De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1542) bedraagt €850 tot € 1.395 per week voor maximaal 6 personen.
Klik op een foto en start het fotoalbum.
Gîte ‘La Bergerie‘ is een prachtig verbouwde schapenstal van 110 m2 en bestaat uit een ruime woonkamer, een grote keuken, twee slaapkamers, een badkamer en een aparte toiletruimte met wastafel.
Een groot eigen terras maakt ‘La Bergerie‘ tot een intieme vakantiebeleving op Rastaillou, terwijl er wordt genoten van alle comfort dat deze gîte te bieden heeft.
De keuken is royaal ingericht: 4-pits gasstel, oven, vaatwasser, magnetron, grote koelkast inclusief ruim vriesgedeelte, broodrooster, koffiezetapparaat en een wasmachine.
De badkamer is voorzien van een ligbad, een aparte douche en een tweetal wastafels.
Eén slaapkamer is voorzien van een bed van 180 x 200 cm en de andere slaapkamer beschikt over twee bedden van 90 x 190 cm beschikbaar. Dan is er nog een bed/bank-combinatie met twee bedden van 90 x 200 cm.
Gîte La Bergerie is gelegen op Petit Domaine Rastaillou. Wat in oud-Occitaans wil zeggen 'laatste huis van het dorp' en dat kan gerust letterlijk worden genomen.
Op 5 km van Rastaillou bevindt zich het idyllische dorpje Cadouin met een bakker en vele restaurants. In de bastide Beaumond-en-Périgord, op 9 km, bevindt zich een ruime supermarkt (Intermarché) voor alle dagelijkse boodschappen.
Via de volgende link vindt u nuttige vakantie informatie over de Aquitaine met tips en bezienswaardigheden en heel veel foto's. In het fotoalbum van de Aquitaine wordt de schoonheid van Aquitaine goed in beeld gebracht.
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 850 tot € 1.395 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 22-05-2023
Sinds najaar 2022 maken wij gebruik van Starlink voor het internet, met het prachtige gevolg van snel en krachtig wifi. En natuurlijk gratis voor onze gasten!
Sommige gasten slapen het liefst op eigen linnengoed, maar dit kan vanzelfsprekend ook gehuurd worden. Dat betreft dan een lakenpakket en keukenlinnen. Hiervoor wordt €12,50 per persoon in rekening gebracht.
Om de volgende gasten ook weer te ontvangen in een propere gîte, worden schoonmaakkosten aan u doorbelast van €100.
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Deze verhuurder heeft een eigen website. Mogelijk vindt u hier nog aanvullende informatie.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡Le Buisson de Cadouin 🏡Bergerac 🏡Sarlat le Canéda 🏡Perigieux 🏡Le Bugue 🏡Beaumont du Périgord 🏡Dordogne 🏡Aquitaine 🏡Zuid-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.