Omschrijving van dit vakantieverblijf in de Pyrénées Orientales Zuid-West-Frankrijk Huis nr. 6138:

In het mooie bergdorpje Baillestavy ligt ons kunstenaarshuisje maison Tilley. Door de schoonheid van de ongerepte natuur en het geluid van het riviertje de Lentilla die door het bergdorpje stroomt komt men tot een zalige rust. Het vakantieverblijf straalt één en al rust uit en bevindt zich op het hoogste punt van het dorp. Onze open haard en living geven een lounge gevoel waar je nog weken kan van nagenieten. De kamers zijn met veel smaak ingericht en heeft door alle ramen een adembenemend uitzicht. Het verblijf is voorzien van alle comfort zoals wasmachine - snel internet via Wifi - sat tv (TV-Vlaanderen) - microgolf - Senceo enz. en dit in niemandsland. Is ideaal voor mensen die willen herbronnen en graag mooie wandelingen maken (achter het huisje zijn drie verschillende wandelroutes) Het verblijf is als volgt ingedeeld, beneden verdieping (slaapkamer met twee eenpersoonsbedden), gelijkvloers (grote lounge living; mooi ingerichte keuken en berging; badkamer met ligbad en toilet), op eerste verdieping een afzonderlijk toilet; badkamer met douche; berging; tweepersoonsbed; clic-clac sofa). Buiten het huisje ligt ons tuinterras met ook een super mooi zicht. Het tuinterras is voorzien van ligstoelen, tafel... . Temperaturen zijn hier gans het jaar heel mild, zo kan je in putje winter dagen hebben dat je in t-shirt buiten kan rondlopen. Is maar om te weten! :)
www.tilleyfrance.fr
Indien u telefonisch contact met de verhuurder wenst dan dient u eerst een bericht via de knop 'Boek nu of informatie opvragen' te verzenden. Direct na verzending van uw bericht sturen wij u automatisch een e-mail toe met de telefoonnummers van de verhuurder.
De omgeving van deze accommodatie in Languedoc Roussillon (Canigou):
op 15min > Vinca en het meer van Vinca met wit zand strandje (ideaal voor kleinen kindjes) winkeltjes - restaurantjes - cafeetjes > op 20min Prades > 25min Villefranche de Conflant één van de mooiste dorpjes in Frankrijk uit de 17de eeuw met exclusieve winkeltjes en restaurantjes. Richting zuiden > 20min Ille-Sur-têt mooi stadje met grote supermarkt en goedkoop tanken aan Carrefour > 30min Perpignan stad en op 35min Perpignan plage een heel mooi badplaatsje met grote stranden en vele winkeltjes > op 40min vind je het mooiste kustdorpje van Frankrijk Collioure met exclusieve winkeltjes en romantische restaurantjes. In de winter kan je op 1h rijden de skigebieden bereiken (Font Romue). www.tilleyfrance.fr
Voor uw oriëntatie: Het vakantieverblijf in Zuid-West-Frankrijk ligt in de buurt van de plaatsen:
Canigou, Prades, Amelie les Bains, Canet Plage en Vinca.
Meer informatie
Informatie voor de huurder:
De waarborg is 300€ en wordt twee weken na verhuur teruggestort. Het vakantieverblijf is voorzien van bad - bed en keukenlinnen, ook van de voornaamste benodigdheden zoals toiletpapier - peper en zout enz. Reinigen na vakantieperiode inbegrepen! www.tilleyfrance.fr
Boek nu, of informatie opvragen.
Kortingen en/of toeslagen voor dit vakantiehuis voor het jaar 2019:
De hier genoemde kortingen en toeslagen gelden voor het jaar 2019. Voor kortingen en toeslagen in een ander jaar dient u de kalender van dat jaar te raadplegen.
Indien u 3 weken of meer aaneengesloten boekt dan krijgt u
10 procent 'meer weken' korting op de bruto huursom.
Vroegboekers ontvangen 10 procent 'vroeg boek' korting wanneer zij minimaal
90 dagen voor de dag van aankomst definitief hebben gereserveerd.
Voor de snelle beslissers die op korte termijn het vakantiehuis willen huren geldt
een 'last minute' korting van 10 procent. Voorwaarde is dat de
aankomstdatum binnen 14 dagen van de boekingsdatum ligt.
De borgsom bedraagt € 300. De borgsom krijgt u na uw vakantie weer van de
verhuurder terug wanneer er geen zaken met de borgsom verrekend moeten worden zoals bijvoorbeeld
schade die tijdens uw vakantie aan het huis of inrichting is ontstaan.
De schoonmaakkosten bedragen € 70.
Bij normaal gebruik zijn de kosten voor energie en water bij de huurprijs inbegrepen
tenzij op deze pagina of bij de kalenders anders staat aangegeven..
Kalender en huurprijzen en belangrijke links
Klik op een datum op de kalender om de huurprijzen te bekijken.
De huurprijzen variëren van € 321 tot € 395 per week.De dag van aankomst en vertrek (wisseldag) is op: zaterdag
Legenda kalender:
Bezet
Vrij
Optie
LAST MINUTE!
aankomst op 02-03-2019 een week voor 289 euro!
Andere vakantieverblijven in de omgeving van deze accommodatie
Indien dit vakantiehuis in Baillestavy voor u niet geschikt is of reeds is verhuurd
dan hebben wij diverse alternatieven voor u in Baillestavy en in de nabije
omgeving van Baillestavy gevonden.
Klikt u op de onderstaande links voor een overzicht
van de vakantiehuizen of ga direct naar onze zoekpagina met
alle
vakantiehuizen in Frankrijk die op onze website door particulieren te huur worden
aangeboden.
U kunt ook alle vakantiehuizen in
Zuid-Frankrijk bekijken.
Zoekt u speciaal in
Baillestavy
In het departement
Pyrénées Orientales hebben wij 18 vakantiehuizen die u kunt huren en
in de grote regio
Languedoc Roussillon zelfs 216 vakantiehuizen.
Zoekt u liever iets in of in de buurt van een bepaalde plaats? Dan kunt u de volgende links gebruiken:
Canigou,
Prades,
Amelie les Bains
Canet Plage
Vinca
In de Pyrénées Orientales hebben wij ook de volgende accommodaties voor u beschikbaar
2 appartementen,
1 boerderijen,
2 bungalows,
2 bungalowparken,
1 vakantieparken,
1 chambres d'hotes (B&B),
5 gites,
1 chalets,
1 landgoederen,
7 villa's,
De voordelen van vakantiehuis-frankrijk.nl
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening
voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen
veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk.
Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie die u vele keren kunt herhalen.
Inmiddels hebben circa 1100 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben
vele tienduizenden Nederlands en Belgen groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis,
bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes,
chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Meer informatie over alle vakantiehuizen.