Foto's van het vakantiehuis
30 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Buiten bebouwde kom
- • Grote tuin
- • Internet/wifi
- • Zwemmeer in de buurt
- • Kinderstoeltje aanwezig
- • TV NL of BE zenders
- • Fietsen te huur
- • Stilte puur natuur
- • Zeer veel privacy
- • Eigen zwembad
- • Vrijstaand huis
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🌟 Extra faciliteiten
- • Huisdier welkom
- • Kindvriendelijk
- • Strand in de buurt
- • Eigen parkeerplaats
- • Kinderledikant aanwezig
- • TV Franse zenders
- • Rustig gelegen
- • Barbecue
- • Heel mooi uitzicht
- • Jeu de Boules baan
- • Open haard
- • Vaatwasser
🧭 Locatie informatie
• Departement: Herault
• Regio: Languedoc Roussillon
• Streeknaam: Hameau de Najac.
Omschrijving van dit vakantiehuis
Het vrijstaande huis met veel privacy ligt in een gehucht vlakbij het dorp en is volledig voor u ingericht. Via de hal komt u in de ruime woonkamer en de open keuken. Door de schuifdeuren heeft u toegang naar een van de terrassen welke een fantastisch uitzicht geeft over de prachtige vallei. Het huis heeft drie tweepersoons slaapkamers en een complete badkamer met ligbad en douche. Ook is er een tweede toilet in de woning aanwezig. Tegen het huis staat een garage welke gebruikt wordt voor opslag van bijvoorbeeld de meubelen en de bbq. Hier vindt u ook de wasmachine die tot uw beschikking staat en een 2e koelkast met vriezer. Op het vrijliggende terrein met een oppervlakte van ca. 2000 m2 staat nog een vrijstaande garage welke wordt gebruikt voor privé opslag. Het vrijliggende zwembad is omheind en via een poortje bereikbaar. Ook daar is een heerlijk terras waar u van het geweldige uitzicht kunt genieten.Het vakantiehuis ligt op ongeveer 1300 km afstand vanuit midden Nederland. U kunt de route over Narbonne nemen of via Toulouse. Vanaf Schiphol kunt u direct vliegen op Toulouse en via de A61 is het dan nog anderhalf uur rijden naar ons huis. Vanuit Brussel ( Charleroi ) gaan directe goedkope naar Carcassonne, ruim een half uur met de auto en u bent er.
De omgeving van deze vakantiewoning
Culinair en wijn.In de omgeving zijn vele wijngaarden, chateaux en caves waar u kwalitatief hoogstaande wijn kunt proeven en kopen. Ook het dorp heeft een wijncave, met goede wijn ( rosé ). Verder zijn diverse restaurants te vinden in diverse soorten en prijscategorieën.
Wat is er te doen.
Het vakantiehuis is gelegen in een gehucht nabij een dorpje, midden in de wijnstreek de Minervois. Een prachtig rustige omgeving russen de historische vestingstad Carcassonne en historische steden Narbonne en Beziers. Een plek om echt tot rust te komen en te genieten van al het moois en lekkers dat de Languedoc te bieden heeft. Het dorp heeft een bakker en een kleine winkel waar u de dagelijkse boodschappen kun doen. In het naastliggende dorp la Livinière vindt u meerdere chateaux waar u heerlijke en vaak bekroonde wijn kunt proeven. Voor een bezoek aan een markt, restaurants, grotere winkels of terrasjes, kunt u in Lezignan terecht, een grotere plaats op een half uur rijden.
Het landelijke dorpje ligt aan de voet de Montagne Noir. Een gebied met erg veel natuurschoon, waar u uren kunt wandelen, picknicken of badderen in de kristalheldere beekjes en riviertjes die zich tussen de imposante rotswanden een weg hebben gebaand. Het eeuwenoude stadje Minerve, eens een vesting van de Katharen, is een must om te bezoeken. Aan de ander kant van het dorpje strekt zich een uitgestrekt dal uit waardoor het beroemde Canal du Midi met z'n veel sluisjes loopt. U kunt een boot huren en door de sluizen manoeuvreren. In Beziers zijn, in verband met het enorme hoogteverschil, negen sluizen op rij, een ingenieus waterwerk, leuk om te bekijken. In het nabijgelegen plaatsje Puichéric zijn kano's te huur waarmee u georganiseerde tochten kunt maken op de rivier de Aude.
Binnen een uur rijden, in meerdere richtingen liggen grote plaatsen als Carcassonne, Beziers en Narbonne. Deze oude steden zijn uw bezoek meer dan waard. Kastelen, parken, kerken, markten en restaurants, u kunt heerlijk genieten van een glas wijn, terwijl u opgaat in het goddelijke Franse leven.
Narbonne ligt aan de kust, heeft een boulevard met terrasjes en een breed kindvriendelijk strand. Er worden ligbedden en waterfietsen verhuurd. Aan de kust ten zuiden van Perpingnan, tegen de rotsen van de Pyreneeën, liggen de authentieke havenplaatsjes zoals oa. Collioure en Port-Vendres. Deze rotskust biedt prachtige snorkel- en duikmogelijkheden.
✨ Tip: Ontdek ons departement Herault! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
De beheerder van het vakantiehuis verzorgt ons huis, woont en werk in de nabije omgeving. Hij regelt uw ontvangst en vertrek en is het aanspreekpunt tijdens uw verblijf. U kunt gebruik maken van het bad-, bed- en linnengoed welke bij de huurprijs is inbegrepen. Ook de kosten voor de eindschoonmaak zijn inbegrepen dus geen verdere kosten.
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
Beschikbaarheid & Prijzen
€775- €1.600 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities en de wisseldag.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities of bereken de huurprijs op de volgende pagina Huur berekenen
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Energiekosten: Het normale gebruik van energie en water is in de huur inbegrepen.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 300 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
📍 Locatie op de kaart
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten