Omschrijving van dit vakantiehuis

Deze unieke villa, genaamd 'La Belle vue', gelegen in een dorp vlak naast de stad Béziers heeft een geweldig uitzicht over het glooiende landschap. De woonkamer (50m²) met openhaard en de open keuken (16m²) liggen aansluitend op de terrassen en het zwembad. De keuken is volledig ingericht en van alle gemakken voorzien. In de berging vindt u de wasmachine en wasdroger. Er zijn twee gescheiden toiletten. Drie slaapkamers bevinden zich op deze verdieping waarbij twee slaapkamers één badkamer delen en één slaapkamer een eigen douche heeft. Eén slaapkamer heeft een klein tweepersoonsbed (120x200), één slaapkamer heeft twee eenpersoons bedden (90x200) en één slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (160x200). De vierde slaapkamer bevindt zich op de eerste etage, heeft een groot balkon (25m²) met een geweldig uitzicht en een tweepersoonsbed (140x200). Deze slaapkamer heeft tevens een eigen tv en airconditioning. Daarnaast is het vanuit de villa 15 min rijden en u bevindt zich op het strand. Uiteraard kunt u ook heerlijk relaxen bij het grote (5x10) privé zwembad van de villa. Deze villa heeft een smaakvol ingerichte woonkamer met grote open keuken en kookeiland. De villa heeft verschillende grote terrassen en een groot balkon bij de bovenste slaapkamer met geweldig uitzicht. Locatie: Boujan-sur-Libron 34760

De omgeving van deze vakantiewoning

Béziers, met zijn tal van moegelijkheden voor uitgaan restaurants, theaters, de 9 sluizen en winkels, heeft een grote aantrekkingskracht op veel toeristen. In het dorp zijn enkele kleine winkels (bakker, bank, restaurant, bar.) en op 5 min afstand bent u in de stad Béziers waar u verschillende grote supermarkten en overige winkels kunt aantreffen. Het strand is dichtbij en in de omgeving zijn voldoende uitgaansmogelijkheden om meerdere vakanties te vullen.

Uitstapjes om te doen: Steden: Narbonne, Montpellier, Carcassonne, Dorpjes: Pézenas, Agde, Cap d'Agde, Sete, Minerve, La Grasse, Strandplaatsen: Valras-Plage, Gruissan, Cap d'Agde
Cultureel: Canal du Midi, Kathedraal van Narbonne, Abdij de Frontfroide, Cite de Carcassonne, overige: Strand, meer van Jouarres, Montagne noir, Golfbaan in Béziers, pretpark: Europark

Tip: Ontdek ons departement Herault! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden
🏄 Windsurfen / Zeilen
🪁 Kitesurfen

Informatie voor de huurder

Bijkomende kosten voor verhuur: Reserveringskosten 50,00 euro, eindschoonmaak van de villa 135,00 euro, toeristenbelasting en elektriciteitsverbruikskosten (0,30ct/kwh). Het is ook mogelijk om lakens, handdoeken, kinderstoel, babybedje en andere te huren om uw vakantie te verrijken.
Wij zijn altijd bereikbaar en beschikbaar om u te helpen indien nodig. We zijn ongeveer 20 minuten rijden van de villa.
Na het invullen van het reserveringsformulier ontvangt u van ons een huuroverzicht en een eerste aanbetalingsfactuur. Na betaling van deze factuur is de reservering definitief. Voor elke volgende betaling ontvangt u altijd een factuur. De borgsom wordt binnen twee weken na uw verblijf op uw rekening teruggestort.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.