Omschrijving van dit vakantiehuis

✅ Indien u binnen 30 dagen voor aankomst reserveert dan ontvangt u een last minute korting van 10%. Controleer s.v.p. de kalender welke weken nog op korte termijn vrij zijn. De korting is onder voorbehoud van reeds aangeboden kortingen ter voorkoming van dubbele kortingen.
In deze mooie, ruime provençaalse villa kan U comfortabel logeren met 14 personen.
De villa is opgedeeld in 2 volledig gescheiden appartementen, telkens met 3 slaapkamers, 1 op gelijkvloers en 1 op het 1ste verdieping. Er zijn in totaal 6 slaapkamers 2 woonkamers en 2 Wc's en 1 keuken. Er zijn 2 badkamers,1 met douche en 1 met douche en bad. Er is een zeer ruime garage, telefoon, Wifi, Satelliet TV, barbecue, mooi zwembad en ligbedden.
Huisdieren zijn welkom en de tuin is omheind.

De omgeving van deze vakantiewoning

De villa ligt op wandelafstand (500 m) van een charmant wijndorp. Rondom het dorpsplein vind je een kruidenier, café en een restaurant (pizza, steak, pasta,...)en een crèperie. Het dorp ligt op 5 min. rijden van Vaison-la-Romaine, 20 min. van Orange, 45 min. van Avignon. De villa is gelegen in de wijngaarden van Côtes du Rhônes-villages. Vacqueyras, Gigondas, Beaumes-de-Venise zijn vlakbij. Bédoin en Malaucène (= start beklimming Mont-Ventoux) liggen op slechts 20 km afstand. Ideale ligging dus voor fietsers, mountainbikers, wandelaars en wijnliefhebbers.
U heeft er een prachtig zicht op de omliggende heuvels en op de Mont Ventoux.
Op 1 km is er een brede rivier om te zwemmen en te vissen.

Tip: Ontdek ons departement Vaucluse! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

De kosten van verwarming en elektriciteit, verbijftaks dient U zelf te berekenen en in te vullen.
De sleutels van de villa worden U met de post ruim op voorhand opgestuurd, deze dient U nadien terug te sturen samen met het afrekeningblad.
In de woning hangen praktische tips zoals wificode voor uw verblijf aangenaam te laten verlopen.
U dient zelf bed en badlinnen mee te brengen.
Er zijn 2 dubbele bedden van 160 cm, 6 enkele bedden van 90 cm en 2 stapelbedden ook van 90 cm.

💡 Let op:
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
⚠️Er is geen keuken- of bedlinnen aanwezig! U dient dit zelf mee te nemen!