Omschrijving van dit vakantiehuis

Het huis is omringd door biologische wijngaarden van een cru van de Cote du Rhone ,Vacqueyras.
Er zijn meer plekken met een mooi uitzicht in de Vaucluse.
Maar staande op het terras ziet u maar zelden de reus van de Provence , de Ventoux en de Dentelles de Montmirail in een oog opslag. Aan het terras ligt een "bassin de nage " (een klein maar fijn afkoelbad van 5 bij 2 meter) met het uiterlijk van een ouderwets bassin waar groot en klein zich heerlijk kunnen vermaken en verfrissen. Aan de grote tafel op het terras kunt u heerlijk dineren of gezellig barbecuen. Aan de rand van het zwembad staan ligstoelen klaar om lekker in te luieren en te genieten van het schitterende uitzicht. U heeft een grote privétuin midden in de wijngaarden. U beschikt over een sfeervolle woonkamer met open keuken van 60M2. De keuken is volledig uitgerust (kookplaat, oven/magnetron, vaatwasser). Er zijn twee slaapkamers, beiden met eigen badkamer.
Er is grote zorg besteed aan de luxe afwerking met een blik op de charme van de Provence . De living, en één van de slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. Bij aankomst zijn de bedden voor u opgemaakt, er zijn voldoende badhanddoeken, handdoeken en theedoeken aanwezig.

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

De gite Raimbaut ligt aan de rand van een natuurgebied. Vanuit de gitekunt u prachtige fiets en wandeltochten maken. De Mont Ventoux en het massief van de Dentelles liggen op enkele kilometers afstand . Uiteraard bent U welkom bij de talrijke wijnboeren in Vacqueyras; Beaumes de Venise Gigondas en Chateauneuf voor een proeverij . Culinair geïnteresseerden kunnen hun hart ophalen in de eenvoudige dorpsrestaurants maar ook in de Michelin bekroonde gelegenheden in de regio. Cultuurliefhebbers kunnen genieten van het festival van Avignon of van de diverse opera's die spelen in het antieke theater van Orange
De Provence is een culinair paradijs. Veel versmarkten en bijzondere restaurantjes; De villages van de cote du rhone produceren een voortreffelijke en nog steeds betaalbare wijn. De wijnboeren werken nog kleinschalig en zijn terecht trots op hun product. Het huis wordt omringd door de wijnstokken van een biologische wijnboer. Op zijn domein kunt u de wijn proeven die u voor u voor het huis ziet groeien.

Tip: Ontdek ons departement Vaucluse! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🧗 Bergsporten
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

Wisseldag is in het voor-en naseizoen flexibel. In de maanden juli en augustus is aankomst en vertrek op vrijdag, zaterdag of zondag.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.