Omschrijving van dit vakantiehuis

Recent hebben we de dakverdieping van ons eigen huis verbouwd tot studio. Via de buitentrap is de 1ste verdieping te bereiken. Vandaar leidt een tweede trap naar het halletje op de 2de verdieping. Daar ligt onze studio "LeBonHomme". In deze ruimte bevinden zich een keukenhoek met koelkast en inductiekookplaat. Een ruime eetkamertafel voor 4 personen met vanuit de dakkapel uitzicht over de glooiende landerijen achter ons huis. Een knusse zithoek met tweepersoons bank en een grote tv met een Google Chromecast. Een badkamer met douche, wastafel, toilet en ligbad. En aan de andere kant van de studio een ruime slaapkamer met twee boxspringbedden (80 x 200 cm, ook samen te voegen tot een bed van 160 x 200 cm) en een bed van 90 x 200 cm. En een garderobekast.

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Tip: Ontdek ons departement Calvados! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

Informatie voor de huurder

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.