Foto's van het vakantiehuis
31 foto's⭐ Hoogtepunten
- • Buiten bebouwde kom
- • Huisdier welkom
- • Parasol(s) aanwezig
- • Internet/wifi
- • Strand in de buurt
- • Kinderstoeltje aanwezig
- • Rustig gelegen
- • Barbecue
- • Heel mooi uitzicht
- • Jacuzzi
- • Vaatwasser
🌟 Extra faciliteiten
- • Op het platteland
- • Ligbedden aanwezig
- • Kindvriendelijk
- • Omheind terrein
- • Eigen parkeerplaats
- • TV NL of BE zenders
- • Stilte puur natuur
- • Verwarmd zwembad
- • Eigen zwembad
- • Wasmachine
- • 🚭Roken verboden
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 14500 Campagnolles
• Departement: Calvados
• Regio: Basse Normandie
Omschrijving van dit vakantiehuis
Onze gite is landelijk gelegen op het kruispunt van de departementen, Calvados, Manche en Orne, in een grote tuin met zwembad. De wisseldag is zaterdag. aankomst na 16.00 uur en vertrek voor 10.00 uur. De periode van Kerst en Oud en Nieuw aankomst en vertrek in overleg. De gite heeft een rieten dak en een overdekt terras . Het geheel is binnen en buiten romantisch vormgegeven en ingericht.Op de begane grond bevindt zich de moderne badkamer die voorzien is van een wastafel, toilet en douche met een vast zitje en glazen douchescherm. De open keuken is voorzien van alle gemakken incl.. vaatwasser, oven, koelkast en keramische kookplaat en Bosch water koker en Bosch filterkoffiezet apparaat, filtermaat 4. Tevens zijn er twee bergkasten.
De zithoek is voorzien van 3 fauteuils en een bank. Er is Nederlandse tv en een cd speler met radio. Alles compact en romantisch ingericht. Er is een royale zithoek onder het overdekte terras. Buiten aan de zonzijde is er tevens een bank en een eetgelegenheid.
Er is een barbecue beschikbaar.
Op de verdieping zijn de 2 slaapkamers, beiden heel verschillend ingericht. 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed van 1.60X200cm en 1 slaapkamer met een 2 eenpersoonsbedden van 90x200 cm. Wastafels met warm en koud water. Op de overloop staat een bureau.
Er is een verwarmd open zwembad, voorzien van een buiten douche met warm water, een chalet om zich om te kleden en ligbedden. U dient voor bij het zwembad zelf badlakens of handdoeken mee te nemen.
Indien de gasten lang haar hebben gelieve het haar in een staart of opgestoken te hebben in het zwembad.
In Frankrijk is het verplicht voor mannelijke zwemmers om een zwemslip cq speedo te dragen. Graag dit in acht nemen.
De omgeving van deze vakantiewoning
Zee, Le mont Saint Michel, invasiestranden, uitgestrekte bossen met een klimbos circuit voor kinderen,2 dierentuinen, musea, bungeejumpen, rodelbaan, swing etc. kanoën op de rivier de Orne, golfbaan, steden als Caen en Rennes zijn bezienswaardig als mede kleinere oude stadjes.
✨ Tip: Ontdek ons departement Calvados! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, uitstapjes, natuur en nog veel meer.
Voorzieningen in de omgeving
Wilt u weten hoe ver het is naar de dichtstbij zijnde bakker voor uw stokbrood of croisant of winkels, laadpaal, tankstation, restaurants, supermarkten en dergelijke maar ook waar je fietsen kan huren, waar de dokter zit of de apotheek? Wij hebben een speciale pagina voor onze huurders gemaakt waar u de aantallen van meer dan 20 verschillende voorzieningen kunt vinden met de afstanden erbij. En u ziet de exacte locatie ook op de landkaart waar kunt inzoomen tot straatniveau. Bekijk de voorzieningen!
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Verhuur per week, wisseldag is op zaterdag. Wasmachine en droger ter beschikking. Honden in overleg.
BBQ in overleg i.v.m. weersomstandigheden. ( bij hittegolven en erge droogte kan de overheid het verbieden)
Het overdekte terras ( 4 x5 m) is uit de wind en voorzien van een bankstel, tafel en stoelen.
De bedden zijn opgemaakt als U aankomt. Douche handdoeken (1 groot en 1 klein en 1 washand pp) per week. Strandlakens cq zonnehanddoeken zelf meenemen.
Wij vragen geen borg, maar vertrouwen op de eerlijkheid van onze gasten. Een glas of bord kan breken.
Het zwembad is alleen in het hoogseizoen open en verwarmd.
💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.
Beschikbaarheid & Prijzen
€850- €1.075 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities en de wisseldag. De beschikbaarheid, genoemde (huur)bedragen en voorwaarden zijn indicatief. Van de verhuurder ontvangt u binnen 48 uur een reactie met de actuele gegevens.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
✉ Mail de verhuurder
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities of bereken de huurprijs op de volgende pagina Huur berekenen
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
Indien de wisseldag in de te huren periode flexibel is dan kan mogelijk een gedeelte van de weekhuur in rekening worden gebracht afhankelijk van het aantal overnachtingen.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 60 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Toeslag huisdier(en): Voor huisdieren geldt een toeslag van € 25.00 per huisdier per week. Heeft u 2 of meer huisdieren dan is vooraf overleg met de verhuurder noodzakelijk.
🔸Toeristenbelasting: Voor huurders van 18 jaar en ouder geldt een toeslag van € 3.30 per persoon per geheel. De toeslag is indicatief en kan per gemeente verschillen. U krijgt van de verhuurder een exacte opgave.
🔸Energiekosten: De kosten voor energie zullen achteraf aan de hand van uw verbruik bij u rekening worden gebracht en indien mogelijk met uw borgsom verrekend.
🔸Extra toelichting van de verhuurder:
Toeristenbelasting is3,3% van de huurprijs. gedeeld door het aantal personen waarbij kinderen onder de 18 worden vrijgesteld.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Registratie vakantiehuis
Dit vakantiehuis is geregistreerd met nummer: Nog niet beke: conform de Franse en Europese regelgeving
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten