10 X 4)
Airco (alle slaapkamers en living)
Vaatwas- & Wasmachine
Satelliet TV met Nederlands Duitse Engelse en Franse zenders
Carport & Parking
Omheinde tuin
Petanque veld
Centraal op het domein : Fitness / Tennis / Petanque / Groot zwembad en klein zwembad / Speeltoestellen
Het park voorziet in veel faciliteiten. Zo is er een groot algemeen zwembad met luxe ligstoelen. Het zwembad heeft een apart kindergedeelte en hier worden gemakkelijk vriendjes gemaakt. Natuurlijk stroomt ook de rivier langs het park. Deze nodigt vooral uit tot zwemmen, varen en vissen, maar is ook voor de jeugd een verzamelplaats om samen iets te ondernemen.
Er zijn 2 tennisbanen en een basketbalveld waar u vrij gebruik van kunt maken en een tafeltennistafel. Voor de kleintjes zijn er speeltoestellen.
Vallon Pont D’Arc
Vandaag de dag is Vallon-Pont-d’Arc een plaatsje dat iedere zomer weer op veel belangstelling kan rekenen. Buiten de zomermaanden heeft het plaatsje ongeveer 2000 inwoners, maar tijdens de zomermaanden ligt dit aantal vele malen hoger. In het dorpje zijn vele leuke winkeltjes, restaurants en terrasjes e vinden. Ook is er een bruisende markt, waar u aan het juiste adres bent voor vele regionale specialiteiten. Dankzij haar gunstige ligging ten opzichte van verschillende indrukwekkende bezienswaardigheden als de Gorges de l’Ardèche, de grot van Chauvet, L’Aven d’Orgnac en Aven Marzal, is dit dorpje een ideale uitvalsbasis. Elk van deze bezienswaardigheden zijn prima bereikbaar vanuit het plaatsje. Wanneer u op zoek bent naar een veelzijdige vakantiebestemming is de omgeving van dit leuke plaatsje in het zuiden van de Ardèche absoluut aan te raden!
De Ardeche
- Bij het park
o Vanuit het Park is er een paadje naar de rivier (kiezels, hier laveren de kanos)
- Bij de Arc zelf
o De Pont d'Arc, een 54 meter hoge minerale boog waaronder de rivier de Ardèche stroomt, is uniek in de wereld.
o Het is een uitzonderlijke plek om het hele jaar door te ontdekken op 5 minuten van het dorp Vallon Pont d'Arc, heerlijk om te zwemmen of te genieten op het strand
o van de Internationale Marathon van de Gorges de l'Ardèche, winter in alle rust, of lente wanneer de natuur kleuren krijgt!
o Vlak bij D’Arc kun je gratis parkeren (wel op tijd zijn in hoogseizoen)
Kano huren
Op diverse plekken kun je al dan niet begeleid een kano huren
Naast de Ardeche als trekpleister zijn er elke dag wel typisch Franse markten te bezoeken
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 700 tot € 2.400 per week. Indien het mogelijk is om per dag te huren dan worden dagprijzen in rekening gebracht. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 22-11-2023
Het huis ligt op een rustig park, bewoners en gasten waarderen dat, dat maakt dit huis en het park niet geschikt voor jongelui die uitbundig feest willen vieren. Kinderen kunnen zich hier zeker prima vermaken met de voorzieningen die er zijn.
Voor het linnen (bedden, keuken en toilet, bandhanddoek/handdoeken) betaalt u € 15,-- per persoon. Strandlakens dient u zelf mee te nemen.
Er zijn 6 normale bedden van 90 * 200 cm, overige 2 bedden zijn 210 cm lang.
U wordt in het ontvangen door een nederlands sprekend iemand. Ook de receptie van het algemene gedeelte is nederlands talig. alle voorzieningen als algemeen zwembad tennisveld etc is voor bewoners en gasten gratis.
Bekijk de reviews/recensies en de details van de beoordelingen: Reviews bekijken Heeft u hier ook uw vakantie gevierd dan kunt u ook uw review en cijfers geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡Vallon Pont d'Arc 🏡Vallon Pont d'Arc 🏡Montlimar 🏡St Martin d'Ardèche 🏡Aubenas 🏡Ruoms 🏡Ardeche 🏡Rhone Alpes 🏡Midden-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.