Foto's van het vakantiehuis
20 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Buiten bebouwde kom
- • Slaapkamer beneden
- • Ligbedden aanwezig
- • Kindvriendelijk
- • Omheind terrein
- • Zwemmeer in de buurt
- • TV NL of BE zenders
- • Rustig gelegen
- • Zeer veel privacy
- • Eigen zwembad
- • Airco
- • Vaatwasser
🌟 Extra faciliteiten
- • Huisdier welkom
- • Grote tuin
- • Parasol(s) aanwezig
- • Internet/wifi
- • Strand in de buurt
- • Eigen parkeerplaats
- • TV Franse zenders
- • Barbecue
- • Heel mooi uitzicht
- • Vrijstaand huis
- • Wasmachine
- • Nudisme toegestaan
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 34210 La Livinière
• Departement: Herault
• Regio: Languedoc Roussillon
• Streeknaam: Minervois.
Omschrijving van dit vakantiehuis
Villa Iris -Een luxe villa - gratis WIFI - airco - uitzicht vanaf het balkon, geschikt voor 4 personen met een baby, met privé zwembad van 5.5m x 3.5m voorzien van inlooptrap en onderwaterverlichting.
De tuin is beplant met subtropische struiken en planten. In de tuin staat een vaste barbeque.
Voor vers brood, van de warme bakker kunt u naar het supermarktje in het dorp wandelen (4 minuten) er is ook een restaurant en pizzeria en op loopafstand vindt u ook een laadpaal voor electrische autos
INDELING :
Woonkamer met airco: bankstel, fauteuils, salontafel, boekenkast, meubel met televisie en Nederlandse-satelietontvanger, stereo-toren, openslaande deuren naar het terras en zwembad. Eetkamergedeelte: tafel met 5 stoelen.
Half Open keuken: 4-pits gasfornuis, oven, afzuigkap, vaatwasmachine,wasmachine, koelkast en magnetron, koffiezetapparaat en alle keukenbenodigdheden voor 5 personen.
Toegang tot luxe badkamer met ligbad en aparte douchecel, hangend toilet en Badkamermeubel met wastafel.
Beneden vindt u ook de eerste slaapkamer met ,2 éénpersoons bedden, de bedden kunnen ook tegen elkaar worden gezet als tweepersoons bed 1.60x2.00 hier kan ook een babybedje worden bijgezet er is voldoende kastruimte, openslaande deuren naar terras en zwembad. Op de etage vindt u de tweede slaapkamer met airco en een bed van 1.40 x 2.00m, met nachtkastjes en voldoende kastruimte en een eigen balkon met uitzicht over het Cesse-dal, bij helder weer ziet u de Pyreneeën
De omgeving van deze vakantiewoning
La livinière is een oud dorpje met 600 inwoners en ligt in het bekende en prachtige wijngebied Languedoc, met o.a de steden Montpelliers, Carcassonne en Narbonne. Veel van onze mede inwoners leven van de wijnbouw. La Livinière heeft een kruidenier, een warme bakker, een restaurant en een bar/restaurant, een arts een apotheek en uiteraard verschillende wijn-châteaux, waar u heerlijke en vaak bekroonde wijnen kunt proeven.Olonzac is een groter dorp op een paar minuten afstand , voor uw bezoek aan restaurants, grotere winkels of gezellige terrasjes.Wij wonen, verhuren en bouwen inmiddels 10 jaar in La Livinière.
Het landelijke La Livinière ligt aan de voet van de Montagne Noir. Een gebied met erg veel natuurschoon, waar u uren kunt wandelen, picknicken, of zwemmen in de kristal heldere beekjes en rivieren die zich tussen imposante rotswanden een weg hebben gebaand. Het eeuwenoude pittoreske plaatsje Minerve (de naamgever van de wijnstreek Minervois) is een must om te bezoeken. Aan de andere kant van La Livinière strekt zich een breed dal uit waardoor het beroemde Canal du Midi, in opdracht van Napoleon gegraven, met z'n vele sluisjes loopt. U kunt een boot huren en door de sluizen manoeuvreren. In Beziers zijn, in verband met het enorme hoogteverschil, negen sluizen op rij; een ingenieus waterwerk, leuk om te bekijken!
Op een half uur rijden, in meerdere richtingen liggen grote plaatsen als Carcassonne, Beziers en Narbonne Deze oude steden zijn uw bezoek meer dan waard. Kastelen, parken, winkels, (rommel) markten en restaurants. U kunt heerlijk in het zonnetje genieten van een glas wijn, terwijl u opgaat in het goddelijke Franse leven. Of, wat actiever, een balletje slaan op de golfbanen. Narbonne ligt aan de kust, heeft een boulevard met terrasjes, restaurantjes en een breed, kindvriendelijk strand. Er worden ligbedden, parasols en waterfietsen verhuurd. De Pyreneeen zijn binnen 2 uur rijden bereikbaar voor uitstapjes, waar u in de winter van meerdere skigebieden en accommodaties gebruik kunt maken. Aan de kustkant, ten zuiden van Perpignan, tegen de rotsen van de Pyreneeen, liggen authentieke havenplaatsjes zoals o.a Collioure en Port-Vendres. Deze rotskust biedt prachtige snorkel- en duikmogelijkheden.
La Livinière is vanuit Nederland ongeveer 1200 kilometer richting Narbonne, waar u op de A9 afslag 37 neemt om binnen een half uur in ons dorp te zijn. Vanuit Amsterdam kunt u direct vliegen op Toulouse....
✨ Tip: Ontdek ons departement Herault! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
De reserveringskosten bedragen 35,-€ De borg bedraagt 350,-€ hiermee verrekenen wij
de schoonmaak 95,-€ en de toeristen belasting 1,50€ pp/dag en indien van toepassing, extra schoonmaak per
huisdier 30,= €
Eventuele schade of extra gehuurde zaken.
(Kinderbedje, box)of handdoekensets 7,50€/set,
En electra volgens de meterstanden
het restant storten wij na uw vertrek binnen 14 dagen op uw rekening:
Bij aankomst zijn uw bedden opgemaakt en staat er een flesje wijn voor u klaar.
voor overwinteren hebben wij zeer
interessante aanbiedingen!!!!
Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.
💡 Let op:
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
Beschikbaarheid & Prijzen
€295- €1.325 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities.
🤝Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 3311 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden. Mocht u het vakantiehuis met gelijke verhuurdata en tegen gelijke voorwaarden en lagere huurprijzen elders op uw boekingsdatum aantreffen, dan zal de verhuurder u het vakantiehuis tegen dezelfde huurprijs aanbieden!
🌞Overwinteren is mogelijk in dit vakantiehuis. De verhuurder kan u hierover meer informatie geven. Er zijn speciale (lage) zonnige tarieven voor overwinteraars.
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Wanneer u op de button ✉ BOEK NU of info opvragen klikt dan kunt u straks ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 95 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Reserveringskosten: De reserveringskosten bedragen € 35 en dienen vooraf aan de verhuurder te worden voldaan. Voor de reserveringskosten geldt geen restitutie bij annulering of vertrek.
🔸Toeslag huisdier(en): Voor huisdieren geldt een toeslag van € 30.00 per huisdier per gehele reservering.. Heeft u 2 of meer huisdieren dan is vooraf overleg met de verhuurder noodzakelijk.
🔸Toeristenbelasting: Voor huurders van 18 jaar en ouder geldt een toeslag van € 1.10 per persoon per dag. De toeslag is indicatief en kan per gemeente verschillen. U krijgt van de verhuurder een exacte opgave.
🔸Linnenpakket: De kosten voor het linnenpakket bedragen € 9.50 per persoon per gehele reservering. Bad- en strandlakens zijn niet inbegrepen.
🔸Energiekosten: De kosten voor energie zullen achteraf aan de hand van uw verbruik bij u rekening worden gebracht en indien mogelijk met uw borgsom verrekend.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 350 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Deel uw ervaring
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? Wij waarderen uw feedback!
⭐ Review plaatsen 👓 Reviews lezenAlternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten