De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 8986) bedraagt €425 tot € 595 per week voor maximaal 6 personen.
Klik op een foto en start het fotoalbum.
Een authentiek Frans natuurhuis gelegen in het Bourgondische Natuurpark de Morvan. Het heeft een plezierige indeling. De verhuurders hebben het natuurhuisje zo compleet mogelijk ingericht. In de woonkamer staat een internet-modem met vaste aansluiting en (helaas onvermijdelijk) WIFI-signaal. Voor huurders die slecht tegen WIFI-straling kunnen: het modem heeft aan de voorzijde een simpele knop waarmee WIFI aan of uit kan worden gezet. De verwarming vindt plaats via een houtkachel en petrotroleumkachels. De houtkachel draagt het Janus-label en heeft een hoog rendement. Het hout voor de kachel wordt uit eigen bos gehaald wat zich aan de achterzijde van het natuurhuisje bevindt.
De slaapkamer beneden grenst aan het zonneterras. Het is er heerlijk slapen: de Morvan kent geen snelwegen en verkeerslawaai bestaat praktisch niet. Ook is er geen lichtvervuiling en is het 's nacht gewoon 'natuurlijk' donker. Wakker worden is ook een voorrecht. Je zit midden in de natuur en wordt gewekt door het opgewekte gefluit van heel veel verschillende vogels. Ook bij het geluid van zachtjes grazende Charolais koeien (van de buurman) is het heerlijk wakker worden. De kippen, ganzen en eenden van de buren komen ook vaak op bezoek. Het terrein is wel geheel omheind zodat ongenood bezoek van ongevederde vrienden zoals de ezels, koeien, schapen en geiten van de buren niet mogelijk is.
Onder in het dal liggen nog drie percelen waar een beekje doorheen stroomt... Leuk voor een picknick.
Prijzen: 375 Euro laagseizoen - 545 Euro hoogseizoen
De natuur ligt hier werkelijk aan je voeten! Vanuit het vakantiehuis is het heerlijk wandelen. Het eerste wandelpad begint na 20 meter (na het huis van de buren meteen rechts) en al na 5 minuten kunt u in het dal het riviertje de Dragne horen kabbelen of ruisen. Er is een wandelkaart van de directe omgeving aanwezig. Hierop kunt u zien dat ook de GR13 vlak langs loopt.
Voor uw oriëntatie: Villapourçon ligt in de buurt van de plaatsen: Moulins Engilbert, Chateau Chinon, Autun, St-Leger sous Beuvray. Toon op landkaartDe huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 425 tot € 595 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 23-04-2023
De huurders betalen bij ons geen borgsom.
De wisseldag is de zaterdag.
Lastminute korting op aanvraag.
Bedlinnen kan gehuurd worden voor 15 Euro per bed. Bedlinnen bestaat uit matrashoes/dekbedovertrek/kussenovertrek. Dekbedden zijn sowieso aanwezig.
Beddenmaten
Kamer beneden: 2-persoonsbed met 1 matrassen van 140x200cm.
Kamer boven 2: 2 1-persoonsbedden matrasmaat 90x200 cm.
Kamer boven 3: 2-persoonsbed met 2 matrassen van 80x200 cm.
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡Villapourçon 🏡Moulins Engilbert 🏡Chateau Chinon 🏡Autun 🏡St-Leger sous Beuvray 🏡Nievre 🏡Bourgogne 🏡Midden-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.