Omschrijving van dit vakantiehuis

✨✨ Indien u binnen 8 dagen voor aankomst reserveert dan ontvangt u een last minute korting van 12%. Controleer s.v.p. de kalender welke weken nog op korte termijn vrij zijn. De korting is onder voorbehoud van reeds aangeboden kortingen ter voorkoming van dubbele kortingen. De korting is nog niet in de kalender genoemde bruto huurprijs opgenomen.
Verblijf bestaande uit 2 zeer comfortabele woningen (250 m2),

omvattende :


ingerichte keukens, salons, eetkamer, 6 slaapkamers (max.12
pers.), privé terrein van 1600 m2, groot overdekt terras van 50 m2.Privé parking

Het privé zwembad (10x5) is zuidelijk gericht.

Het geheel is zuidelijk gericht en bevindt zich in Lablachère, een zeer kalm wijngaarddorp en slechts op enkele kilometers van Joyeuse, Vallon Pont d'Arc, Ruoms?

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

De eerste rivieren liggen op minder dan 3 km (Beaume, Chassezac ...). Rivier "L'Ardèche" is maar op 16 km.

De regio biedt een breed scala aan activiteiten: wandelen, fietsen, kajakken, canyoning, wijnkelders, rivieren, regionale markten en veel sites te bezoeken.

Joyeuse is op 4 kilometers met alle winkels, restaurants en faciliteiten.

Tip: Ontdek ons departement Ardeche! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, uitstapjes, natuur en nog veel meer.

Voorzieningen in de omgeving

Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. 🗺️ Bekijk de voorzieningen!

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

Contact via mail : renaux.dany@skynet.be
of telefoon.
Dieren niet toegelaten
Borgsom : 600 €
Schoonmaak verplicht : 150 €
toeristenbelasting : afhankelijk aantal pers. en periode
Linnen mogelijk (8€ pp per week)

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!