Omschrijving van dit vakantiehuis

Begane grond: volledig ingerichte open keuken met afwasmachine, magnetron, oven. Eet- en zitkamer met televisie, draadloze internet verbinding.
1ste etage: 1 slaapkamer met tweepersoonsbed (160x200cm), aparte toilet, badkamer met ligbad/douche, wasmachine en droogtrommel.
2de etage: 1 slaapkamer met 4 eenpersoonsbedden (90x200cm).
Complete baby- en kinder uitrustig aanwezig. Bedden zijn opgemaakt bij aankomst. Badhanddoeken en theedoeken zijn aanwezig.
Grote tuin met speelgoed voor kinderen. Kippen en geitjes bij het vakantiehuisje.
Langs het vakantiehuisje hebben we een overdekt terras met tuinset en barbecue.
Kosten van stroom en water en in de prijs inbegrepen.

De omgeving van deze vakantiewoning

Onze Colombier (duiventoren) uit 1768 is volledig gerestaureerd en staat op ons Nederlands akkerbouwbedrijf, in een rustig, klein dorpje, 15 minuten van de kustplaatsen Saint Valery en Caux en Veules les Roses vandaan. De omgeving staat bekend om zijn krijtrotsen en vlasteelt. Aan de kust vind men de toeristische plaatsen Fecamp, Etretat en Honfleur, bekend om de mooie natuur, musea, en vele restaurantjes waar men van de lekkere vis of wijnen kan proeven. Ook verder het binnenland in is de stad Rouen zeker de moeite waard.

Tip: Ontdek ons departement Seine Maritime! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🚤 Waterski
🐎 Paardrijden
🏄 Windsurfen / Zeilen
🪁 Kitesurfen

Informatie voor de huurder

In de gite is een complete baby/kinder uitrustig aanwezig. De tuin is voorzien van enkele spellen voor kinderen. Langs het huisje lopen geitjes en kippen.
Bedden zijn opgemaakt bij aankomst en badhandoeken en theedoeken zijn aanwezig. De schoonmaak is bij de prijs inbegrepen.Bij aankomst wordt een borg gevragen van 350€. De borg kan ook per credit card aan Gites de France betaald worden.
Er wordt een toeristenbelasting gevragen van 1€70 per dag voor personen van 18 jaar en ouder.
Na telefonisch of e-mail contact wordt het huurcontract opgestuurd door gites de France. De administrative kosten via Gites de France zijn 32€ per boeking.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.