Foto's van het vakantiehuis
29 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Buiten bebouwde kom
- • Grote tuin
- • Internet/wifi
- • Strand in de buurt
- • Eigen parkeerplaats
- • Kinderledikant aanwezig
- • Rustig gelegen
- • Zeer veel privacy
- • Eigen zwembad
- • Vrijstaand huis
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • Slaapkamer beneden
- • Kindvriendelijk
- • Omheind terrein
- • Zwemmeer in de buurt
- • Kinderstoeltje aanwezig
- • TV NL of BE zenders
- • Barbecue
- • Heel mooi uitzicht
- • Jeu de Boules baan
- • Airco
- • Vaatwasser
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 83510 Lorgues
• Departement: Var
• Regio: Provence Alpen Cote d'Azur
• Streeknaam: Paca.
Omschrijving van dit vakantiehuis
De gîte ligt op een groot eigen terrein met bomen en struiken. Langs de voorzijde bevindt zich een terras met tafels en stoelen. Voor de gîte is een baan voor jeu des boules aangelegd. In de tuin is er bovendien nog een groot overdekt terras met lounge-hoek, een tweede eettafel met stoelen en een Weber gasbarbecue. Wi-Fi netwerk is beschikbaar.
Het zwembad (5 x 10 m) heeft water met een licht zoutgehalte en is in gebruik van half april tot midden oktober. Langs het zwembad is een eigen plekje voor je ingericht met ligbedden. Het zwembad mag privé gebruikt worden vanaf 8 uur tot 18 uur.
Wij zijn een gepensioneerd echtpaar en wonen sinds begin 1999 in het Zuid-Franse departement Var. Hannekes passies zijn tuinieren, wandelen, koken en bridgen. Dick is actief in het Franse verenigingsleven. Samen spelen petanque in clubverband.
De omgeving van deze vakantiewoning
Les Glycines ligt in het mooie binnenland van de Var, even buiten Lorgues op een glooiend terrein van 6000 m² met o.a. olijfbomen en terrassen. Het kijkt uit over het dal met wijnvelden en de heuvels daarachter. Lorgues is een gezellig dorp met alle voorzieningen: supermarkten, apotheek, huisarts, tandarts, bakkers, postkantoor, banken met geldautomaten etc. Elke dinsdag is er in het centrum van Lorgues de drukbezochte Provençaalse streekmarkt. De Middellandse Zee ligt op een half uurtje rijden (Sainte Maxime, Fréjus), het Lac Sainte Croix en de Gorges du Verdon op 45 minuten.Lorgues biedt een goede keuze aan restaurants in iedere prijsklasse. Van truffelkoning Bruno tot simpele pizzeria. Ook in het nabije Flayosc zijn een paar uitstekende, betaalbare restaurants. Rondom Lorgues liggen een aantal wijndomeinen waar wijn kan worden geproefd en gekocht. Ook hier weer van cru classé tot een goede boerenwijn.
Watersport op 50 autominuten afstand (Middellandse Zee en het Lac Saint Croix), binnen straal van 40 km liggen 9 prachtige golfbanen, mountainbiken kan in de directe omgeving tot in de Esterel, tennisbanen vind je op 1 km aan onze weg. Klimwanden bij Correns, op 40 autominuten van Les Glycines. Kanovaren door de stroomversnellingen van de Argens, op 15 autominuten. Vanuit Les Glycines kan ook gewandeld en gefietst worden. Voor kinderen vind je even buiten Lorgues een klimbos en in Vidauban (15 autominuten) een groot waterpretpark.
✨ Tip: Ontdek ons departement Var! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Omdat je boven de eigenaars woont kunnen zij je met raad en daad bijstaan.
Gebruik wasmachine en wasdroger gaat in overleg met eigenaar.
Kosten voor gebruik wasmachine of droger bedragen € 5,00 per was
Kosten voor eindschoonmaak bedragen €75,00
Huisdieren uitsluitend in overleg en tegen meerprijs van €7,50 per dag.
Strand- en zwembadhanddoeken zelf meenemen.
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
Beschikbaarheid & Prijzen
€700- €1.100 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities en de wisseldag.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities of bereken de huurprijs op de volgende pagina Huur berekenen
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 9658 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
✨Last minute korting: Reserveert u binnen 15 dagen voor aankomst dan krijgt u 10 procent last minute korting op de bruto huurprijs.
💶Meer weken korting: Reserveert u voor 3 weken of langer dan krijgt u 5 procent korting op de bruto huurprijs.
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 75 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Energiekosten: De verhuurder heeft de kosten voor energie afzonderlijk gespecificeerd in de hieronder vermelde toelichting.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 200 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Deel uw ervaring
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? Wij waarderen uw feedback!
⭐ Review plaatsen 👓 Reviews lezen
Kijk wat andere huurders vonden over deze accommodatie in het gastenboek.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten