Omschrijving van dit vakantiehuis

Het vakantiehuis Bastide Le Gourlon (250m2 woonoppervlak) is een oude gerenoveerde bastide, geschikt voor 7 of 9 personen personen die ligt op een prachtig plekje tussen de wijngaarden op 2,5 km afstand van het schilderachtige Provencaalse stadje Cotignac.

Het hoofdhuis heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers en nog een extra douche naast het zwembad. In de tuin vindt u een privé-zwembad van 4.00 bij 10.00 meter en een buitenkeuken. Op het terrein staat een gerenoveerde cabanon. dit is een aparte studio voor 2 personen. Uw eigen paradijsje in de Provence!

De hoogtepunten van de Provence en de Franse Rivièra: Saint Tropez, Cassis, de Luberon of de Gorges Verdon zijn voor een dagtochtje goed bereikbaar. De stad Aix en Provence is een uurtje rijden.

Indeling
Bij binnenkomst komt u op de verdieping met woonkamer, een ruime volledig ingerichte keuken (afwasmachine, oven, magnetron, koelkast) en eetkamer. Vanuit de keuken / eethoek komt u via terrasdeuren op een fijn ruim terras.

Eén verdieping lager vindt u twee slaapkamers en 2 badkamers. Deze 2 slaapkamers (1 met een tweepersoonsbed en 1 met 2 éénpersoonsbedden) komen uit op een groot terras. Eén slaapkamer heeft een badkamer ensuite met douche, wastafel en toilet. Op dezelfde verdieping vindt u ook nog een apart toilet en een tweede badkamer (met douche, wastafel en toilet) en een buanderie (wasmachine, strijkplank, vriezer).

Als u vanuit de woonkamer de trap opgaat komt u op een verdieping waar zich nog een zithoek / woonkamer vindt. Er is hier een goede slaapbank voor 2 personen. Op deze verdieping vindt u de derde slaapkamer met 2-persoonsbed en badkamer ensuite (douche, toilet, 2 wastafels).

Het zwembad (zout) naast het huis meet 4 bij 10. Naast het zwembad vindt u een buitenkeuken met afwasmachine, koelkast, kookplaat, douche en toilet. Een elektrisch roldek over het zwembad is een goede beveiliging voor kleine kinderen. WIFI en TV met Franstalige zenders aanwezig.

Er is airco in woonkamer en in drie slaapkamers.

Op het terrein staat een mooie verbouwde cabanon. Deze cabanon is verbouwd tot een studio voor 2 personen. Hier is een woonkamer, keukentje, badkamer met douche en toilet en een tweepersoonsbed.

Het vakantiehuis Le Gourlon is de helft van de hele Bastide. De andere helft van de Bastide is van een andere eigenaar die er niet permanent woont. Privacy is gegarandee...

📅 Bekijk beschikbaarheid ✉ Mail de verhuurder

De omgeving van deze vakantiewoning

Cotignac ligt in het hart van de Provence op 230 meter hoogte. Het is een levendig stadje met karakter. De wekelijkse markt, de vele fonteinen, de leuke restaurantjes en winkeltjes en het centrale plein met de Platanen maken dit stadje tot een ideale vakantiebestemming. De omgeving is heuvelachtig met olijfbomen en wijngaarden. Een ideale vakantiebestemming met leuke eetgelegenheden, mooie golfbanen (Golf de Barbaroux en Golf de Sainte Baume) en wandelroutes. De Middellandse Zee is een uur rijden. Verder in de regio de fameuze Gorges du Verdon en het mooie Lac Sainte Croix.

Tip: Ontdek ons departement Var! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

Informatie voor de huurder

Er gelden lagere huurprijzen als u komt met maximaal 6 personen.
Huurprijs voor verblijf per week van 16.00 uur op aankomstdag tot 10.00 uur op vertrekdag tenzij anders overeengekomen.

Promo week 16 tot 23 augustus € 1950

Prijs is inclusief water en elektra. Exclusief de verplichte eindschoonmaak van € 130 voor het hoofdhuis. Als de studio wordt gebruikt bedragen de schoonmaakkosten € 160.

Exclusief toeristenbelasting à € 1,30 per dag per persoon ( 18+).

Beddengooed en handdoeken dient u zelf mee te nemen.

Borg: € 400

💡 Let op:
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.