Omschrijving van dit vakantiehuis

Onze voormalige wijnboerderij ligt tussen de wijngaarden voor de Cognac. Het is een langgerekt, groot huis met tal van bijgebouwen, waarin gespeeld (tafeltennis)enzo kan worden. Er is een grote tuin (4000m) en een groot verwarmd zwembad (14x7m). Auto's kunnen binnen het terrein of buiten veilig geparkeerd worden. Het huis heeft 5 slaapkamers en 3 badkamers. Buiten is er een klein huisje om te slapen met eigen badkamer en wc. Er is verder nog een zitkamer, een grote eetkeuken, overdekt terras aan de achterkant en een groot terras aan de voorkant van het huis. Plus een grote halve verdieping bij de keuken met pooltafel en allerlei spelletjes, tv, cd speler en internet (wifi)
Ook eventueel in de winter te huren per maand. Dan gelden andere prijzen

๐Ÿ“… Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Saintes (10km) is een oude romeinse stad met veel bezienswaardigheden, er zijn veel romaanse kerken in de regio. In de nabije omgeving: zijn er 2 golfbanen binnen 20 min. rijden,kun je paardrijden, kanoen op de Charente, tenissen, wandelen, fietsen. De zee is 45 km(autoweg).Er is iedere dag een markt met heerlijke verse vis/oesters, schaaldieren enz. Er zijn talrijke wijn, cognac en pineau proeverijen. Bordeaux is een uur rijden hiervandaan. Het huis is onderdeel van een kleine "hameau"omgeven door wijngaarden.

Voorzieningen in de omgeving

Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. ๐Ÿ—บ๏ธ Bekijk de voorzieningen!

Sportmogelijkheden in de omgeving

๐Ÿšถ Wandelen
๐Ÿšด Fietsen
๐ŸŠ Zwemmen
๐ŸŽฃ Vissen
๐ŸŒ Golfen
๐ŸŽพ Tennissen
๐ŸŽ Paardrijden

Informatie voor de huurder

Het huis is te huur voor €1500 per week. Schoonmaken is €60 extra, tenzij er zelf schoongemaakt wordt.
Alles is aanwezig in het huis (linnen, handdoeken etc.)Wasmachine is aanwezig.
Je kunt ons bereiken op 0032497189219
of brokgoud@hotmail.com. Meer info op brokgoud.nl
Het huis is uitermate geschikt voor kinderen of 2 families met kinderen. Ruimte genoeg in (en buiten)het huis. Honden geen probleem, maar niet in het zwembad.

๐Ÿ’ก Let op:
๐Ÿ•Huisdieren zijn welkom na overleg.