De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 7605) bedraagt € 500 tot € 1.090 per week voor maximaal 8 personen.
Klik op een foto en start het fotoalbum
Ons vakantiehuis.
L'Iris de L'Horte ligt in het prachtige regionale park van de Haut Languedoc. In dit gebied ontmoeten cultuur en natuur elkaar veelvuldig. Veel abdijen, kerken en burchten zijn op plekken gebouwd die een prachtig uitzicht bieden op de wijde omgeving.
Het huis is gebouwd op een voormalige wijngaard, het perceel ligt daardoor de hele dag in de zon. Het terrein is terrasvormig, met trappen die naar de lagere gedeelten leiden waardoor het geheel speels aan doet. Het huis ligt in het gehuchtje L'Horte, net iets ten Noorden van Lamalou ,richting St. Gervais sur Mare. Ons vakantiehuis bestaat uit twee aparte gedeelten. In totaal biedt het plaats aan 8 personen. Het huis is uitermate geschikt om met familie of vrienden "samen-apart" op vakantie te gaan.
Het hoofdgedeelte bestaat uit ruime hal met toilet, garderobe, woonkamer, eetkeuken,2 slaapkamers en een ruime badkamer.
De woonkamer is groot met daaraan grenzend een ruime eetkeuken. Zowel de kamer als keuken hebben toegang tot het terras, waarvan u een prachtig uitzicht hebt op het terrein met zwembad, de heuvels rondom en op het stadje Lamalou.
De keuken is voorzien van koel-vriescombinatie, keramische kookplaat ,vaatwasser en combimagnetron.
Naast de keuken bevindt zich een inloopkast met nog een extra koelkast met ruim vriesvak.
Verder is er op de begane grond een badkamer met toilet en douche en twee slaapkamers ,beiden met een 2-persoonsbed. De slaapkamerramen zijn voorzien van horren. In de hal bevindt zich de trap naar de beneden gelegen gîte.
Gîte
De gîte bestaat uit een kamer-keuken gedeelte, 2 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en toilet. In één slaapkamer een 2 ?persoonsbed en in de andere kamer een stapelbed. Ook deze slaapkamers zijn voorzien van raamhorren.
De keuken is uitgerust met koelkast, keramische kookplaat , vaatwasser en aparte magnetron. Om het huis liggen diverse terrassen in de zon of in de schaduw, zodat ook op dit gebied privacy mogelijk is. Er zijn voldoende buitenmeubels om naar believen zitjes te creëren.
In de bijkeuken op het niveau van de gîte staat de wasmachine voor gezamenlijk gebruik.
Vanuit de bijkeuken is er een deur naar een schaduwterras op noord-oosten.
Zwembad.
Het zwembad ligt iets lager dan het woonhuis. Vanaf het balkon kunt u uitstekend toezicht houden op de spelende kinderen. Het zwembad is 9 m. lang en 4 m. breed. De diepte is overal 1.50 m. De brede trap van het bad blijkt een ideale speelplek voor kinderen te zijn. Het zwembad is veilig afgezet met een hekwerk. Ook de toegang kan worden afgesloten. Er is zwem- speelgoed voor kinderen, een buitendouche op zonne-energie en er zijn 4 ligbedden.In de maanden juni,juli,augustus en september is het zwembad verwarmd.
In de buurt van het zwembad is een grote trampoline voorzien van een net.
Lamalou les Bains.
Het vakantiehuis ligt in een schitterende omgeving.
Vanuit huis kan er gewandeld worden tussen de wijnveldjes. Ook is er een 4-uur durende route vanaf het stadhuis in L'Horte te maken .'s Morgens bent u met de auto in 5 minuten bij de warme bakker om heerlijke croissants en vers stokboord te halen in Lamalou. Lamalou heeft geneeskrachtige thermen(link), een theater met goede operettevoorstellingen, een bioscoop en een prachtige golfbaan. (link) In de zomer zijn er veelvuldig straatoptredens, waarbij er op straat gegeten kan worden. In het kerkje St. Pierre de Rhèdes zijn er in de zomer wekelijks concerten.
In het dorp hebt u een ruime keuze uit restaurants en andere winkels en er is 2 keer per week markt. In Hérépian (op 15 minuten afstand) is een groot winkelcentrum met een hypermarché.
De omgeving biedt veel mogelijkheden om tochten te maken, zowel te voet als met de moutainbike.(Map met routes in huis). Ook kunt u prima wielrennen. In de buurt zijn beklimmingen met stijgingspercentages gelijk aan de Pyreneeën.
In Lamalou les Bains is ook een prachtige golfbaan.
Omgeving en huis te zien op You Tube
www.youtube.com/watch?v=Fryd6-s40LY
Verder informatie bij de Syndicat d'initiatives (V.V.V.in Lamalou).
Haut Languedoc.
Les Gorges d'Héric zijn op 20 km. afstand een absolute must. Roquebrun met de Mediterrane tuin is ook aan te bevelen. In de Orb kan er gekanood en gezwommen worden.
Het gebergte is hier ruim 1000 meter hoog. Een tocht op de Carroux is aan te bevelen, (als het niet te heet is) Bédarieux is een wat grotere plaats met op maandag een levendige markt, met streekproducten en een grote brocante.
In Lunas op het Chateau (eigenaar Nederlander Pieter Burgers )kan goed gegeten worden op het terras aan de Gravezon. Naar het westen is de Sidobre een interessant gebied, het gebied van de Minerve, met de Katharengeschiedenis is ook de moeite waard. In de buurt van Salvetat sur Agout hangt er weer een totaal andere sfeer. Dit is een omgeving met meren.
Er zijn in de buurt mooie dorpjes zoals Olargues met veel historie en Pézénas(link) met leuke
ateliertjes met kunst en ambacht. De steden Montpellier , Béziers , en Narbonne zijn met wat koeler weer een aanrader.(musea oa.) Documentatie aanwezig in huis.
Middellandse zee.
De stranden van de kust zijn supermooi uitgestrekt en kindvriendelijk. Het strand loopt langzaam af en heeft een pure zandbodem. Parkeergelegenheid (gratis) is nooit een probleem.
Stranden liggen op ruim 45 min. van huis. Het dichtst bij zijn de stranden van Sérignan-,
Valras -,Vias-, en Portiragnes-plage. Le Cap d'Agde ligt 15 minuten verder.
Datum laatste update: 06-06-2022
Het is is uitermate geschikt voor kinderen. Vanaf het balkon over ziet u het hele terrein(inclusief zwembad.
Prijzen.
Verhuur is per week. Aankomst en vertrekdag is zaterdag.
Prijzen zijn gekoppeld aan laag- middel -en hoogseizoen .Huis en Gîte worden gezamenlijk in één prijs verhuurd.
Voorzieningen.
In het huis is voldoende bad- en keukenlinnen, maar moet wel door de huurders gewassen worden. Het bedlinnen moet door de huurders zelf worden meegenomen.
Er zijn uiteraard wel voldoende dekbedden aanwezig etc.
Er zijn 3 tweepersoonsbedden en een stapelbed.Alle bedden zijn voorzien van dekbedden.Er zijn dunnere plaids, te gebruiken bij warm weer, aanwezig.
Verder is er een box, een campingbedje, een kinderbadje en een kinderstoel
Op het boven terras staat een gas barbecue.
Schoonmaak.
De eindschoonmaak is verplicht. Deze bedraagt € 100,00. De schoonmaakkosten houden in, schoonmaak van de villa, wekelijkse schoonmaak van het zwembad en gebruik van handdoeken, theedoeken en badlakens.
Eigen website: www.irislamalou.nl
Vliegveld.
Ryan Air vliegt van Weeze op Bezier. ( 45 min.)
Huisdieren.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
TV en Wi-Fi aanwezig.
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis.
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
L'Horte Lamalou les Bains Beziers Bedarieux Herault Languedoc Roussillon Zuid-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doogebracht.
Wilt u ook de disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.