De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1595) bedraagt €1.200 per week voor maximaal 6 personen.
Met de volgende link button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering. Wilt u wel de beschikbaarheid controleren?
Klik op de kalender link om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
✉ Contact verhuurder
🛈 Overzicht huurprijzen
Klik op een foto en start het fotoalbum.
Gite Les Arbousiers ligt op 600 meter (10 minuten lopen) afstand van het centrum van het Provencaalse dorpje La Verdière in het Parc Regional du Verdon. Dit vakantie-appartement heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en is geschikt voor 6 personen. Een privé-zwembad en een prachtig uitzicht vanuit de woonkamer en vanaf het grote overdekte terras van 9 bij 4 meter over de omgeving, zorgen er mede voor dat dit een onvergetelijke vakantieplek is om te genieten van al het goeds dat de Provence te bieden heeft. Elke zonsondergang zal anders zijn!
Het appartement heeft een woon/eetkamer met open keuken. Daarbij 1 slaapkamer met een twee-persoonsbed (masterbedroom). Deze slaapkamer heeft een eigen douche en wastafel op de kamer en een terras in de morgenzon. De overige 2 slaapkamers (beiden met twee één-persoonsbedden die aan elkaar gezet kunnen worden) delen een badkamer (met bad/douche, wastafel en toilet). Zij hebben beiden een afsluitbare toegang tot het grote terras. Er is in het halletje tussen de keuken en de masterbedroom nog een apart toilet. Grenzend aan de woon/eetkamer en 2 slaapkamers heeft u een groot overdekt terras tot uw beschikking. U heeft hier een prachtig uitzicht over de omgeving, U ziet zelfs het gebergte de Sainte Victoire aan de noordzijde. Vanaf het overdekte terras komt u via twee terassen (restanques) bij zwembad met overloop.
Het appartement is onderdeel van ons familiehuis dat bestaat uit 2 grote appartementen. Marja woont in het andere appartement. We hebben de ligging van het huis en de appartementen zo laten ontwerpen dat u als huurder (en dus wijzelf ook) geniet van een volledige privacy. Het zwembad (8 bij 4,5 mtr) heeft u als huurder geheel privé tot uw beschikking. Uw auto plaatst u op uw eigen parkeerplaats. Het terrein bestaat van oudsher uit vele restanques en heeft dus een steile oprit. Daardoor heeft u een schitterend uitzicht over de wijde omtrek. Bij het terras is een plateaux met grind. Daarvoor is een restanque waar deels beplanting op zal komen. Het terrein heeft vele plekken om te zonnen en veel plekjes om lekker een boek te lezen in de schaduw.
Aanwezig: compleet ingerichte keuken met inductiekookplaat, oven, magnetron, Amerikaanse koelkast, televisie met ontvangst van Nederlandse zenders, WIFI, afwasmachine, wasmachine en radio/CD-speler.
Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1595 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden.
In het dorp vindt u een bakker, slager, een goede kleine supermarkt, een afhaalpizza en 1 cafés waar 's middags gegeten kan worden. Er zijn 2 tennisbanen in het dorp, waar u tegen betaling gebruik van kan maken. La Verdière ligt op ongeveer 60 km van Aix en Provence en 20 km van de Gorges du Verdon en het Lac de Sainte Croix. De Middellandse Zee is een uur rijden. Voor wandelaars zijn er eindeloos mooie wandelroutes, o.a. Grande Randonée 99.
Voor uw oriëntatie: La Verdière ligt in de buurt van de plaatsen: Aix en Provence, Aups, Cotignac, Marseille en St Maximin de la Baume. Toon op landkaartVia de volgende link vindt u nuttige vakantie informatie over de Provence met tips en bezienswaardigheden en heel veel foto's. In het fotoalbum van de Provence wordt de schoonheid van de Provence goed in beeld gebracht.
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 1.200 tot € 1.200 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 08-07-2023
Prijs per week van zondag tot zondag exclusief verplichte eindschoonmaak per huurperiode van € 100, inclusief kosten voor elektriciteit, gas en water. Huur beddengoed € 7.50 per persoon per periode.
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
De Nederlandse bemiddelaar voor dit vakantiehuis heeft dit vakantiehuis ook op haar eigen website staan: https://lecoconvacances.com/itemlist/search?searchword=arbousiers .
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡La Verdière 🏡Aix en Provence 🏡Aups 🏡Cotignac 🏡Marseille 🏡St Maximin de la Baume 🏡Var 🏡Provence Alpes Cote d'Azur 🏡Zuid-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.