Te huur: Nievre Montigny en Morvan

Heerlijk onthaasten in maison La Berce

De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1401) bedraagt €500 tot € 550 per week voor maximaal 4 personen.

✅ Van 11-06-2023 tot en met 17-06-2023 geldt een last minute prijs van € 500.
✅ Van 02-07-2023 tot en met 08-07-2023 geldt een last minute prijs van € 500.
✅ Van 09-07-2023 tot en met 15-07-2023 geldt een last minute prijs van € 500.

Klik op een foto en start het fotoalbum.

Vakantiehuis: Heerlijk onthaasten in maison La Berce te huur in Nievre (Frankrijk)
 vakantiehuis Nievre
❤️ Opslaan in Favorieten

Omschrijving van dit huis in de Nievre Midden-Frankrijk:

4 persoons vakantiehuis La Berce.

Dit vrijstaande vakantiehuis ligt in het natuurgebied "Parc du Morvan" in midden Frankrijk. Het ligt in het gehuchtje L 'huis Billard dat bij de gemeente Montigny en Morvan hoort. Deze heerlijke vakantieplek is landelijk gelegen vanuit het huis wandelt of fietst u zo de natuur in.
Op zo'n 3 kilometer afstand ligt het grootste meer van de Morvan "Lac de Panneciére". Er zijn langs de rand van dit meer vele plekjes waar u privé kunt zitten , er is een strandje bij Bonin waar u lekker kunt zwemmen, vissen, picknicken etc.

Het stdje Chateau-Chinon ligt op 12 km afstand. Hier vindt u een supermarkt, slager, bakker, cafés, kringloopwinkel, benzinestation etc. Er is een marktje op zaterdag. In Montigny is een bakker die dagelijks is geopend ( behalve op maandag ) en er is een eenvoudig café/restaurant.

* Het huis heeft een sfeervol ingerichte woonkamer met zithoek, eethoek en een houtkachel.

* Er is draadloos internet aanwezig.

* Vanuit de woonkamer komt u in de gang waar toegang is tot de keuken, badkamer en de trap naar boven.

* De moderne goed uitgeruste keuken heeft een keramische kookplaat, een combi magnetron/oven, een koelkast, een vriezer, een wasmachine en een vaatwasser. Er staat een eettafel met 4 stoelen.

* De moderne praktische badkamer heeft een douchecabine, een wastafel en een toilet. Verwarmen kan met een elektrische radiator.

* Er zijn 2 royale sfeervolle slaapkamer op de eerste verdieping.
Slaapkamer 1 heeft een tweepersoonsbed ( 1 matras van 2.00 x 1.60 en een tweepersoonsdekbed 2.00 x 2.40 ) Daarnaast staan er 2 eenpersoonsbedden ( 0.90 x 2.00 )
Vanuit deze slaapkamer komt u in de 2e slaapkamer.

* Deze slaapkamer heeft een royaal tweepersoonsbed ( 1 matras 1.80 x 2.00 en een tweepersoonsdekbed 2.00 x 2.40 ) Er staat een gezellig zitje. Kortom heerlijk uitrusten op een welverdiende vakantie.

* La Berce heeft een geheel omheinde tuin; een ideale plek voor uw kinderen of huisdier om veilig te kunnen spelen. Er is een grote eettafel met 6 stoelen aanwezig en er zijn 3 relaxstoelen , een BBQ en een schommelrek.

Achter in de tuin is een ouderwetse klassieke boerderij gelegen. De koeien en de schapen staan op het land, soms brengt de boer zijn dieren van het ene weiland naar het andere en trekt er een kudde langs de voordeur. Boerderij geluiden zijn hoorbaar bijv. het aan- en afrijden van een tractor. Geen stankoverlast en geen geluid van ventilatoren o.i.d.

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen


De omgeving van deze vakantiewoning in Bourgogne (Morvan):

vakantiehuis Nievre

De wandelaar komt in de Morvan goed aan zijn trekken. Er zijn zeer veel wandelpaden uitgezet. De lokale toeristenbureaus hebben brochures over korte en langere tochten in de directe omgeving. Twee bekende langeafstandswandelroutes die door de Morvan lopen zijn de Grande Randonnée GR 13 en de 'Tour du Morvan'. In het boekje "Le Morvan- balades à pieds" staan 30 wandeltochten en 5 weekendtochten die zeer de moeite waard zijn.
In de directe omgeving van het huis beginnen wandelroutes.

De heuvels van Bourgondië zijn een ideaal fietsgebied als u tenminste wat klimmersambitie heeft. Voor mountainbikes zijn er meer dan 2000 kilometer aan fietspaden uitgezet. De routes variëren in afstand van 6 tot 48 kilometer.

De Morvan biedt volop gelegenheid om de natuur in te trekken. Of het nu gaat om het observeren van vogels, het genieten van flora, amfibieën, mossen, paddenstoelen of sterren. Ieder jaargetijde heeft zijn charme.

Op ongeveer een uurtje rijden van uw vakantiehuis ligt ten noorden de Chablisstreek, ten westen de Sancerre en de Pouilly's en ten oosten de wijnstreek van de Beaune. Er zijn vele wijnhuizen te bezoeken waar u heerlijk kunt proeven welke wijn bij u past. In de directe omgeving zijn een aantal eenvoudige restaurants maar ook de echte culinaire liefhebber kan in de Morvan aan zijn trekken komen.

Voor uw oriëntatie: Montigny en Morvan ligt in de buurt van de plaatsen: Chateau Chinon, Autun, Nevers, Avallon en Vezelay. Toon landkaart

Informatie voor de huurder:

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen

Informatie over de huurprijzen

De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 500 tot € 550 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.

🛈 Extra huur + prijs informatie
❤️ Opslaan in Favorieten

Datum laatste update: 01-06-2023

* De kosten zijn €550,- in het laag- en in het hoogseizoen .
* De huurprijs is inclusief gas, water, elektra en het gebruik van kachelhout.
* Er wordt een borg gevraagd van € 100,-. Deze krijgt u, indien alles in orde is, terug na de verhuurperiode.
* In de gemeente waar maison La Berce toe behoort is men verplicht om vanaf 18 jaar toeristenbelasting te betalen.
* De kosten voor de eindschoonmaak zijn € 50,-
* Reserveringskosten bedragen € 25,00
* Roken is niet toegestaan.
* U dient zelf te zorgen voor hand-/theedoeken en beddengoed (onderlaken, dekbedhoes en slopen). Er zijn dekbedden en kussens aanwezig.
* Huisdieren worden in overleg toegestaan. Hiervoor rekenen wij €25,00 per verblijf.
* Wij verhuren dit huis van zondag tot zondag van eind april tot eind oktober.
* Als u bij Vacances-Morvan huurt ontvangt u altijd een huurcontract.

U bent van harte welkom !

Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen

Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.

Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:

  • Binnen bebouwde kom is aanwezig Binnen bebouwde kom
  • Huisdier welkom is aanwezig Huisdier welkom
  • Grote tuin is aanwezig Grote tuin
  • Internet/wifi is aanwezig Internet/wifi
  • Omheind terrein is aanwezig Omheind terrein
  • Zwemmeer in de buurt is aanwezig Zwemmeer in de buurt
  • Eigen parkeerplaats is aanwezig Eigen parkeerplaats
  • Eindschoonmaak verplicht is aanwezig Eindschoonmaak verplicht
  • Rustig gelegen is aanwezig Rustig gelegen
  • Barbeque is aanwezig Barbeque
  • Vrijstaand huis is aanwezig Vrijstaand huis
  • Open haard is aanwezig Open haard
  • Complete keuken is aanwezig Complete keuken
  • Wasmachine is aanwezig Wasmachine
  • Vaatwasser is aanwezig Vaatwasser
  • Roken verboden is aanwezig Roken verboden

Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:

  • Wandelen is aanwezig Wandelen
  • Fietsen is aanwezig Fietsen
  • Zwemmen is aanwezig Zwemmen
  • Vissen is aanwezig Vissen

Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:

🛈 Extra informatie

Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving?

Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:

🏡Montigny en Morvan 🏡Chateau Chinon 🏡Autun 🏡Nevers 🏡Avallon 🏡Vezelay 🏡Nievre 🏡Bourgogne 🏡Midden-Frankrijk

Over Vakantiehuis Frankrijk

Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed. En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief

Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.