Omschrijving van dit vakantiehuis

Zitten onder het overdekte terras, uitkijkend over het verwarmde, grote zwembad en het magnifieke, glooiende landschap van de Minervois, de Corbières tot aan de Pyreneeën is het een fantastische belevenis hier vakantie te houden. Het terras en zwembad van de villa is op het zuiden gericht waardoor u ook in het voor- en najaar heerlijke, aangename plekjes hebt om te kunnen genieten van deze geweldige plek. Privacy gegarandeerd. De woonkamer (40m² met airconditioning) en de nieuwe open keuken (10m²) die voorzien is van alle benodigde apparatuur komen door openslaande deuren uit op het overdekte terras. Er zijn drie slaapkamers. Eén slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden (90x200) en 1 slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (160x200) De derde slaapkamer heeft ook een tweepersoonsbed (180x200), een eigen douche met wastafel en openslaande deuren naar het terras. In de badkamer is een wastafel, douche en toilet. In de gang bij de voordeur is er een tweede toilet. In de winter van 2022 heeft deze villa nieuw meubilair gekrene alsook een mooir nieuwe keuken met de daarbij behorende apperatuur alsook nieuwe toiletten. Aansluitend op de woonkamer is het overdekte terras met een tuinset. Direct hierop aangesloten het ruime terras met het grote verwarmde zwembad (12x4) met Romeinse inlooptrap. Aan de rechterkant is nog een tweede overdekte terras waar het heerlijk loungen is in de late, stille avonden uitkijkend op het geweldige landschap. Het geheel wordt omringd door een terrein van 3600m² . Er is uiteraard een BBQ tot uw beschikking. De parking bevindt zich aan de linkerzijde van het terrein. Deze woning heeft de wisseldag op zondag.

De omgeving van deze vakantiewoning

Uitstapjes om te doen: Steden: Narbonne, Béziers, Carcassonne, Montpellier Dorpjes: Minerve, La Grasse, Bize-Minervois Strandplaatsen: Narbonne-Plage, Gruissan, Valras-plage
Cultureel: Canal du Midi, Katedraal van Narbonne, Abdij de Frontfroide, Cite de Carcassonne, Overige: Strand, Lac de Jouarres (meertje), Montagne noir, Golfbaan in Carcassonne of Béziers

Tip: Ontdek ons departement Herault! Vol tips, foto's en inspiratie voor lekker eten, cultuur, natuur en nog veel meer.

👌 Super tip: Interactieve landkaart! Bekijk de interactieve landkaart en zie waar de bakker, supermarkt, dokter, en ziekenhuis zit maar ook waar de restaurants zijn en waar u fietsen kunt huren en nog veel meer interessante dingen allemaal in de buurt van ons huis.

Sportmogelijkheden in de omgeving

🚶 Wandelen
🏊 Zwemmen
🎣 Vissen
🏌 Golfen
🎾 Tennissen
🐎 Paardrijden

Informatie voor de huurder

Bijkomende kosten voor de verhuur: Reserveringskosten 50.00 euro, huisider 35.00 euro, eindschoonmaak villa 115 euro, kosten elektra volgens de meter en toeristenbelasting 1.50 per volwassene per nacht. Vervolgens is het mogelijk om handdoeken, lakens, kinderstoel, kinderbed en overige te huren om uw vakantie te complementeren. Deze kosten worden met de rekening van de borg, twee weken voor de verhuurperiode aan u gefactureerd. u ontvangt dan tevens aanvullende info over de woning alsook de reisbeschrijving.

Wij zijn altijd bereikbaar en beschikbaar om u te helpen daar waar nodig. We zijn op ongeveer 20 min rijden van de villa aanwezig.

Na het invullen van het reserveringsformulier ontvangt u van ons een huuroverzicht en een eerste aanbetalingrekening. Na betaling van deze rekening is de reservering definitief. U ontvangt voor elke volgende betalingen altijd een rekening. De borg wordt binnen twee weken na uw vakantie terug gestort op uw rekening.

💡 Let op:
🚭Roken is niet toegestaan in dit vakantiehuis.
🐕Huisdieren zijn welkom na overleg.