Omschrijving van dit vakantiehuis

La Pluie D'Or is een luxueuze villa met verwarmbaar privé zwembad gelegen in het residentiële "Vakantiepark Les Rives de l'Ardèche" aan de boorden van de rivier de Ardèche in Vallon Pont d'Arc (Frankrijk). Gemakkelijk bereikbaar zowel per auto (1075 km vanaf Arnhem), TGV (Valence of Avignon) als vliegtuig (Avignon, Nîmes of Marseille) De vakantiewoning voor maximaal 8 personen (en een baby), is voorzien van een groot verwarmbaar zwembad, airco in alle kamers en een ruime parking en leent zich zeer voor het verblijf van families of bevriende gezinnen. De achterkant van het huis is afsluitbaar en volledig afgeschermd. Er zijn op het domein tevens een gemeenschappelijk zwembad met kinderzwembad, een fitness accommodatie, een speeltuin, tennis- en petanque banen vrij ter beschikking. Dé ideale uitvalsbasis voor fietsers, wandelaars, watersportliefhebbers en andere avonturiers. Ook voor toeristische uitstappen en culinaire exploraties in de regio en steden in de buurt is het een goed startpunt. Het is dé locatie voor een rustige vakantie voor jong en oud. Fietsen en een barbecue zijn aanwezig. Het huis is voorzien van veel gemakken (filter en senseo koffie machine / keuken machine /speelgoed voor alle leeftijden / speelgoed voor in het zwembad / groot speel grasveld / overal horren voor ramen en deuren). Hond in overleg (wel opgevoed en niet zwemmen in het zwembad).
4 Slaapkamers / 2 Badkamers (2 slaapkamers 1 badkamer beneden)
WiFi glasvezel zeer goede kwaliteit
Privé zwembad (10 X 4)
Laadpaal aanwezig
Airco (alle slaapkamers en living)
Vaatwas- & Wasmachine
TV met Nederlands Duitse Engelse en Franse zenders streaming mogelijk.(Google Chrome Cast)
Carport & Parking
Omheinde tuin
Petanque veld
Centraal op het domein : Fitness / Tennis / Petanque / Groot zwembad en klein zwembad / Speeltoestellen

De omgeving van deze vakantiewoning

Het park voorziet in veel faciliteiten. Zo is er een groot algemeen zwembad met luxe ligstoelen. Het zwembad heeft een apart kindergedeelte en hier worden gemakkelijk vriendjes gemaakt. Natuurlijk stroomt ook de rivier langs het park. Deze nodigt vooral uit tot zwemmen, varen en vissen, maar is ook voor de jeugd een verzamelplaats om samen iets te ondernemen.

Er zijn 2 tennisbanen en een basketbalveld waar u vrij gebruik van kunt maken en een tafeltennistafel. Voor de kleintjes zijn er speeltoestellen.

Vallon Pont D’Arc

Vandaag de dag is Vallon-Pont-d’Arc een plaatsje dat iedere zomer weer op veel belangstelling kan rekenen. Buiten de zomermaanden heeft het plaatsje ongeveer 2000 inwoners, maar tijdens de zomermaanden ligt dit aantal vele malen hoger. In het dorpje zijn vele leuke winkeltjes, restaurants en terrasjes e vinden. Ook is er een bruisende markt, waar u aan het juiste adres bent voor vele regionale specialiteiten. Dankzij haar gunstige ligging ten opzichte van verschillende indrukwekkende bezienswaardigheden als de Gorges de l’Ardèche, de grot van Chauvet, L’Aven d’Orgnac en Aven Marzal, is dit dorpje een ideale uitvalsbasis. Elk van deze bezienswaardigheden zijn prima bereikbaar vanuit het plaatsje. Wanneer u op zoek bent naar een veelzijdige vakantiebestemming is de omgeving van dit leuke plaatsje in het zuiden van de Ardèche absoluut aan te raden!

De Ardeche
- Bij het park
o Vanuit het Park is er een paadje naar de rivier (kiezels, hier laveren de kanos)
- Bij de Arc zelf
o De Pont d'Arc, een 54 meter hoge minerale boog waaronder de rivier de Ardèche stroomt, is uniek in de wereld.
o Het is een uitzonderlijke plek om het hele jaar door te ontdekken op 5 minuten van het dorp Vallon Pont d'Arc, heerlijk om te zwemmen of te genieten op het strand
o van de Internationale Marathon van de Gorges de l'Ardèche, winter in alle rust, of lente wanneer de natuur kleuren krijgt!
o Vlak bij D’Arc kun je gratis parkeren (wel op tijd zijn in hoogseizoen)

Kano huren
Op diverse plekken kun je al dan niet begeleid een kano huren. Vertrek en terug komst vlak bij het huis is mogelijk.

Naast de Ardeche als trekpleister zijn er elke dag wel typisch Franse markten te bezoeken

Tip: Ontdek ons departement Ardeche! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Extra tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🚴 Fietsen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🪂 Deltavliegen

Informatie voor de huurder

Het huis ligt op een rustig park, bewoners en gasten waarderen dat, dat maakt dit huis en het park niet geschikt voor jongelui die uitbundig feest willen vieren. Kinderen kunnen zich hier zeker prima vermaken met de voorzieningen die er zijn.

Voor het linnen (bedden, keuken en toilet, bandhanddoek/handdoeken) betaalt u € 15,-- per persoon. Strandlakens dient u zelf mee te nemen.
Er zijn 6 normale bedden van 80 * 190 cm, overige 2 bedden zijn 90 * 210 cm.

U wordt in het ontvangen door een nederlands sprekend iemand. Ook de receptie van het algemene gedeelte is nederlands talig. alle voorzieningen als algemeen zwembad tennisveld etc is voor bewoners en gasten gratis.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.