Omschrijving van dit vakantiehuis

Chez Marguerite is een vrijstaand, gelijkvloers huis met een grote tuin en veel privacy. Het huis ligt aan een oprijlaan, ongeveer 200m van de openbare weg. Vanuit het huis heeft u uitzicht op 2 grote weides waar vaak hertjes komen grazen. Achter het huis bevindt zich de geheel omheinde tuin op het zuiden, met grasveld en enkele fruitbomen. Zowel in de zon als in de schaduw, kunt u heerlijk buiten zitten en genieten van de rust en de natuur om u heen.
Het huis heeft veel authentieke elementen, zoals de haard en de prachtige rustieke tegelvloeren. Naast de woonkamer is er een ruime, bijzonder lichte eetkeuken met toebehoren. Er zijn 3 slaapkamers, waarvan twee daarvan met een twee persoonsbed en één slaapkamer met een stapelbed. Er is een badkamer met douche en toilet.

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Chez Marguerite is een huis in het dorp Norrey en Auge. Het dorp ligt aan het begin van het meer heuvelachtige gebied " Pays d'Auge". Natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen aan het wild en de vogels. Vlakbij wordt de beroemde Camembert gemaakt. De appelboomgaarden leveren de appels voor de cider en calvados in deze streek. U kunt ze op diverse plaatsen proeven. En iedere dag kunt u genieten van verse croissants en stokbrood van de franse warme bakker! Voor de sportievelingen is er in La Suisse Normande (zwitsers normandië) de mogelijkheid van wildwaterkanoën of deltavliegen. Ook zijn er in de omgeving een aantal "klimbossen".

✨ Tip: Ontdek ons departement Calvados! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, uitstapjes, natuur en nog veel meer.

Voorzieningen in de omgeving

Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. 🗺️ Bekijk de voorzieningen!

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🧗 Bergsporten
🐎 Paardrijden
🪂 Parasailing
🪂 Deltavliegen

Informatie voor de huurder

Chez Marguerite is geschikt voor kleine kinderen door de grote afgesloten tuin. U kunt dit huis huren door contact op te nemen met: Ellen Hospel-Van den Heuvel, tel nr: 0033-622487983, fermedubois@aol.com (nederlands sprekend)
Reservering gebeurt door aanbetaling van 100 € per week te voldoen.Het resterende bedrag van maximaal 350/400 euro (voor 1 week) kan later worden voldaan. Huisdieren zijn toegestaan (maximaal 2; 50€ per dier per week)
Linnengoed en handdoeken zijn inbegrepen.
Gelieve het huis bezemschoon achter te laten.
Er zijn geen verder bijkomende kosten.

💡 Let op:
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.