Omschrijving van dit vakantiehuis

Het vakantiehuis ligt gelegen in een klein gehuchtje met enkele huizen en een kerkje. Vanuit de tuin heb je een prachtig zicht op de vallei.
Het gehucht noemt St-Laurent en ligt in het departement de Lot.
De vakantiewoning heeft 4 slaapkamers, 2 badkamers, living, keuken, tuin met 3 terrassen en een zwembad

De indeling is als volgt :
BOVEN
* 1 slpkmr met dubbel bed van 160cm breed en extra zetelbed +
voldoende ruimte om een kinderbed te plaatsen.(5m/5m)
Kinderbed met extra matras ook aanwezig
* 1 slpkmrs met dubbel bed van 160cm breed
* 1 slpkmrs met dubbel bed van 160cm breed
* 1 slpkmr met 2 1persoonsbedden
* 1 badkamer met wc, lavabo en douche
* 1 badkamer met wc, lavabo en douche (kinderbadje aanwezig)
* 1 extra lavabo op een halletje tussen 2 ingemaakte kleerkasten
* Elke slaapkamer heeft voldoende opbergruimte,er kan wel geen bed bijgeplaatst worden(enkel in grote kamer wel)
* In de hal vind je een boekenrek en boeken en de kast met de lakens
* Alle slaapkamers hebben ventilators (2x aan het plafond, 2x verplaatsbaar. Ook hebben alle vensters vliegenramen en luikjes alsook verduisterende gordijnen

BENEDEN
* Living(10m/5m) met grote zithoek, Smart tv, Chromecast
DVD speler met BT verbinding, 50tal films, stereo, internet(wifi)
houtvuur, enkele gezelschapspelen, ijzeren petanqueballen
* Wc met lavabo
* Keuken (5m/5m) gasvuur, oven, microgolfoven, 2 grote ijskasten + diepvries
koffiezet, Nespresso, air fryer, dampkap, mixer, alle serviezen nodig voor 8 personen, vaatwasser, wasmachine
* Keukentafel met 8 stoelen + kinderstoel

BUITEN
* Overdekt terras met een teaken tuintafel en 10 stoelen
* 4 extra relaxstoelen
* Extra terras met loungezetels om siësta te houden of s'avonds te genieten
* Nog een extra terras aan het zwembad
* Zwembad (9,5m/4m) met 3 traptredes waar kindjes kunnen
op zitten maar geen kinderbad!
Het zwembadwater wordt gezuiverd met zout en heeft daardoor zeer zacht water en is goed voor de huid.
* 8 ligzetels, 4 parasols, 6 ligkusssens
* Terras aan zwembad
* Poolhouse om materiaal op te bergen
* Barbeque
* Pingpong tafel
Het volledige domein(800m2) is omheind, de zwembadruimte is apart omheind ( veilig voor de kleintjes)

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Op een 7-tal km van Lauzerte en Montcuq waar je café's, restaurants en winkels kan vinden bevindt zich deze heerlijke vakantiewoning.
Cahors, de hoofdstad van de Lot, ligt op 30km, waar o.a.in juli het bluesfestival doorgaat.
Montauban, hoofdstad van Tarn-et-Garonne, ligt op 35km. Er bevinden zich verscheidene kleine dorpjes die een bezoek waard zijn zoals het foie gras museum, Moissac, Auvillar, Puy Leveque, Villeneuve-sur-lot, Catus, Fumel, Valence D'Agen enz..
Je kan ook Rocomadour bezoeken of Cirq Lapopie, beiden heel bekend en heel toeristisch. Ze bevinden zich iets verder (70km en 50km) van het huis maar is ideaal voor een daguitstap. In die streek bevinden er zich ook heel wat grotten.
Je kan kayakken op de Lot of de celé
Er is een tennis-en padelterrein in Montcuq (in krantenwinkel reserveren en sleutel ophalen) of Lauzerte of Cazes-Mondenard(7km) alsook een padel terrein. info vind je in groene kaft in het huis.
Je kan paardrijden in de buurt (2 km en 8 km) en een golfterrein is er ook.
In Montcuq (beneden aan de carrefour naar camping/tennisterrein rijden, na ong 2 km) is er een zwemvijver met strand en glijbaanpark alsook een kleine speeltuin

Wil je wandelen, joggen, fietstochten, mountainbiken, crossen en/of jagen (tijdens jachtseizoen) tijdens jullie vakantie? Dit is de ideale vakantiewoning dan.
Op 2km van het huis passeert ook nog de wandelroute naar Compostella (Rouillac)

Elke dag is er in de omgeving wel een markt maar de grootste markt van de omgeving is in Montcuq en dit op zondagmorgen. Er gaat een heel leuke route door de bossen en weiden van ongeveer 5 à 6 km rechtstreeks naar deze markt in Montcuq. Dit is een echte aanrader! Je moet dit gewoon DOEN!(beschrijving in kaft in huis)
Tijdens juli en augustus is er ook altijd wel ergens een avondmarkt of marché du producteur/gourmande.
Elke donderdag in Lauzerte, ambiance verzekerd.
Lauzerte is gekend als kunstenaarsdorp en tijdens de zomermaanden zijn er heel wat optredens of andere activiteiten.
Ook zijn er wat wijnhuizen die een avond organiseren met rondgang in de wijnkeldeer, uitleg geven over hoe de wijn wordt gemaakt en met proeven en eten...altijd heel leuk. Info hierover in het huis (witte bureaukast in de living)

Alle informatie ivm activiteiten, kaarten enz kan je in het huis vinden
In beide, Montcuq en Lauzerte, kan je een office du toerisme vinden waar je alle info gratis kan bekomen.

Wenst u het huis te zien ...

✨ Tip: Ontdek ons departement Lot! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, uitstapjes, natuur en nog veel meer.

Voorzieningen in de omgeving

Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. 🗺️ Bekijk de voorzieningen!

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🎾 Padel
🐎 Paardrijden
🪂 Parachute springen

Informatie voor de huurder

Voorschot : 800 euro per gehuurde week tijdens hoogseizoen, 600 euro; juni & september, 400 euro; andere maanden
Waarborg : 500 euro;
Eindschoonmaak (verplicht) : max4p=130 euro; max8p=150 euro;
Lakens : inbegrepen (het gebruik en wassen zit inbegrepen in schoonmaakkost)
Huisdieren : enkel op aanvraag en in overleg! 50 euro; per verhuurperiode per dier
Korting : indien u 2 weken of meer huurt -10% van de totale huurprijs

De reservatie is pas geldig bij de ontvangst van een voorschot
Het voorschot moet betaald worden ten laatste 7 werkdagen na toezegging, tot zolang wordt een optie voorzien. Indien het voorschot niet tijdig wordt betaald verdwijnt de optie en is het vakantiehuis terug vrij voor verhuur.
De rest van het bedrag moet betaald worden ten laatste 4 weken voor afreis.
De waarborg moet betaald worden te samen met de eindsom, 4 weken voor afreis
De waarborg wordt teruggestort na akkoord van de tuinman en poetsdame.
En indien de sleutel in het sleutelkastje zit. (indien sleutel afwezig is wordt er 50 euro van waarborg getrokken)
U kan de vakantiewoning betrekken op zaterdagnamiddag vanaf 16h. Bent u iets vroeger ter plekke dan kan u alvast buiten op het terras genieten van een wijntje terwijl de woning wordt schoongemaakt.
Op de vertrekdag, altijd een zaterdag, vragen wij om ten laatste om 10h de woning te verlaten.(gelieve ons de dag voor vertrek het vertrekuur te laten weten - info voor de poetsvrouw)

Wij voorzien geen annulatieverzekering. Gelieve daarom ook bij uw eigen verzekering een annulatieverzekering aan te gaan.
Bij annulatie tot 60 dagen voor aankomst, voorschot verschuldigd
Bij annulatie tussen 60 en 30 dagen van begindatum huur, 50% van de totale som verschuldigd.
Bij annulatie binnen 30 dagen van begindatum huur, volledige som verschuldigd

De reservatie kan enkel aangevraagd worden via email.
U kan ook de link vinden van onze eigen website voor meer info en foto's.
boneryck-vakantiehuis.be

Aarzel niet ons te contacteren via mail erwinenmc@gmail.com

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.