Omschrijving van dit vakantiehuis

Op de benedenverdieping vindt je het het sfeervolle salon,leefruimte en volledig igerichte keuken met vaatwas. Slaapkamer voor 2 personen met badkamer, een tweede slaapkamer met stapelbed en badkamer. Apart toilet. Via de terrasdeur kom je op het ruime terras met zicht op de omringende heuvels en het vismeer.
De bovenverdieping heeft een slaapkamer voor 2 personen met badkamer. De andere slaapkamer heeft een bed voor 2 personen en een éénpersoonsbed.
Vanop het terras heb een zee van open ruimte, het grote verwarmde zwembad (open van 1 mei tot eind september) ligt op 50 meter.

De omgeving van deze vakantiewoning

De bungalow ligt in een kleinschalig vakantiepark op zowat 1 km van het dorp.Het park heeft een peuterzwembad en groot, verwarmd zwembad (open van 1 mei tot eind september), een basketterrein, tafeltennis, petanquebaan, kinderspeeltuigen...Lacapelle Marival heeft alle voorzieningen : bakker, supermarkt, dokter apotheek, 2 wekelijkse markt, beenhouwer, restaurant...Het is een ideaal uitgangspunt, tussen de Lot en de Dordogne, om de streek te ontdekken. Rocamadour, valleien van de Lot, Dordogne en zeker de onbekende Cèle (moet je doen!) klinken als muziek in de oren.Verder zijn er de bezienswaardigheden zoals het pittoreske Cirque Lapopie, grotten van Pech Merle, de mooie stad van Figeac, Collonges la Rouge, het prachtige meer van Tollerme met watersporten en zandstrand...Alles om er een onvergetelijke vakantie van te maken.

Tip: Ontdek ons departement Lot! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

De aankomst data zijn vrij met een minimum van 5 nachten. De poets is verplicht (95 euro), de bedden zijn opgemaakt bij aankomst, 11 euro per persoon. Bedlinnen hoef je dus niet mee te brengen, er is mogelijkheid (niet verplicht) bad en keukenhanddoeken te huren.
Mogelijkheid te overwinteren van 1 oktober tot eind maart, 600 euro/maand (minimum 1 maand).

💡 Let op:
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.