Foto's van het vakantiehuis
34 foto's
⭐ Hoogtepunten
- • Binnen bebouwde kom
- • Grote tuin
- • Internet/wifi
- • Eigen parkeerplaats
- • Rustig gelegen
- • Eigen zwembad
- • Vrijstaand huis
- • Vaatwasser
🌟 Extra faciliteiten
- • Slaapkamer beneden
- • Kindvriendelijk
- • Omheind terrein
- • TV Franse zenders
- • Barbecue
- • Jeu de Boules baan
- • Wasmachine
🧭 Locatie informatie
• Plaats: 83560 La Verdière
• Departement: Var
• Regio: Provence Alpen Cote d'Azur
• Streeknaam: Provence.
Omschrijving van dit vakantiehuis
Villa Bernard is een comfortabel vakantiehuis ( 140 m2 ) gelegen op een terrein van 2000 m2 in een rustige woonwijk op ongeveer 1 km afstand van het Provencaalse dorpje La Verdière. Het huis ligt in het parc regional du Verdon in het hart van de Provence. Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers, 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Uw eigen privé zwembad ( 9 x 4 meter en verwarmd in voor – en naseizoen) maken het tot een waar vakantieparadijsje. La Verdière ligt 45 km van de stad Aix en Provence en 30 km van de fameuze Gorges du Verdon en het Lac de Sainte Croix. De Middellandse Zee is een uur rijden. Voor wandelaars zijn er eindeloos mooie wandelroutes, o.a. GR 99.Indeling
Op de begane grond vindt u een ruime woon/ eetkamer met volledig ingerichte keuken (afwasmachine, inductiekookplaat, elektrische oven, koelkast, vriezer, senseo en filterkoffiezetapparaat). In de woonkamer televisie ( franse en internationale zenders).
Ook op de begane grond een slaapkamer met tweepersoonsbed ( 1.60 breed) en een badkamer ensuite. Ook een apart toilet op de begane grond.
Op de eerste verdieping vindt u 3 slaapkamers. 1 slaapkamer met twee éénpersoonsbedden van 0.90 breed en 2 slaapkamers met een tweepersoonsbed van 1.40 breed. Een tweepersoonsslaapkamer met een badkamer ( douche) ensuite. Er is ook een aparte badkamer op de eerste verdieping en een apart toilet.
Via schuifdeuren vanuit de woon/eetkamer komt u op een deels overdekt terras.
Iets verder ligt het zwembad van 9 bij 4 meter, diepte aflopend van 0.20 tot 1.40 m. Het ondiepe deel is heerlijk voor kleine kinderen of voor volwassenen om even te zitten met een boek of een glaasje.
In de tuin een jeu-de boules plek.
Aanwezig, een plancha op gas, een tafelvoetbalspel, pingpongtafel, Wifi, ventilatoren in slaapkamers.
Huisdieren niet toegestaan
De omgeving van deze vakantiewoning
In het dorpje La verdière vindt u een bakker, een café, een afhaalpizza, een traiteur, een restaurantje en een kleine supermarkt. Een grotere supermarkt vindt u in Ginasservis ( 10 minuten rijden) of Vinon sur Verdon ( 20 minuten rijden).De hoogtepunten van de Provence en de Franse Rivièra: Saint Tropez, Cassis of de Luberon zijn voor een dagtochtje goed bereikbaar. De fameuze Gorges du Verdon en het mooie Lac Sainte Croix liggen op een half uurtje rijden van het huis.De omgeving is heuvelachtig met olijfbomen en wijngaarden. Een ideale vakantiebestemming met leuke eetgelegenheden (bijvoorbeeld in Ginasservis, Aups of Cotignac ) mooie golfbanen (Golf de Barbaroux en Golf de Sainte Baume) en wandelroutes. De Middellandse Zee is een uur rijden.
✨ Tip: Ontdek ons departement Var! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.
👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.
Sportmogelijkheden in de omgeving
Informatie voor de huurder
Huurprijs voor verblijf per week van zaterdag 16.00 uur tot zaterdag 10.00 uur tenzij anders overeengekomen.
In voor - en naseizoen gelden er lagere huurprijzen als u komt met maximaal 4 personen.
Inclusief gas, water, elektra, WIFI.
Forfait verwarming zwembad ( op aanvraag) € 100 voor eerste week, daarna € 50 per week.
Exclusief kosten voor de verplichte eindschoonmaak à € 110 max 4 personen en € 130 max 8 personen.
Beddengoed te huur voor € 10 p.p.
Borg € 500
De Nederlandse bemiddelaar voor dit vakantiehuis heeft dit vakantiehuis ook op haar eigen website staan: https://lecoconvacances.com/huisjes/item/507-villa-bernard .
💡 Let op:
🐕🚫Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.
Beschikbaarheid & Prijzen
€1.400- €1.840 per weekHieronder ziet u de kalender met de beschikbare dagen/weken om te huren. Wanneer u op een beschikbare dag klikt dan ziet u ook de basis huurcondities en de wisseldag.
Een dag met twee kleuren is een wisseldag. Een wisseldag met groen rechts beneden is beschikbaar voor verhuur.
👉Klik op een beschikbare datum in de kalender voor meer informatie over huurcondities of bereken de huurprijs op de volgende pagina Huur berekenen
Toelichting huurprijzen
De huurprijzen zijn gebaseerd op een verblijf van 7 nachten.
Uitdrukkelijk dient hierbij vermeld te worden dat alle genoemde bedragen indicatief zijn en dat definitieve opgave van de huursom alsmede de bijkomende kosten, algemene en bijzondere huurvoorwaarden en tevens de beschikbaarheid uitsluitend door de verhuurder aan de huurder kenbaar wordt gemaakt middels een bevestiging per email of huurovereenkomst. In drukke perioden kan de verhuurder niet altijd garanderen dat de kalender binnen 24/48 uur is geactualiseerd.
Bij verhuur per week geldt een gedeelte van de week altijd als een gehele week en wordt meestal de gehele week in rekening gebracht. Bij verhuur per week is er altijd een vaste dag van aankomst en vertrek (wisseldag). Wilt u van de vaste wisseldag afwijken dan kan een hogere huursom in rekening gebracht worden.
⚠️Bijkomende kosten
Naast de huursom kunnen allerlei toeslagen van toepassing zijn onder andere afhankelijk van de periode van uw vakantie en de samenstelling van het reisgezelschap.
Welke extra kosten kunt u verwachten?
🔸Schoonmaakkosten: De schoonmaakkosten bedragen € 130 en dienen vooraf te worden voldaan.
🔸Linnenpakket: De kosten voor het linnenpakket bedragen € 10.00 per persoon per gehele reservering. Bad- en strandlakens zijn niet inbegrepen.
🔸Energiekosten: Het normale gebruik van energie en water is in de huur inbegrepen.
🔸Borgsom: De borgsom bedraagt € 500 en wordt na uw vertrek weer terug gestort onder aftrek van eventuele kosten die met de borgsom verrekend kunnen worden.
🔸Extra toelichting van de verhuurder:
in voor - en naseizoen gelden er lagere huurprijzen als u komt met maximaal 4 personen.
forfait verwarming zwembad (op aanvraag: eerste week: € 100. tweede en volgende weken € 50 per week.
📍 Locatie op de kaart
Indien de rode marker op een gemeentehuis staat dan is de exacte locatie van het vakantiehuis niet op Maps bekend.
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving
Is dit vakantiehuis niet beschikbaar of zoekt u iets anders? Bekijk deze alternatieven:
Reis- en annuleringsverzekering
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking.
🛡️ Verzekering afsluiten