Te huur: Var Le Plan de la Tour
Vrij gelegen villa, 8/10 personen, op 5 hectare terrein, unieke eigen wereld, privé zwembad, 15 min. van de badplaats Ste. Maxime.
De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 7548) bedraagt €
2.300 tot € 2.500 per week voor maximaal 9 personen.
Klik op een foto en start het fotoalbum
Omschrijving van dit huis in de Var Zuid-Frankrijk:

Villa Les Barrus biedt een unieke eigen wereld voor natuur- en rustzoekers op slechts vijftien minuten van Ste. Maxime en de Golfe de St. Tropez. Groot privé terrein van vijf hectare (50.000 m2) met schitterend uitzicht op de natuur. Een plek om verliefd op te worden.
Les Barrus is een charmante villa 'en pierre' geschikt voor gezelschappen tot acht of negen personen. Het huis ligt verscholen in de heuvels van Les Massifs des Maures, op een groot privé-domein aan de rand van een onbewoond en beschermd natuurgebied. Er is een fantastisch uitzicht over de vallei, de wijnvelden en de heuvels, er zijn geen verkeerswegen in de buurt en geen andere huizen in het blikveld. Les Barrus is een ideale vakantieplek voor liefhebbers van de stilte en de natuur. En toch ook dicht bij de bewoonde wereld, het gezellige zuid-provencaalse dorp Le Plan de la Tour ligt op zeven kilometer afstand.
Aan de voorzijde van Les Barrus ligt het oostterras, de zon komt hier langs vanaf de vroege ochtend. Aan de andere zijde van het huis ligt het grote zuid- en westterras met aangrenzend het zwembad met mozaïctegeltjes en licht zout water (9 x 4 meter, 1,5 tot 2 meter diep). Aan het terras grenst een poolhouse (schaduwrijke overkapping), iets verder staat nog een sfeervolle rietgedekte pergola. Aan deze zijde van het huis is er de hele dag zon. Rond het huis is voorts mogelijkheid de schaduw van een kurkeik op te zoeken.
De weg naar Les Barrus is de laatste twee kilometer niet geasfalteerd en kan op enkele plaatsen hobbelig zijn.
Indeling Les Barrus
Begane grond
- ruime, zonnige woonkamer, Séjour, 50 m2
- halfopen keuken, 20 m2
- slaapkamer 1, Atelier, 20 m2, met dubbel bed van 180 x 200 cm
- slaapkamer 2, Cave, 15 m2, met eenpersoonsbed van 90 x 200 cm
- badkamer met douche en wc
Etage
- slaapkamer 3, Tuinkamer, 18 m2, met dubbel bed van 160 x 200 cm,
eigen badkamer met ligbad en wc
- slaapkamer 4, Balkonkamer, 18 m2, met dubbel bed van 180 x 200 cm,
aangrenzende badkamer met douche en wc
Studio / slaapkamer 5
Direct aan de villa gelegen ligt iets hoger een studio van ca 40 m2. Deze is zowel binnendoor als buitenom bereikbaar.
De studio heeft een woonkamer met schitterend uitzicht op het westen, er is een apart slaapgedeelte met dubbel bed van 180 x 200 cm en een ruime badkamer. Grote openslaande deuren naar eigen terras op het westen.
Les Barrus hanteert in de verhuur enige prijsdifferentiatie afhankelijk van de omvang van het gezelschap. De opgegeven prijzen in de verhuurkalender hebben betrekking op een gezelschap van 8 personen.
Bij 9 personen komt de verhuurprijs 100 euro hoger te liggen. Bij zes personen of minder geldt een kortingsregeling.
BOEK NU of info opvragen
De omgeving van deze vakantiewoning in Provence Alpes Cote d'Azur (Cote d'Azur):

Les Barrus ligt op 13 kilometer van de Middellandse Zee, bij de leuke badplaats Ste. Maxime, aan de Golfe de St. Tropez. Men vindt er alle mogelijkheden en vertier die de Côte d'Azur te bieden heeft. Naast het 'eigen' Ste. Maxime liggen binnen een straal van 25 kilometer andere bekende badplaatsen als St. Tropez (ook per boot bereikbaar), La Garde Freinet, (Port) Grimaud, Cogolin, La Croix Valmer, Gassin en Ramatuelle. Voor de echte Côte-liefhebbers liggen binnen een uur rijden de mondaine plaatsen als Nice, Cannes, St. Raphael, Fréjus en Antibes.
In de nabije omgeving zijn er, zeker in het zomerseizoen, vele gezellige ochtendmarkten (altijd tot 13.00 uur). Richting Ste Maxime zijn er diverse grote supermarkten (o.a. Carrefour) en ook in het eigen dorp Plan de la Tour zijn er diverse winkels en bakkers.
Direct vanuit huis zijn er fantastische wandel- en mountainbike mogelijkheden. Les Barrus grenst namelijk aan het onbewoonde natuurgebied dat deel uitmaakt van het grote Massifs des Maures.
Het vliegveld van Nice is met de auto bereikbaar in een uur, het vliegveld van Toulon-Hyères in vijf kwartier. Een TGV station is in Les Arcs op 20 kilometer.
Voor uw oriëntatie:
Le Plan de la Tour ligt in de buurt van de plaatsen:
St Tropez, Ste Maxime, Nice, Toulon en Frejus.
Toon op landkaart
Via de volgende link vindt u nuttige vakantie informatie over de Provence met tips en bezienswaardigheden en heel veel foto's. In het fotoalbum van de Provence wordt de schoonheid van de Provence goed in beeld gebracht.
Informatie voor de huurder:
Controleer
beschikbaarheid
Datum laatste update: 27-12-2020
Les Barrus is alleen in de zomermaanden te huur, van half juni tot half september. De villa wordt van zaterdag tot zaterdag verhuurd. Tijdens uw verblijf kunt u altijd een beroep doen op de beheerder. Hij draagt zorg voor de ontvangst bij aankomst en de eindcontrole bij vertrek en is verantwoordelijk voor het zwembadonderhoud. Ook bij eventuele technische en huishoudelijke vragen kunt u bij hem terecht.
Eindschoonmaak: 120 euro (korting kan van toepassing zijn)
Linnen- en handdoekenpakket: 12 euro p.p.
Borg: 500 euro
Huisdier: op aanvraag, 25 euro per week
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Wandelen
Fietsen
Zwemmen
Vissen
Golfen
Tennissen
Waterski
Paardrijden
parasailing
Windsurfen / Zeilen
Kitesurfen
Hanggliding
Deltavliegen
Parachute springen
Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving?
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
Le Plan de la Tour
St Tropez
Ste Maxime
Nice
Toulon
Frejus
Var
Provence Alpes Cote d'Azur
Zuid-Frankrijk
Over Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening
voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen
veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen.
Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 1000 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doogebracht.
Wilt u ook de disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes,
chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.