Te huur: Departement: Tarn et Garonne, St Nazaire de Valentane
Ervaar de charme van het Franse platteland in ons idyllische vakantiehuis!
De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1709) bedraagt € 735 tot € 1.365 per week voor maximaal 6 personen.
Met de blauwe button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering.
Klik op de groene beschikbaarheid kalender knop om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
✉ Contact verhuurder
Klik op een foto en start het fotoalbum.

Omschrijving van dit huis in de Tarn et Garonne, Zuid-West-Frankrijk:

Op zoek naar rust, comfort en natuur? Casa Capel is een gelijkvloers vakantiehuis in Zuid-Frankrijk, ideaal voor maximaal 6 personen. Geniet van absolute privacy en stilte, midden in het groen, aan een rustige landweg. Het volledig omheinde terrein maakt het extra veilig en zorgeloos voor gezinnen met kinderen en gasten met huisdieren.
Neem een verfrissende duik in ons recent aangelegde privézwembad, of droom weg op een ligstoel in de zon. Dankzij het comfortabele tuinmeubilair en de beschikbare barbecue beleef je ook buiten onvergetelijke momenten met familie of vrienden.
Binnen vind je een ruime, volledig uitgeruste keuken en een gezellige woon- en eethoek waar je helemaal tot rust komt. Er zijn twee volwaardige slaapkamers en een kinderkamer met stapelbed – perfect voor gezinnen of twee koppels met kinderen. De badkamer beschikt over zowel een bad als een douche, zodat iedereen zich comfortabel kan installeren.
Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1709 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden.
De omgeving van deze vakantiewoning in Midi Pyrénées:

Saint-Nazaire de Valentane ligt in de prachtige regio van de Tarn-et-Garonne, Lauzerte ligt op 10 minuutjes rijden en de steden Moissac en Valence d'Agen op 20 minuten. Daar vindt u alle nodige winkels en horeca, een bakker is er zelfs al op 3,5 km dus je kan je dag beginnen met knapperig vers brood!
De streek biedt tal van activiteiten voor reizigers. Hier zijn enkele suggesties:
1. Verken het middeleeuwse stadje Lauzerte, met zijn oude gebouwen en pittoresk plein.
2. Maak een wandeling of fietstocht door de prachtige omgeving. Er zijn tal van routes die u kunt volgen, variërend van korte wandelingen tot langeafstandswandelingen.
3. Bezoek de lokale markten in de omliggende dorpen en geniet van de lokale specialiteiten en producten.
4. Proef de lokale wijnen in een van de wijngaarden in de omgeving.
5. Bezoek de nabijgelegen kastelen en historische monumenten, zoals het kasteel van Bonaguil of het klooster van Moissac.
6. Ga kanoën of vissen op de nabijgelegen rivieren.
7. Ga op avontuur en maak een ballonvaart over de regio,
Voor uw oriëntatie: St Nazaire de Valentane ligt in de buurt van de plaatsen: Lauzerte, Moissac, Valence d'Agen. Toon op landkaart
Informatie voor de huurder:
Informatie over de huurprijzen
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 735 tot € 1.365 per week. Indien het mogelijk is om per dag te huren dan worden dagprijzen in rekening gebracht. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 16-05-2025
Verblijf: In juli en augustus: weekverhuur (zat-zat). Buiten deze periode: flexibel, min. 4 nachten.
Borg: De borgsom bedraagt 350 € en is te storten op VDK rekeningnummer IBAN BE55 8909 5424 8544 op naam van De Meyer I. - Bergmans I. Na ontvangst van de borg is de reservering definitief en ontvangt u het huurcontract en de betalingsmodaliteiten. De borgsom wordt binnen 10 dagen na vertrek op je rekening teruggestort indien er geen schade wordt geconstateerd. Eventuele extra kosten worden afgehouden van de borg.
Eindschoonmaak (betalen bij aankomst): 100 €
Toeslag huisdieren: 5 €/nacht/hond
Elektriciteitsverbruik boven 10 kWh per dag: € 0,20/kWh (Het elektra verbruik is bij de prijs inbegrepen tot 8 kWh per dag, dit is ruim voldoende voor het gebruik van alle elektrische apparaten, de evt extra bijbetaling is om eventuele excessen en kosten van de verwarming naar verbruik te kunnen berekenen)
Bedden zijn opgemaakt, basispakket bad- en keukenlinnen op aanvraag aan 4 € / pp per verblijf, strandlaken 5 € / stuk
Toeristenbelasting vanaf 18 jaar: 1,44 € / dag
Reserverings- en annuleringsvoorwaarden: Bij reservering vragen wij een voorschot van 50% en het restant is te betalen 30 dagen voor aankomstdatum. Door betaling van het voorschot verklaart u zich akkoord te gaan met de Algemene Voorwaarden in het huurcontract. Een annulering tussen 8 en 2 weken voor aankomstdatum geeft geen recht op terugbetaling van het voorschot, bij een annulering binnen de 2 weken voor aanvang bent u ons het gehele boekingsbedrag verschuldigd.
Van november tot maart wordt de gîte ook aangeboden voor winterverhuur en langere termijn verhuur voor periodes van minimaal één maand. De gîte heeft vloerverwarming en elektrische radiatoren in de slaapkamers. Contacteer ons gerust voor meer info.
Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Laagste prijs garantie
Huisdier welkom
Buiten bebouwde kom
Grote tuin
Kindvriendelijk
Internet/wifi
Omheind terrein
Zwemmeer in de buurt
Eigen parkeerplaats
Kinderstoeltje
Ledikant
Eindschoonmaak verplicht
Rustig gelegen
Stilte puur natuur
Barbeque
Pretpark in de buurt
Heel mooi uitzicht
Eigen zwembad
Vrijstaand huis
Complete keuken
Wasmachine
Vaatwasser
Roken verboden
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Wandelen
Fietsen
Zwemmen
Vissen
Golfen
Tennissen
Padel
Paardrijden
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig (binnen 6 dagen na vastlegging van de booking|) een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Of klik hier op tijd op de rode button.
🛈 Verzekering afsluiten
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving?
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡St Nazaire de Valentane 🏡Lauzerte 🏡Moissac 🏡Valence d'Agen 🏡Tarn et Garonne 🏡Midi Pyrénées 🏡Zuid-Frankrijk 🏡 Kijk op MAPSOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de disclaimer lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
🛈 Disclaimer
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.