De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 2377) bedraagt €995 tot € 1.495 per week voor maximaal 4 personen.
Met de volgende link button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering. Wilt u wel de beschikbaarheid controleren?
Klik op de kalender link om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
✉ Contact verhuurder
🛈 Overzicht huurprijzen
Klik op een foto en start het fotoalbum.
Maison "Le Défi" aan de rand van Lorgues gelegen met een adembenemend weids uitzicht naar het Maures gebergte, heeft veel charme en privacy, en ligt op 10 minuten loopafstand van het centrum van Lorgues.
Ons huis ligt op een afgesloten terrein.
De woning beschikt over een ruime comfortabele woonkamer, met open haard, sateliet TV met Nederlandse kanalen + Ziggo-sport + Formule 1 en Eredivisie live en NETFLIX radio
Twee slaapkamers met voldoende opbergkasten:
(slaapkamer 1): 1x een 2 pers.bed (1.80/2.00) en tv aan de muur en een linnenkast. (enkele dekbedden 90/2.00)
(slaapkamer 2): 2x 1 pers.(boxspring) bedden (90/2.00) en een inbouw linnenkast. (enkele dekbedden 90/2.00)
Gemoderniseerde badkamer met inloopdouche, wastafel, en toilet.
Een ruime goed geoutilleerde keuken met o.a koffie- en senseo- Nespresso apparaat, 5 pits Boretti kookplaat, vaat/wasmachine, magnetron, en bakoven maken het leven voor u aangenaam.
Bijkeuken: wasmachine, koelkast, fondue stel, gourmetstel, frituurpan.
Het zwembad (3.70/7.40) met onderwater verlichting, wordt wekelijks onderhouden. Rondom het zwembad en de diversen terrassen treft u ruim voldoende ligbedden/stoelen, tafels en parasol's aan.
Bij het zwembad bevindt zich een overdekte zomerkeuken met een originele pizzaoven en kookgelegenheid, B.B.Q. TV met Ned. en Belgische zenders en een koelkast en aan het plafond een heerlijke ventilator.
Op een ruim omheind en afsluitbaar eigen terrein van ongeveer 1450 m2 staan veel soorten beplanting o.a. olijfbomen, en is er voldoende parkeergelegenheid.
Optie: Elektrische huis verwarming € 85,00 per week
Optie: Airco € 85,00 per week
Optie: Elektrische terras verwarmer € 85,00 per week
Optie: Linnengoed ( lakens, handdoeken, theedoeken etc. zijn te huur bij een plaatselijke firma 0033 6 18 56 32 99 )
De firma van het linnengoed zijn Nederlandssprekend
Voor eventuele beschikbaarheid kunt u mailen: ezwoferink@kpnplanet.nl
Mobiel: 06-13417198 / 06-31037619 of via deze site.
Zie ook : vakantiehuisledefi.nl
Aan het terras met buitenkeuken ligt gelijk het zwembad van 1.80 meter diep.
Een gezin met kinderen die niet kunnen zwemmen, raden wij aan dit huis niet te huren.
Maison Ledefi ligt in de plaats Lorgues.
Gelegen tussen de golf van Saint-Tropez en de verfrissende turquoise Gorges du Verdon vind je het karakteristieke dorp Lorgues.
Een zonovergoten Provençaals dorp dat bekendstaat om zijn wijndomeinen, talrijke winkels, restaurants en gezellige Provençaalse markt.
Lorgues ligt in het hart van de "Var", een van de mooiste gebieden van Frankrijk "de Provence".
Lorgues is een van de vele Provencaalse dorpen waar het leven nog goed is.
Al van ver zichtbaar steekt Lorgues helder af tegen de azuur blauwe lucht.
Verfrissende fonteinen op pleintjes gelegen in de schaduw van eeuwenoude bomen.
Lorgues heeft alle mogelijke voorzieningen: 3 supermarkten, talloze kleinhandelszaken, gezellige café's en terrasjes en menige leuke restaurantjes waar u de regionale keuken en wijnen kunt dégusteren.
Tevens is er wekelijks op de dinsdagochtend een gezellige Provencaalse markt.
Wijnhuis Chateau de Berne waar geregeld concerten, exposities, brocantes, etc. worden georganiseerd ligt op 2 km afstand van de woning.
Het befaamde truffel-restaurant "Bruno" ligt enkele minuten buiten de dorpskom.
Aix en Provence, Marseille en de Middellandse zee bij St. Tropez of Cannes zijn in minder dan een uur bereikbaar. Lorgues is een uitstekend uitgangspunt voor bezoeken aan de bekende abdij van Le Thoronet.
De indrukwekkende Grand Canyon van Frankrijk de "Gorges du Verdon" is van adembenemende schoonheid, u ziet de rivier De Verdon op 700m hoogte tussen de rotsen doorstromen.
De eveneens schitterende meren zoals Lac de Carces en Lac de Ste. Croix.
Tourtour, het plaatsje "in de hemel" geeft u het gevoel er inderdaad te zijn.
De volgende activiteiten zijn mogelijk in de nabije omgeving: zwemmen, paardrijden, wandelen, tennissen, windsurfen op het Lac de Ste. Croix, golf. In Frankrijk zijn er vele golfcourses te bespelen.
Op de website (ffgolf.org) Féderation Francaise de Golf kunt u vinden waar deze gelegen zijn.
Ook de december maand is het heerlijk in Lorgues en gezellig ook dan is onze woning te huur.
Via de volgende link vindt u nuttige vakantie informatie over de Provence met tips en bezienswaardigheden en heel veel foto's. In het fotoalbum van de Provence wordt de schoonheid van de Provence goed in beeld gebracht.
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 995 tot € 1.495 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 22-11-2023
Villa "Le Défi" wordt wekelijks verhuurd van zaterdag tot zaterdag.
Inclusief elektra, waterverbruik en onderhoud zwembad.
Bedlinnen (2x 90/2.00-2x 90/2.00) dient door u zelf te worden verzorgd.
Handdoeken etc. dient door u zelf te worden verzorgd.
Als bij vertrek geen schade na eindcontrole is gebleken, retourneren wij u de borgsom.
Helaas door vervelende ervaringen zijn huisdieren niet toegestaan.
Helaas is in de woning roken niet toegestaan!
Voor verdere informatie betreffende reservering kunt u ons bereiken via onderstaande gegevens.
Telefoon:0031(0)547-363199 Mob: 0031(0)613417198 / 0031 (0)631037619
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Kijk wat andere huurders vonden over deze accommodatie in het gastenboek.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡Lorgues 🏡Ste Maxime 🏡Fréjus 🏡St Tropez 🏡Var 🏡Provence Alpes Cote d'Azur 🏡Zuid-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.