🏠 Te koop in Puy de Dome, Midden-Frankrijk
Dit prachtige huis in Pionsat wordt te koop aangeboden. Het huis in Midden-Frankrijk is geschikt voor maximaal 12 personen. U kunt het huis kopen voor eigen gebruik of wellicht voor de verhuur.
Fantastisch uitzicht voor het huis. Heel stil, geen verkeer. Ideaal voor fietstochten .. Het huis is gelegen in een doodlopende straat (slechts 2 huizen) en bestaat uit twee stenen gebouwen. Het hoofdgebouw - huis - is verdeeld in twee woningen (die verbonden zijn) met enerzijds een woonkamer + keuken, + badkamer, + kantoor, 'twee slaapkamers en anderzijds een grote woonkamer (50m2) met een keuken, badkamer met douche + 2 slaapkamers en een duplex .. De oppervlakte van het geheel bedraagt 160 m2 en wordt gemeten volgens de Franse norm, met uitzondering van wasruimte, hallen en werkplaats, en zonder het bijgebouw met een grondoppervlakte van 40m2 - gedeeltelijk dubbele beglazing . Verwarming elektrisch en houtkachels * Een bijgebouw van het huis, (oud huis uit 1707) gebruikt als speelkamer of berging voor fietsen en anderen in de winter, en bergruimte van 40m2 hierboven. (Nieuwe balken en nieuwe vloer). * Twee andere bijgebouwen voor opslag van tuinuitrusting en pergola .. *Een put. * Een carport. Een bovengrondse pool met een diameter van 5,5 m. De tuin bevindt zich aan de ene kant achter het huis (6a) aan de andere kant vooraan (44a) verdeeld in lusttuin (20a) en weide. Metalen luiken. Diverse certificaten : geen asbest, septic tank compilant..,
Nabijgelegen spa's... Evaux les Bains (22 km) en Néris les Bains (25 km) - Châtelguyon(45km)
Kanoën (20 km), karting (officieel circuit 8 km), fietsen
De vulkanen liggen op ongeveer 50 tot 60 km afstand (Lemptegy, kratertour, Vulcania, Puy de Dôme).
Pionsat, op 2 km afstand, heeft een kleine medische post, apotheek, slager, kapper, boekhandel, restaurants , taxi en een Intermarché-supermarkt.
De dichtstbijzijnde grote stad is Monluçon, op 30 km afstand (groot zwembad met waterglijbanen
Een middeleeuws kasteel en een renaissancekasteel ( Pionsat)
Klassiek muziekfestival
Op weg vanuit Brussel... ORLEANS, BOURGES,
of SANCERRE, NEVERS, MOULINS, de tuinen van Apremont-sur-Allier, het arboretum van Baleine
--Het Fades-viaduct (Eiffel - het op één na hoogste spoorwegviaduct ter wereld) ligt op 25 km afstand.
-Het historische stadje Riom, op 55 km afstand, ligt aan de weg naar Clermont-Ferrand.
-Op 65km. Clermont Ferrand (Basiliek ND du Port, Kathedraal, ...)
- Vichy- Bach's orgel", replica van het orgel uit Arnstadt in Thüringen in Pontaumur
- Romaanse kunst uit Auvergne omvat grote kerken:
- Veel kastelen... Pontgibaud, Loubeyrat....
Elektriciteit en septictank: in orde
Geen asbest
Beveiligde metalen rolluiken; Gedeeltelijk dubbele beglazing. Geïsoleerd dak (DPE E-energielabel). Verwarming met hout en elektriciteit.
Mogelijkheid om meubels te kopen
Is dit huis in Pionsat niet wat u zoekt? Bekijk dan andere vakantiehuizen te koop in de omgeving.
Wilt u eerst een vakantie boeken om de omgeving te leren kennen? Bekijk vakantiehuizen te huur:
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich sinds 2003 bezighoudt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk. Wij helpen Nederlandse en Vlaamse vakantiegangers aan de mooiste vakantiehuizen in Frankrijk.
Met meer dan 800 eigenaren en vele tienduizenden tevreden gasten zijn wij dé specialist voor vakantiehuizen in Frankrijk. Of u nu wilt huren of kopen, wij bieden een mooi aanbod van vakantiehuizen, bungalows, villa's, gîtes en appartementen.